آمازون 500 میلیون دلار برای جوایز تعطیلات برای کارگران هزینه خواهد کرد


آمازون بیش از 500 میلیون دلار صرف پاداش کارگران خط مقدم می کند تا تلاش هایشان را در فصل تعطیلات تشخیص دهند. سودهای مالی زمانی حاصل می شود که یک شرکت تجارت الکترونیکی و سایر خرده فروشان بزرگ آتش سوزی کنند خاتمه دادن به اصطلاح پرداخت خطر برای کارکنانی که به کار خود ادامه داده اند پاندمی ویروس کرونا.

مدیر تدارکات ، دیو کلارک ، روز پنجشنبه ، گفت: آمازون به کارگران تمام وقت 300 دلار و کارگران نیمه وقت 150 دلار به شرطی که در طول ماه دسامبر در این شرکت استخدام شوند ، خواهد داد. آمازون گفت ، پرداخت تعطیلات به دنبال پاداش یک بار 500 دلار در ماه ژوئن است.

کلارک نوشت: “تیم های ما کار شگفت انگیزی در تأمین نیازهای اساسی مشتریان انجام می دهند ، در حالی که به تأمین خلق و خوی جشن بسیار مورد نیاز برای خانواده های فقیرنشین اجتماعی در سراسر جهان کمک می کنند.” “من هرگز بیشتر از تیم های خود سپاسگزار – یا افتخار نکرده ام -“

این تیم ها اکنون شامل یک نیروی کار از بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان. طبق نیویورک تایمز ، آمازون در 10 ماه اول سال 2020 نزدیک به 430.00 کارمند استخدام کرده است.


تاجران در حال آماده شدن برای جمعه سیاه متفاوت هستند

01:58

خرده فروش از مزایای سو close استفاده شرکت های آجر ساز استفاده کرده و آمریکایی ها برای جلوگیری از خریدهای فیزیکی بیشتر به خرید آنلاین روی آورده اند. آمازون درآمد سه ماهه آخر سال 112 تا 121 میلیارد دلار را پیش بینی کرده است. این گزارش درآمد سه ماهه سوم 96.1 میلیارد دلار را اعلام کرد ، در حالی که در سال گذشته تقریبا 70 میلیارد دلار بود.

در اوایل سال ، آمازون و سایر خرده فروشان عمده مانند Walmart دستمزد ساعتی کارگران را که در جریان بحران بهداشت عمومی که بیش از 260،000 آمریکایی را به کام مرگ کشاند ، نشان دادند ، افزایش دادند. ولی اکثر آنها غرامت اضافی را تکمیل کردند در طول تابستان. آمازون که حقوق اولیه اش 15 ساعت در ساعت است ، اواخر ماه مه افزایش 2 دلار در ساعت خود را برای صدها هزار کارگر انبار متوقف کرد.

سناتور آمریکایی شرود براون ، دموکرات در اوهایو ، این هفته در مجمع موسسه بروکینگز گفت: “تعدادی از شرکت ها در ابتدای همه گیری پرداخت های خطر را معرفی کردند. تقریباً همه متوقف شده اند.” “این بسیار ساده است – کارگران نیازی به یک کارزار روابط عمومی ندارند ، آنها به حقوق بهتر و محافظت بهتر در محل کار نیاز دارند.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*