آزمایشگاه های سیار “بیابان های آزمایشی” را هدف قرار می دهند که در آن COVID-19 می تواند بدون سر و صدا گسترش یابد


لیزا رایت می خواست آزمایش COVID-19 را انجام دهد. اما بدون وجود یکی از آزمایشگاه های آزمایش موبایل به مناطقی از مناطق روستایی آمریکا که فاقد سایت آزمایش هستند ، پرستار 70 ساله بازنشسته مجبور است یک ساعت رانندگی کند.

حدود 13000 نفر در Sumter County ، فقیرترین جیب آلاباما زندگی می کنند. شهرستان عادت دارد بدون این کار را انجام دهد ، اما کمیسر شهرستان مارکوس کمپبل تعیین خط آزمایش COVID-19 را تعیین کرده است.

کمپبل گفت: “ما صحرای آزمایشی بودیم.” “مردم همیشه وقتی در مورد آزمایش در مناطق دیگر می شنوند ، می پرسند” چرا در Sumter County نیست؟ ” ”

طبق مطالعه دانشگاه جان هاپکینز ، جوامع رنگی معمولاً دسترسی کمتری به آزمایش COVID-19 دارند. در آلاباما ، بیشتر شهرستانهای دریای سیاه نسبت به بیشتر شهرستانهای سفید آزمون کمتری دارند. روندهای مشابهی در ایالت های اورگان ، دلاور ، نیومکزیکو و داکوتای جنوبی در بیشتر کشورهای اسپانیایی تبار و بومی آمریکا وجود دارد.

دکتر جنیفر نوتسو ، که در مرکز امنیت سلامت جان هاپکینز کار می کند ، توضیح داد که چگونه آزمایش صحرا احتمال شیوع ویروس را افزایش می دهد.

Nuzzo به CBS News گفت: “اگر آلوده باشید ، می توانید بدون دانستن و انتشار ویروس به دیگران راه بروید.” “” این علاوه بر افزایش تعداد افرادی که در نهایت به ویروس مبتلا می شوند ، افزایش می دهد ، بلکه همچنین احتمال را افزایش می دهد. این افراد آنقدر بیمار می شوند که در بیمارستان باشند و به اندازه کافی بیمار می شوند تا بمیرند. ”

کمپبل گفت که او دو پسر عموی خود را به دلیل ویروس از دست داده است که همان روز آنها را دفن کرد. وی گفت که این تجربه “کاملا” انگیزه وی را برای شرکت در آزمون در منطقه خود ایجاد کرده است.

کمپبل در حال همکاری با خدمات بهداشتی Whatley برای سازماندهی آزمایش هایی برای عبور از غرب آلاباما است. این آزمایشگاه های سیار هفته ای دو یا سه بار در غرب آلاباما آزمایش می کنند – صحرای آزمایشی دیگر.

کمپبل گفت: “دانستن اینکه آنها می توانند این کار را انجام دهند جایزه دارد.”

بیش از 4000 نفر از ماه مارس آزمایش شده اند و 10٪ مثبت هستند.


مرکز منابع Coronavirus دانشگاه جان هاپکینز ابزار جدیدی را در صفحات ردیابی خود در ایالات متحده راه اندازی کرده است که برای اولین بار ، از طریق مطالعات موردی و آزمایش داده های اندازه گیری شده بر اساس اطلاعات جمعیت شناختی کلیدی ، از جمله سطح نژاد و فقر.

برای دیدن تأثیر این روندها بر جمعیت شهرستان شما ، اینجا را کلیک کنید.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*