[ad_1]

او امیدوار است که دور جدیدی از کووید -19 پس از آنکه جو بایدن آرا elect انتخاباتی کافی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور منتخب را بدست آورد ، احیا relief شد. از آنجا که بسیاری از برنامه های امدادی همه گیر بی پول هستند یا ماه آینده منقضی می شوند ، خانواده های ایالات متحده بدون دور دیگری از کمک های دولتی ممکن است با مشکلات بیشتری روبرو شوند.

به گفته تحلیلگران ، لایحه محرک دیگری نیز تصویب می شود ، اما موارد ناشناخته شامل اندازه و زمان آن است. میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا با اعلام این که می خواهد بسته محرک دیگری نیز ارائه دهد ، در یک کنفرانس خبری در تاریخ 4 نوامبر گفت که دوست دارد توافقنامه کمک قبل از پایان سال تصویب شود.

با این حال ، هر بسته تصویب شده در جلسه به اصطلاح “اردک لنگ” – قبل از اینکه اعضای تازه انتخاب شده مجلس سنا و مجلس در ژانویه کرسی های خود را بگیرند – به نظر می رسد بسیار کمتر از بیش از 2 تریلیون دلار درخواست دموکرات ها باشد تحلیلگران وال استریت.

برایان گاردنر ، استراتژیست ارشد استراتژیک واشنگتن در Stifel ، در یک یادداشت تحقیقاتی گفت: “مک کانل” احتمالاً طرحی را پیشنهاد می کند که او در ماه اکتبر انجام داد. برنامه مک کانل 500 میلیارد دلار بود و شامل بودجه اضافی از طرح حمایت از دستمزد بود. دوشنبه

با توجه به اعلامیه Pfizer که روز دوشنبه اعلام کرد آزمایش های انسانی نشان می دهد واکسن ویروس کرونا ، جمهوری خواهان ممکن است برای یک بسته کوچکتر تلاش کنند. 90٪ موثر است گاردنر افزود: برای جلوگیری از عفونت COVID-19 در افرادی که شناخته شده نیستند که ویروس دارند. استفاده گسترده از واکسن م effectiveثر باعث احیای بخشهایی از اقتصاد که تحت تأثیر همه گیر شده اند ، مانند ایرلاینها و هتلها ، و برخی از نیازهای دولت را کاهش می دهد.

1200 دلار چک؟

دموکرات های مجلس نمایندگان و دولت ترامپ یکدیگر را پیدا کرده بودند در مورد تعدادی مسئله تقسیم شده استاز اندازه بسته گرفته تا اولویت های آن. دموکرات ها در حال جستجوی بودجه برای حمایت از ایالت ها و دولت های محلی هستند که با کمبود بودجه زیادی از بیماری همه گیر روبرو هستند و همچنین بازپرداخت 600 دلار از مزایای بیکاری هفتگی اضافی. جمهوری خواهان می گویند مورد دوم انگیزه ای برای بازگشت به کار به مردم می دهد.

اما جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد چندین موضوع مانند تکمیل برنامه حمایت از دستمزد و ارائه دور جدیدی از بودجه تحریک کننده برای خانواده های کم درآمد و متوسط ​​توافق کردند. در دور اول چک های تشویقی حداکثر 1200 دلار برای مودیان مجرد و حداکثر 2400 دلار برای زوج های متاهل و همچنین 500 دلار برای بیشتر کودکان تأمین شد.

به گفته تحلیلگران ، در حالی که خانواده ها احتمالاً دور جدیدی از بررسی های تشویقی را مشاهده می کنند ، انتظار ندارید که آنها را تا اوایل سال 2021 دریافت کنید.

“ما می بینیم که فرضیه اولیه ما در مورد بسته مالی 750 میلیارد دلاری توسط قانونی شده است [the first quarter of 2021] منطقی است “، تحلیلگران دویچه بانک در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه گفتند.


چه کسی بیشتر به دور دوم مشوق نیاز دارد …

10:26

چشم انداز هزینه های محرکه اضافی پس از تحلیف رئیس جمهور منتخب بایدن در 20 ژانویه به این بستگی دارد که جمهوری خواهان کنترل سنا را حفظ کنند. اگر دموکرات ها در دور دوم انتخابات 5 ژانویه در سنای جورجیا شکست بخورند ، جمهوری خواهان کنترل خود را حفظ خواهند کرد ، و احتمال اینکه رئیس جمهور بایدن از آن جا عبور کند و اقدامات محرک جدی را امضا کند ، کمتر خواهد بود.

500 میلیارد دلار؟ 1.8 تریلیون دلار؟ 2.2 تریلیون دلار؟

ماه هاست که جمهوری خواهان و دموکرات ها در مورد اندازه بسته محرک بعدی اختلاف نظر دارند. مک کانل پیشنهادی ضعیف شده جمهوری خواهان را به ارزش بیش از 500 میلیارد دلار ارائه داده بود. در همین حال ، اتاق تحت کنترل دموکرات ها از آنجا عبور کرده بود حساب تشویقی 2.2 تریلیون دلاری در ماه اکتبر ، کاخ سفید نیز با پیشنهاد 1.8 تریلیون دلاری مخالفت کرد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، پیشنهاد 1.8 میلیارد دلاری را رد کرد و ادعا کرد که برای مقررات نظیر آزمایش و نظارت و تأمین بودجه مراقبت از کودکان ، به اندازه کافی عمل نکرده است. در اوایل این ماه ، استفان مونوچین ، وزیر دارایی گفت که اولویت دولت استفاده از 300 میلیارد دلار باقی مانده توسط قانون ویروس کرونا ، کمک و امنیت اقتصادی (CARES) برای تأمین اعتبار 130 میلیارد دلار برنامه حمایت از دستمزد است. ، و همچنین برای کمک به یک شرکت هواپیمایی بیمار.

اقتصاددانان هشدار می دهند که اگر دوز جدیدی از محرک مالی تزریق نشود ، با توجه به جریان همه گیر و اقتصادی که در حال انجام است ، می تواند بهبود را متوقف کند. با ادامه کارهای بزرگ در کاهش کارگران و کوچک شدن صنعت هواپیمایی ، رشد شغل در ایالات متحده در حال کند شدن است ده ها هزار شغل ماه گذشته.

گریگوری داکو ، مقام ارشد آمریکا گفت: “بدون رشد سریعتر شغل – بعید است در این مرحله از بهبودی – یا افزایش کمک های مالی ، خانوارها ، مشاغل و دولت های ایالتی و محلی به طور فزاینده در معرض وخیم شدن سلامت قرار بگیرند.” اقتصاددان اقتصاد آکسفورد.

برای پرداخت قبض ها مبارزه کنید

از آنجا که همه گیری علائم ضعیفی را نشان می دهد و کمک های دولتی زودتر از این در حال اتمام است ، بسیاری از مشاغل و خانوارها با بحران مالی روبرو هستند. براساس مرکز اولویت های بودجه ای و سیاسی ، یک اتاق فکر با فکر لیبرال ، از هر سه بزرگسال در ایالات متحده یک نفر برای پرداخت هزینه های اساسی مانند غذا و اجاره در اواخر سپتامبر تلاش می کند.

به دنبال شیوع ویروس در ایالات متحده در بهار امسال ، قانون کمک ، کمک و امنیت اقتصادی Coronavirus حدود 160 میلیون چک را به آمریکایی ها توزیع کرد و پرداخت نقدی 1200 دلار برای افراد و 2400 دلار برای زوج های متاهل را تا سقف برخی از درآمد ارائه داد.

افزایش 1200 دلاری دیگر به ازای هر فرد بزرگسال قطعاً به کاهش استرس مالی کمک می کند ، اما پرداخت یک بار فقط تا این حد انجام می شود – مانند اجاره ماهانه یا کمک غذایی و سایر صورتحساب ها. همانند مرحله اولیه بازرسی ها ، این افراد به هر کسی که کمتر از 75000 دلار برای هر مpدی مالیات یا 150،000 دلار برای هر زوج متاهل درآمد کسب کند ، توزیع می شود ، بدون توجه به اینکه آیا شغل خود را از دست داده اند یا درآمد خود را دریافت می کنند.


ترامپ ، پلوسی ، مک کانل با محرک مخالف است

10:44

اقتصاددانان می گویند سایر سیاست های حمایتی در تقویت اقتصاد م moreثرتر بوده است. به عنوان مثال ، 600 دلار اضافی در هفته از مزایای بیكاری به تقویت خانوارهایی كه تا پایان انقضا در ماه جولای شغل یا درآمد خود را از دست داده بودند ، كمك كرد. طبق برنامه موسسه سیاست های اقتصادی ، این برنامه فقط در ماه مه 842 میلیارد دلار درآمد شخصی را افزایش داد. این پول با جلوگیری از فروپاشی اقتصاد تحت تأثیر محاصره ، به حمایت از مشاغل محلی کمک کرد.

در همین حال ، براساس UnemploymentPUA.com ، برنامه را پیگیری می کند ، 300 دلار اضافی در هفته از مزایای بیکاری که آقای ترامپ دستور داده است در حال حاضر در بسیاری از ایالات متحده به پایان رسیده است. این تلاش موسوم به Lost Wage Aid (LWA) در ماه آگوست با شنود وجوه امداد رسانی در برابر بلایا راه اندازی شد ، اما فقط شش هفته مزایای بیکاری اضافی فراهم می کند.

“ما انقضا را محاسبه می کنیم [LWA] داكو نوشت: “این برنامه مقیاس درآمد 600 میلیارد دلار (به صورت سالانه) ایجاد می كند و درآمد خانوار تقریباً 3٪ كمتر از سطح قبل از تخمدان در ماه اكتبر است.” در حالی که بیش از 20 میلیون نفر هنوز مطالبه مزایای بیكاری می كنند ، چنین كمبودی می تواند عواقب عمیق تری را نیز در پی داشته باشد. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر