[ad_1]

پانزده سال پیش ، وزارت دفاع برنامه ای را برای مبارزه با خشونت جنسی و تجاوز در صفوف تنظیم کرد. از آن زمان ، ارتش صدها میلیون دلار صرف تلاش های پیشگیری با سیاست تحمل صفر کرده است.

تحقیقات یک سال و نیم توسط مجری و سردبیر CBS Evening News ، نورا اودانل و واحد خشونت جنسی نظامی CBS News ایالات متحده ، عدم موفقیت رهبران در حل این مشکل را نشان داد. در طی تحقیقات ، CBS News با نزدیک به دوازده بازمانده از خشونت جنسی ، مخبرانی که برای برنامه نظامی برای جلوگیری و واکنش به خشونت جنسی کار می کنند ، صحبت کرد و خانواده های قربانیان خودکشی که می گویند ارتش گزارش های مربوط به خشونت جنسی را به طور بی ادبی انجام داده است


مورگان رابینسون از همان کودکی می دانست که می خواهد به ارتش بپیوندد.

“وقتی او 21 ساله شد ، گفت:” مادر ، من باید با شما صحبت کنم. و سپس او به من گفت كه به او پيوسته است. ”

مورگان وقتی برای اولین بار در سال 2016 به کویت اعزام شد ، شش سال در گارد ملی ارتش بود.

دبی گفت: “هنگامی که او در کویت بود ، توسط یکی از مافوق خود مورد آزار جنسی قرار گرفت و مدام مورد آزار و اذیت قرار گرفت.”

مورگان حمله را گزارش داد ، اما پاسخی که دریافت کرد به گفته مادرش “هیچ چیز” نبود.

او گفت: “او هیچ چیزی نگرفت.”

در همان اعزام ، مورگان به افغانستان اعزام شد و در آنجا دوباره مورد تجاوز جنسی قرار گرفت. گفته می شود که چندین سرباز دیگر او را مورد تجاوز قرار داده اند.

دبی گفت ، مورگان از گزارش آنچه در افغانستان اتفاق افتاده است ترسیده است.

وی گفت: “او بسیار ترسیده بود.” “از آنجا که آنها او را تهدید کردند ، شماره یک. و شماره دو ، او می دانست که به جایی نمی رود. هیچ اتفاقی در کویت با خشونت جنسی و آزار و اذیت رخ نداد ، پس چرا آنها در افغانستان کاری انجام می دهند؟”

در آوریل 2018 ، وزیر دفاع وقت جیمز ماتیس گفت تحمل صفر در برابر خشونت جنسی وجود ندارد.

ماتیس گفت: “اگرچه تلفات در میدان جنگ واقعیت جنگ است ، اما به دلیل خشونت جنسی در خانواده نظامی خود هیچ تلفاتی را نمی پذیریم.”

چهار ماه بعد ، مورگان بر اثر خودكشی درگذشت.

دبی گفت: “شما دعا کنید – این به این ترتیب پایان نخواهد یافت.” مسئله “اگر” نبود. این س ofال از “چه زمانی” بود. “

ارتش تحقیقات درباره مرگ مورگان را آغاز کرده است.

آنها نسخه ای از تحقیقات AR 15-6 در مورد مرگ دخترش را به دبی دادند ، اما صفحه بعد از صفحه به شدت ویرایش شد.

وی گفت: “من فقط نمی فهمیدم كه آنها چگونه می توانند آنجا بایستند و به چشمان من نگاه كنند و آن را به من منتقل كنند.”

در آن زمان ، یک مشاور ارشد سیاسی در برنامه خشونت جنسی ارتش بار دیگر تعهد پنتاگون درمورد پاسخگویی را تأیید کرد.

دکتر الیزابت پی. ون وینکل گفت: “این بخش به هدف ما برای پایان دادن به خشونت جنسی در ارتش با ارائه بالاترین کیفیت پاسخ از سوی افسران و مناسب نگه داشتن مجرمان متعهد است.”

اما آنچه دبی در صفحات ویرایش نشده گزارش مرگ مورگان یافت ، داستان بسیار متفاوتی را بیان کرد. تحقیقات در مورد مرگ وی گفت: “گروهبان رابینسون هنگام حضور در موقعیت خود از صدمات جنسی ، جسمی و روانی رنج می برد. عواقب این تروما عاملی در مرگ وی بود.”

دبی در پاسخ به این س whatال که چه عواملی منجر به مرگ دخترش شد ، گفت: “ارتش. راهی که آنها نمی توانند از پس اتفاقات برآیند.”

دبی در توضیح آنچه باید تغییر کند گفت: “آنها نمی توانند خود را کنترل کنند. چگونه می توانید تحقیق کنید؟ نمی توانید”.

هشت ماه پس از مرگ مورگان ، فرماندهی وی توبیخ کتبی را به افسر پلیس که در کویت به وی حمله کرد ، صادر کرد.

“اگر من یک افسر فرمانده بودم و بچه دار می شدم ، اگر این اتفاق برای دخترتان یا پسرتان بیفتد ، چه فکر می کنید؟ دوست دارید برای آنها چه اتفاقی بیفتد؟” دبی گفت. “آنها فقط خواهند نشست و” خوب نیست؟ “آنها نیز عدالت را دوست دارند.”

دبی گفت: “همه چیز فقط بارها و بارها در ذهن شما بازی می کند و فکر می کند ،” آیا چیزی را از دست داده ام؟ آیا می توانم کاری انجام دهم؟ “می دانید ، شما یک مادر هستید.” . و من نمی توانم از او محافظت کنم. “

ارتش درخواست CBS News برای مصاحبه با دوربین را رد کرد ، اما در بیانیه ای گفت که آنها تحقیقات کاملی را انجام داده و اقدامات مقابله ای را با عامل گزارش شده انجام داده اند.

دبی گفت که او می خواست مردم بدانند دخترش مشغول انجام کاری است ، “شغلی که او دوست دارد. این برای کشورش بود.”

وی گفت: “و فکر کردن این چیزی است که جان او را گرفت. این باعث شکستن او شد.” “آنها بدن او را می خواستند. و روح او را گرفتند.”

برای کمک فوری در صورت بروز بحران ، با شماره تلفن رایگان پیشگیری از خودکشی ملی با شماره 1-800-273-TALK (8255) تماس بگیرید که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همه مکالمات محرمانه است. خط کمک به فاجعه در شماره 1-800-985-5990 نیز محرمانه ، رایگان و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همچنین می توانید برای تماس با مشاور بحران آموزش دیده از طریق شماره 66746 به TalkWithUs پیامک ارسال کنید.

افسران یا غیرنظامیانی که توسط یکی از اعضای ارتش ایالات متحده مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته یا مورد سوused استفاده جنسی قرار گرفته اند ، می توانند خدمات حقوقی را از از مدافعان ما محافظت کنید.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر