“آنها نگران هستند که ممکن است بعدی باشند”: شهرستان الپاسو با موج ویروس های کرونا مبارزه می کند


ال پاسو ، تگزاس – مقامات ارشد بهداشت در کشور هشدار می دهند که ممکن است وارد تاریک ترین روزهای ایالات متحده شویم پاندمی ویروس کرونا. شهرستان ال پاسو یکی از کشورها است کانون کانون ویروس کرونا، جایی که وی طی دو هفته گذشته بیش از 22000 مورد جدید را گزارش کرده است. در حال حاضر بیش از یک میلیون مورد ویروس کرونا در تگزاس وجود دارد که بالاترین در ویروس کرونا است.

موارد اینگونه است رو به افزایش در 47 ایالت – و ممکن است در این هفته تعداد بستری در بیمارستان بستری شود.

آنچه در الپاسو اتفاق افتاده است: یک سردخانه متحرک پر از جسد. و این کافی نیست – در چند روز آینده 10 کامیون وجود دارد.

در خانه تشییع جنازه پرچس ، ننا ماسیاس یک اتاق پر به ما نشان داد. آنها 220 نفر در انتظار دفن یا سوزاندن بدن هستند که بیشتر آنها بر اثر COVID-19 مرده اند.

ماکیاس توضیح داد: “آنها می ترسند. بسیاری از خانواده ها عزیزی داشته اند که به دلیل بیماری COV درگذشته است.” “آنها نگران هستند كه احتمالاً نفرات بعدی باشند.”

texas-el-paso-County-body -rucks-truck-storage.png
تصاویر ویدئویی تریلرهای جلوی دفتر متخصص پزشکی شهرستان الپاسو را نشان می دهد.

اخبار CBS


روز دوشنبه نیز ، یوتا وضعیت اضطراری اعلام کرد و دستور داد تا اطلاع ثانوی مجاز شود.

یک واقعیت هوشیارانه در بیمارستان ها برای کارگران خط اول وجود دارد. دکتر الیزابت میدلتون از دانشگاه یوتا گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که چند بار لوله تنفسی بیمار را فرو کرده ایم و این آخرین باری است که آنها تاکنون توانسته اند با خانواده خود صحبت کنند.” .

پسندیدن ویروس کرونا ملت را ویران می کند ، هیچ کشوری در مقایسه با دو هفته پیش در موارد جدید کاهش مداوم نداشته و در 27 مورد نیز حداقل 50٪ جهش داشته است.

نرخ مثبت ویسکانسین افزایش می یابد ، بیش از 1 آزمایش در هر 3 آزمایش مثبت است.

سنت لوئیس ، میسوری ، هشدار می دهد تا یک هفته دیگر متوقف شود. در همین حال ، نیوجرسی در این هفته شام ​​را در داخل خانه سرکوب خواهد کرد. شهردار نیویورک ، بیل دی بلازیو ، در مورد احتمال استثنا در صورت افزایش تعداد پرونده ها هشدار داده است.

شیوع ویروس کمکی نکرد وقتی هواداران پس از پیروزی وی مقابل کلمسون در روز شنبه و تجمع های گسترده در بسیاری از شهرها پس از انتخابات برای انتخاب رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، در نوتردام به میدان هجوم آوردند. جو بایدن.

در حال حاضر ، مقامات بهداشتی در فیلادلفیا توصیه می کنند که همه افراد حاضر به مدت 14 روز قرنطینه شوند.

برخی از فروشگاه های مواد غذایی محدودیت هایی را برای کالاهای اساسی مانند دستمال توالت و دستمال مرطوب اعمال می کنند. برای کسانی که در خط مقدم هستند – نه فقط در بیمارستان ها – بلکه سردخانه و خانه های تشییع جنازه که برای مقابله با مرگ عادت دارند ، روح را خرد می کند.

ماکیاس گفت: “این تقریبا سورئال است.” “اکنون تقریباً همه در اینجا شخصی را در خانواده یا دوست خود را می شناسند که در آن گیر کرده باشد ، بنابراین اینجا واقعاً در خانه یک ضربه بزرگ است. و این ترسناک است.”


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
با وجود بایدن در کاخ سفید ، ترقی خواهان فرصتی برای تعادل دادگاه ها می بینند