آژانس ایمنی بزرگراه های ایالات متحده در حال بررسی شکایات مربوط به خاموش شدن تسلا است


دیترویت – آژانس ایمنی راه دولت ایالات متحده در حال رسیدگی به شکایات مبنی بر خرابی این سیستم تعلیق در حدود 115000 خودروی برقی تسلا است. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها می گوید 43 مورد شکایت وجود دارد که ممکن است اتصالات نزدیک اتصالات توپی از بین برود و باعث ایجاد تماس بین لاستیک و تر و تمیز چرخ شود.

این کاوشگر که روز جمعه در وب سایت آژانس اعلام شد ، شامل سدان های مدل 2015 تا 2017 مدل S و 2016 تا 2017 SUV مدل X است.

Telsa یک فروشگاه گل سرسبد جدید در سانفرانسیسکو افتتاح می کند
سه دستگاه تسلا مدل X در 10 آگوست 2016 در مرکز گل سرسبد تسلا در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا رونمایی می شود.

جاستین سالیوان / گتی


آژانس اعلام کرد 32 مالک از خسارت در سرعت کم شکایت داشتند ، اما 11 نفر گفتند که در جاده ها هنگام حرکت با سرعت بیش از 10 مایل در ساعت ، از جمله چهار با سرعت بزرگراه ، ارتباطات در جاده ها از کار افتاده است. این گزارش می گوید با افزایش سن وسایل نقلیه ، تعداد شکایات مانند 32 مورد در دو سال گذشته افزایش یافته است. سه مورد از شکایات بزرگراه ها در سه ماه گذشته اعلام شده است.

علاوه بر این ، NHTSA می گوید هشت شکایت وجود دارد که ممکن است شامل اشکال در سیستم تعلیق باشد که توسط عکس یا سوابق سرویس تأیید نمی شوند.

آژانس گفته است که گزارشی از تصادفات و زخمی ها گزارش نشده است.


کروات سایبری تسلا جمعیت زیادی را به خود جلب می کند

02:10

آژانس می گوید که هر چند وقت یک بار مشکل را نشان می دهد و پیامدهای ایمنی را بررسی خواهد کرد. این کاوشگر می تواند منجر به تشنج شود.

از تسلا خواسته شد تا اوایل روز جمعه در این باره نظر دهد.

NHTSA می گوید ، در سال 2017 ، تسلا با انتشار یک بولتن خدماتی ، خرابی را توصیف کرد و گفت که رانندگان هنوز هم می توانند وسایل نقلیه را کنترل کنند ، “اما تایر می تواند به اصلاح قوس چرخ متصل شود.” در این بولتن آمده است که وسایل نقلیه دارای مشکل از 19 ژانویه 2016 تا 25 مه 2016 ساخته شده اند.

اما NHTSA گفت این شکایات شامل 41 وسیله نقلیه ساخته شده قبل یا بعد از محدوده ذکر شده در بولتن است. پس از پایان محدوده ، بیست و نه ساخته شد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*