تعداد لینک های موجود در داخل صفحه: گوگل برای شناسایی لینک های طبیعی از غیرطبیعی از روش های مختلفی استفاده میکند. لینکی (Link) که از سایتی به سایت دیگر داده میشود را بک لینک میگویند، به عبارت دیگر اگر سایت X، آدرس سایت Y را در داخل متنی (Anchor text) لینک کند، سایت Y یک بک لینک از سایت X دریافت میکند. اما بک لینک نوفالو کاملا برعکس این مورد عمل میکند و قدرت لینک و صفحه را منتقل نمی کند. به این مسئله هم توجه داشته باشید که لینک های ساخته شده در رپورتاژ آگهی فقط در همان صفحه گزارش در سایت مورد نظر قرار دارد و فقط زمانی توسط بازدید کنندگان دیده می شوند که وارد این صفحه از سایت مورد نظر شده باشند. البته توجه داشته باشید كه نتیجه خالص هر یك از این فعالیت ها ایجاد یك مرجع برای سایت شما از جای دیگری در وب است – میتواند از طریق مرجع یك پیوند، ذکر نام تجاری یا وب سایت یا موارد دیگر باشد. اکنون دیگر وب سایت آنها مورد نیاز نیست و به یک هزینه بیهوده برای تجدید میزبانی و دامنه تبدیل شده است.

این مورد هم جزو روش های کاربردی و بدون هزینه محسوب شده و توصیه می کنیم از آن بهره ببرید. 2 رپورتاژ ( 10 رپورتاژ در لایه 1 ) و بیش از 5000 لینک در لایه های بعدی با هزینه ی 3 میلیون تومان قابل اجرا هست. اما وقتی برون سپاری می کنید ، هزینه های خود را افزایش می دهید. وقتی کاربر عبارتی را جستجو کرد، موتور جستجو چطور بهترین نتایج را به کاربر نشان میدهد؟ در این قسمت؛ قصد دارم از سطح مبتدی تا پیشرفته به این موضوع بپردازم چطور میتوانیم یک محتوای داده محور درست بکنیم که به استراتژی لینکسازی سایتمان کمک بکند و ما بتوانیم از سایتهای دیگر بکلینک بگیریم؟ به لینکی که ازین سایت ها برای سایت هدف گرفته می شوند بک لینک دانشگاهی EDU گفته می شود، که بهترین حالت، بک لینک رپورتاژ آگهی است. واقعیت این است که طبق تست های انجام شده روی این دو نوع لینک نتیجه ای که طبق تجربه به دستمان آمده لینک های nofollow و dofollow تفاوت بسیاری باهم دارند.

بسیاری از افراد فقط به دنبال درج لینک های فالو (Do Follow) می باشند اما باید این را بدانند قرار دادن بک لینک های Do Follow به تنهایی و بدون قرار دادن لینک No Follow شاید حتی برای سئو سایت مضر هم باشد بنابراین قرار دادن بک لینک های نوفالو را در کنار فالو در پروسه انجام سئو سایت خود قرار دهید. اول کاری که باید بکنید درخواست از مردم است. اگر کسی از طریق لینک برگشتی یا بکلینک به سایت شما بپیوندد شما باید مطمئن شوید که صفحه سایت شما بهینه شده است تا او را به صفحات دیگر سایت هدایت کند. استفاده نمیکنید، باید با ساختار لینک ها آشنا باشید که در اینجا به گوشه ای ازین موارد اشاره میکنم . نکته بسیار مهم این است که ما به دادههایی که داریم نباید از نظر کمیت نگاه کنیم. همانطور که در بخش نخست اشاره کردیم سئو خارجی شامل به کار گرفتن تکنیک هایی است که میتواند رتبه وب سایت شما را در جستجو گوگل بهبود ببخشد . این کار با خوشه بندی انجام می شود.

حال که چاره ای جز این نیست، بهتر است خرید بک لینک با تحقیق و بررسی انجام شود که خدایی نکرده پول، زمان و زحمات شما هدر نرود. توجه فرمایید که در روز های پنج رپورتاژ و رپورتاژ سفارشات خرید رپورتاژ آگهی که برای این رسانه ثبت شده اند ممکن است درج نشوند زیرا در اواخر هفته ممکن است برخی از رسانه ها با تاخیر انجام شوند و سفارشات در روز های تاخیر به روز بعد کاری موکول خواهد گردید. توجه داشته باشید همه لینکهای شما نباید بر روی یک کلمه مشخص باشد. خرید بک لینک از سایت های معتبر و با کیفیت مناسب و مفید است، در صورتی که از یک سایت بی کیفیت بک لینک بگیرید سودی برایتان نخواهد داشت. نکته : به این مورد دقت کنید در حالتی بک لینک فالو (Backlink follow) داخل وبسایت شما ارزشمند هست که به سایت خودتون لینک بدید. و بعد از 3 الی 6 ماه این مورد اصلا نیاز و قابل به کنترل نیست.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی