[ad_1]

دو میزبان جدید در ماه ژانویه به “بحث” می پیوندند و هر دو در برنامه گفتگوی CBS افراد مشهور هستند. آماندا کلوتس و ایلین ولتروت به همراه مجریان شارون آزبورن ، شریل آندروود و کری آن اینابا به فصل 11 این برنامه خواهند پیوست.

کلوتس و ولتروت هر دو میزبان مهمان نمایش Emmy امسال بودند. این زنان جایگزین ماری اوزموند و ایو به عنوان میزبان مشترک می شوند.

کلوتس ، رقاص سابق برادوی که همسرش نیک کوردرو را به علت COVID-19 در اوایل سال جاری از دست داد ، گفت که از پیوستن به The Talk “بسیار هیجان زده و مفتخر است”.

وی در بیانیه ای گفت: “از اولین باری که به عنوان میزبان مشترک در The TALK بودم ، می دانستم که در میان گروه بسیار خاصی از مردم هستم.” “من مشتاقانه منتظر شروع سال جدید با بحث های صادقانه و قابل تأمل همراه با سرگرمی و خنده های زیاد هستم.”

کلوتس نکات همسرش با COVID-19 را در اینستاگرام در اوایل سال جاری شرح می دهد و به هواداران نگاهی اجمالی به یک سفر دلخراش می دهد. کوردرو نامزد جایزه تونی بازیگر ، در ماه جولای درگذشت. کلوتس به استفاده از رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی در مورد پیشگیری از COVID-19 ادامه داد.

او آنها اخیراً ضربه زده اند پرزیدنت ترامپ در ماه اکتبر توییت کرد که آمریکایی ها نباید از COVID-19 بترسند و یا اجازه آن را نمی دهند بر زندگی آنها تسلط دارند – زیرا وی پس از دریافت درمان COVID-19 از بیمارستان خارج شد.

کلوت همچنین از شبکه های اجتماعی خود برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های زندگی خانوادگی خود استفاده می کند و اغلب در مورد پسرش الویس ، که با کوردرو به اشتراک می گذارد ، پست می گذارد. او سابق Radio City Rockette است که مارک تناسب اندام خود را با نام AK ایجاد کرد! شرکت تناسب اندام و لباس Hooray For.

نویسنده ایلین ولتروت گفت که او “از هیجان و تشکر برای پیوستن به زنان” The Talk “است.

وی در بیانیه ای گفت: “همه آنها باعث شدند كه در این سكوی شگفت انگیز كه ارتباط ، مهربانی و تفاهم را پرورش می دهد ، وقتی كه همه ما بیشتر به آن احتیاج داریم ، احساس كنم كه با آنها در خانه هستم.” “من مشتاقانه منتظر یادگیری از آنها و ارائه دیدگاه در مورد گفتگوهایی هستم که در این زمان فوق العاده در جهان ما پل می سازد.”

کتاب Welteroth “More than Enough: ادعای فضا برای کسی که باشید مهم نیست هرچه بگویند” در سال 2019 به پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز تبدیل شد.

این روزنامه نگار برنده جایزه قبلاً در تلویزیون تلاش کرده است. به گفته وب سایت وی ، او برای سریال “Grown-ish” نویسندگی کرده و برای چندین پروژه مقابل دوربین رفته است.

Welteroth به عنوان داور در مسیر پروژه جدید کار کرده و قبلاً Teen Vogue ، جوانترین سردبیر روزنامه Condé Nast را کارگردانی کرده است. وی همچنین دومین آفریقایی-آمریکایی بود که عنوان سردبیر این شرکت را در اختیار داشت. وی پیش از این در مجله Glamour و Ebony کار می کرد.

او در حال حاضر سفیر فرهنگی ابتکار میشل اوباما وقتی همه ما رأی می دهیم ، است.

این Talk روزانه 11 جایزه Emmy و 51 نامزدی را به دست آورد ، همچنین جایزه People Choice یا تیم میزبان تلویزیون روز و جایزه Image NAACP را برای مجموعه های برجسته Talk ، هر دو در سال 2016 کسب کرد. فصل جدید دوشنبه ، 4 ژانویه 2021 از CBS پخش شد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir