آخرین مورد برای چک دوم تشویقی 1200 دلار چیست؟


وی امیدوار است كه یك دور بزرگ دیگر از كمك های فدرال به آمریكایی ها كه تحت تأثیر آن قرار دارند ، باشد ویروس کرونا همه گیری ها با رئیس جمهور تازه انتخاب شده جو بایدن احیا می شوند فراخوان کنگره برای “جمع آوری و تحویل بسته امداد COVID”. با بسیاری از برنامه های امداد همه گیر که بودجه خود را تمام می کنند یا قرار است انجام دهند در دسامبر منقضی می شود، بسیاری از کارگران زائد ، مشاغل کوچک و سایر افراد بدون کمک بیشتر دولت با مشکلات مالی بیشتری روبرو هستند.

اگرچه بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند که قانون گذاران در نهایت اختلافات چریکی خود را از بین ببرند و لایحه محرک جدیدی را تصویب کنند ، اما اندازه و زمان اجرای آن هنوز نامشخص است. میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا از حمایت از بسته محرک دیگری خبر داد و در یک کنفرانس خبری در تاریخ 4 نوامبر گفت که او دوست دارد قبل از پایان سال یک قرارداد نجات باشد.

با این حال ، هر بسته تصویب شده در جلسه به اصطلاح “اردک لنگ” – قبل از اینکه اعضای تازه انتخاب شده مجلس سنا و مجلس در ژانویه ، همراه با بایدن کرسی های خود را بگیرند – احتمالاً کمتر از 2 به گفته تحلیلگران وال استریت ، تریلیون دلار توسط دموکرات ها جستجو می شود.

برایان گاردنر ، استراتژیست استراتژیک اصلی واشنگتن در Stifel ، در یادداشت تحقیق گفت: “McConnell به احتمال زیاد طرحی را كه او در ماه اكتبر به اجرا درآورد دوباره پیشنهاد می دهد. برنامه McConnell 500 میلیارد دلار بود و شامل بودجه اضافی از طرح حمایت از حقوق و دستمزد بود.”

با توجه به اعلامیه Pfizer در اوایل ماه جاری مبنی بر اینکه آزمایش های انسانی نشان می دهد واکسن ویروس کرونا ، جمهوری خواهان ممکن است به دنبال بسته کوچکتر باشند. 90٪ موثر است گاردنر افزود ، برای جلوگیری از عفونت های COVID-19. و روز دوشنبه ، مدرن گفت واکسن COVID-19 آن 94.5٪ موثر است ، بر اساس اطلاعات اولیه از مطالعه فعلی شرکت.

برخی از قانونگذاران جمهوری خواه می گویند ، در دسترس بودن واکسن به میزان قابل توجهی اشتغال ، درآمد و سایر اقدامات رشد اقتصادی را افزایش می دهد و نیاز به لایحه محرک گسترده را کاهش می دهد.

والمارت: محرک “ضروری” است

کارشناسان می گویند استفاده گسترده از واکسن م effectiveثر باعث احیای بخش هایی از اقتصاد که تحت تأثیر همه گیر شده اند ، مانند ایرلاین ها و هتل ها ، و نیاز برخی از حمایت های دولتی را کاهش می دهد. اما چنین تکثیر ممکن است ماهها به طول انجامد و میلیون ها مشتری و مشاغل بدون کمک مالی اضافی دولت در دار آویخته شود.


بایدن برای اصرار بر محرک در برابر پس زمینه COVID تأکید کند

14:15

در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که ممکن است مصرف کنندگان تقسیم هزینه کنند ، زیرا جهش در موارد COVID-19 اعتماد آنها به جهش اقتصادی را تضعیف می کند ، همراه با کمبود هزینه های محرک جدید از واشنگتن ، دی سی فروش خرده فروشی در ایالات متحده تقریبا “رسیده است تعلیق “” در ماه اکتبر ، به گفته اقتصاددان ارشد آمریکایی از اقتصاد آکسفورد ، جیمز واتسون ، با استناد به داده های وزارت بازرگانی ایالات متحده که روز سه شنبه منتشر شد.

روز سه شنبه ، مدیر عامل Walmart ، داگ مک میلون گفت که “ضروری است” قانونگذاران برای گذراندن دور دیگری از مشوق ها متحد شوند. مکمیلان گفت: “افزایش پرونده ها ، فشار بیشتری به مشاغل کوچک که تحت تأثیر همه گیری همه گیر شده اند ، وارد خواهد کرد.” در یک کنفرانس گفت با تجزیه و تحلیل

1200 دلار چک؟

دموکرات های مجلس نمایندگان و دولت ترامپ یکدیگر را پیدا کرده بودند در مورد تعدادی مسئله تقسیم شده استاز اندازه بسته گرفته تا اولویت های آن. دموکرات ها به دنبال تأمین بودجه برای حمایت از ایالت ها و دولت های محلی هستند که با کسری بودجه عادی همه گیر روبرو هستند و همچنین 600 دلار از مزایای بیکاری هفتگی اضافی را بازیابی می کنند. جمهوری خواهان می گویند مورد دوم انگیزه ای برای بازگشت به کار به مردم می دهد.

اما جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد چندین موضوع مانند تکمیل برنامه حمایت از دستمزد و ارائه دور جدیدی از بودجه تحریک کننده برای خانواده های کم درآمد و متوسط ​​توافق کردند. در دور اول چک های تشویقی حداکثر 1200 دلار برای مودیان مجرد و حداکثر 2400 دلار برای زوج های متاهل و همچنین 500 دلار برای بیشتر کودکان تأمین شد.

به گفته تحلیلگران ، در حالی که خانواده ها احتمالاً دور جدیدی از بررسی های تشویقی را مشاهده می کنند ، انتظار ندارید که آنها را تا اوایل سال 2021 دریافت کنید.

“ما می بینیم که فرضیه اولیه ما در مورد بسته مالی 750 میلیارد دلاری توسط قانونی شده است [the first quarter of 2021] منطقی است “، تحلیلگران دویچه بانک در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه گفتند.


بایدن برنامه های بهبود اقتصادی را ترسیم می کند

08:12

چشم انداز هزینه های محرکه اضافی پس از تحلیف رئیس جمهور منتخب بایدن در 20 ژانویه به این بستگی دارد که جمهوری خواهان کنترل سنا را حفظ کنند. اگر دموکرات ها در دور دوم انتخابات 5 ژانویه در سنای جورجیا شکست بخورند ، جمهوری خواهان کنترل خود را حفظ خواهند کرد ، و احتمال اینکه رئیس جمهور بایدن از آن جا عبور کند و تلاش های محرک مهم را امضا کند ، کمتر خواهد بود.

500 میلیارد دلار؟ 1.8 تریلیون دلار؟ 2.2 تریلیون دلار؟

ماه ها جمهوری خواهان و دموکرات ها درباره اندازه بسته محرک بعدی اختلاف نظر داشتند. مک کانل پیشنهادی ضعیف شده جمهوری خواهان را به ارزش بیش از 500 میلیارد دلار ارائه داده بود. در همین حال ، اتاق تحت کنترل دموکرات ها از آنجا عبور کرده بود حساب تشویقی 2.2 تریلیون دلاری در ماه اکتبر ، کاخ سفید نیز با پیشنهاد 1.8 تریلیون دلاری مخالفت کرد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، پیشنهاد 1.8 میلیارد دلاری را رد کرد و ادعا کرد که برای مقررات نظیر آزمایش و نظارت و تأمین بودجه مراقبت از کودکان ، به اندازه کافی عمل نکرده است. وزیر مالیه استفان منوچین گفت اولویت دولت استفاده از 300 میلیارد دلار باقی مانده توسط ویروس کرونا ، کمک و امنیت اقتصادی یا قانون CARES برای تأمین اعتبار برنامه 130 میلیارد دلاری حمایت از دستمزد و همچنین کمک به خطوط هوایی بیمار.

اقتصاددانان هشدار می دهند که اگر دوز جدیدی از محرک های مالی تزریق نشود ، با توجه به جریان همه گیر و اقتصادی که در حال انجام است ، می تواند بهبود را متوقف کند. با ادامه کارهای بزرگ در کاهش کارگران و کوچک شدن صنعت هواپیمایی ، رشد شغل در ایالات متحده در حال کند شدن است ده ها هزار شغل ماه گذشته.

گرگوری داکو ، اقتصاددان ارشد ، گفت: “بدون رشد سریعتر شغل – بعید است در این مرحله از بهبودی – یا افزایش کمک های مالی ، خانوارها ، مشاغل و دولت های ایالتی و محلی به طور فزاینده ای در معرض وخیم شدن سلامت قرار بگیرند.” از ایالات متحده آمریکا گرفته تا اقتصاد آکسفورد.

برای پرداخت قبض ها مبارزه کنید

از آنجایی که همه گیری نشانه های ضعیفی را نشان می دهد و کمک های دولتی زودتر از بین می رود ، بسیاری از مشاغل و خانوارها با بحران مالی روبرو هستند. براساس مرکز اولویت های بودجه ای و سیاسی ، یک اتاق فکر با فکر لیبرال ، از هر سه بزرگسال در ایالات متحده یک نفر برای پرداخت هزینه های اساسی مانند غذا و اجاره در اواخر سپتامبر تلاش می کند.

به دنبال شیوع ویروس در ایالات متحده آمریکا در بهار امسال ، قانون کمک ، کمک و امنیت اقتصادی کرونا ویروس حدود 160 میلیون چک را به آمریکایی ها توزیع کرد و پرداخت نقدی 1200 دلار برای افراد و 2400 دلار برای زوج های متاهل را تا سقف برخی از درآمد ارائه کرد.

1200 دلار دیگر برای هر بزرگسال قطعاً می تواند استرس مالی را کاهش دهد ، اما یک بار پرداخت فقط به آنجا می رسد – به عنوان مثال اجاره ماهانه یا کمک غذایی و قبض های دیگر. همانند مرحله اولیه بازرسی ها ، این افراد به هر کسی که کمتر از 75000 دلار برای هر مpدی مالیات یا 150،000 دلار برای هر زوج متاهل درآمد کسب کند ، توزیع می شود ، بدون توجه به اینکه آیا شغل خود را از دست داده اند یا درآمد خود را دریافت می کنند.


تنش در مورد COVID-19 اقتصاد ایالات متحده را تهدید می کند …

02:14

اقتصاددانان می گویند سایر سیاست های حمایتی در تقویت اقتصاد م moreثرتر بوده است. به عنوان مثال ، 600 دلار اضافی در هفته از مزایای بیكاری به تقویت خانوارهایی كه شغل یا درآمد خود را تا پایان انقضا در ماه جولای از دست داده بودند ، كمك كرد. طبق برنامه موسسه سیاست های اقتصادی ، این برنامه فقط در ماه مه 842 میلیارد دلار درآمد شخصی را افزایش داد. این پول با جلوگیری از فروپاشی اقتصاد تحت تأثیر محاصره ، به حمایت از مشاغل محلی کمک کرد.

در همین حال ، طبق UnemploymentPUA.com ، برنامه را پیگیری می کند ، 300 دلار اضافی در هفته از مزایای بیکاری که آقای ترامپ دستور داده است قبلاً در اکثر ایالت ها به پایان رسیده است. این تلاش موسوم به Lost Wage Aid (LWA) در ماه آگوست با شنود وجوه امداد رسانی در برابر بلایا راه اندازی شد ، اما فقط شش هفته مزایای بیکاری اضافی فراهم می کند.

“ما انقضا را محاسبه می کنیم [LWA] داكو نوشت: “این برنامه مقیاس درآمد 600 میلیارد دلار (به صورت سالانه) ایجاد می كند و درآمد خانوار تقریباً 3٪ كمتر از سطح قبل از تخمدان در ماه اكتبر است.” در حالی که بیش از 20 میلیون نفر هنوز مطالبه مزایای بیكاری می كنند ، چنین كمبودی می تواند عواقب عمیق تری نیز در پی داشته باشد. “


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*