[ad_1]

روز پنجشنبه ، وزارت دادگستری شکایتی مدنی را علیه جف و لورن لوو ، تیم همسران پروفایل شده در مجموعه مستند معروف “ببر ببر” ، به دلیل بهره برداری از یک پارک نمایشگاهی غیرمجاز با حیوانات در معرض خطر ، ارائه کرد.

DOJ در پرونده خود ادعا می کند که پس از تعلیق مجوز USDA جف لوو برای مراقبت و درمان “ناکافی” و “نادرست” از حیوانات محافظت شده توسط قانون گونه های در معرض خطر در ماه آگوست ، او و همسرش لورن تأسیسات بدون مجوز خود را به از نظارت فدرال جلوگیری کنید.

برای سالها ، Lowes پارک حیوانات عجیب و غریب Gryter Wynnewood در Wynnewood ، اوکلاهما ، که قبلا متعلق به جوزف مالدانادو پاساژ بود – همچنین به عنوان “جو اگزوتیک” ، ستاره “ببر پادشاه” شناخته می شد ، اداره می کرد. اما USDA پس از مشاهده بازرسان از جمله سو malتغذیه حیوانات ، بهداشت نامناسب و نگهداری نادرست نرده ها ، مجوز غرفه دار شدن قانون حمایت از حیوانات جف لو را در ماه آگوست به حالت تعلیق درآورد.

وکلای فدرال می گویند از آن زمان Lowes از بازرسی فدرال از طرح 33 هکتاری جدید خود در روستای Thackerville ، اوکلاهما ، معروف به “پارک ببر ببر” طفره رفته است. طبق گزارش وزارت دفاع ، ببر تایگر کینگ حیوانات در معرض خطر را بدون مجوز مناسب در آن نگهداری کرده است.

screen-shot-2020-11-19-at-10-05-20-pm.png
نمای هوایی آنچه محققان می گویند ، پارک جدید تایگر کینگ است.

توزیع / دادستانی ایالات متحده


محققان فدرال می گویند باغ وحش کنار جاده ای که توسط لووز اداره می شود ، 100 تا 200 حیوان بالقوه را به نمایش می گذارد ، از جمله برخی از آنها که توسط قانون گونه های در معرض خطر محافظت می شوند ، مانند ببرها ، شیرها ، خرس های گریزلی و لمورهای دم حلقه ای.

وزارت دفاع گفت: “دولت هیچ اطلاعاتی در مورد منابع تأسیسات تأسیسات آب یا دفع زباله این تاسیسات ندارد.” “طبق اطلاعات و اعتقادات ، هیچ تأسیسات آب و فاضلاب شهری در این تاسیسات وجود ندارد.”

محققان گفتند ، هنگامی كه جف لو در واقع مجوز و بازرسی در تاسیسات وین وود داشت ، “لووز گزارشی از برخورد ناكافی و غیرانسانی با حیوانات را تهیه كرد.”

در این شکایت آمده است: “حیوانات لاوز از شرایطی که به راحتی قابل پیشگیری یا قابل درمان است رنج می برند و همچنان رنج می برند ، که در برخی موارد باعث مرگ زودرس حیوانات شده است.” “در واقع ، در دو سال گذشته ، بسیاری از حیوانات توسط دامپزشک دیده نشده و یا تحت درمان قرار نگرفته اند.”

در یک مورد ، بازرسان گفتند که آنها شیری به نام نالا را دیده اند که از لاوز مراقبت مناسب دریافت نمی کند و در نهایت به بیماری متابولیک استخوان مبتلا می شود ، بیماری ناشی از رژیم کمبود کلسیم که منجر به ضعف استخوان ها می شود. بازرسان گفتند ، در ماه مارس ، توله ها پس از بلعیدن یک اسباب بازی پلاستیکی شکسته که در محفظه آن باقی مانده بود ، نیاز به عمل جراحی داشتند و در هنگام بازدید از بیمارستان دامپزشکی ، مشخص شد که کرم های گاو وجود دارد.

گزارش USDA می گوید نالا “بی حال ، افسرده و ضعیف است و حتی پس از هدر دادن از حالت لجن از حالت لجن خارج نخواهد شد.” لووز دستور مراقبت فوری از نالا را از یک دامپزشک دریافت کرد ، اما دولت به دروغ ادعا کرد که از قبل قرار ملاقات گذاشته شده است.

در این شکایت آمده است: “به دلیل عدم توانایی لوز در تأمین تغذیه و مراقبت کافی ، نالا از شرایط دردناک و بالقوه تهدید کننده زندگی رنج می برد.”

screen-shot-2020-11-19-at-10-06-10-pm.png
دو تصویر از نالا توسط دادستانی ایالات متحده ارائه شده است.

توزیع / دادستانی ایالات متحده


از زمان انتقال به تاكرویل ، اسناد دادگاه نشان داده است كه چگونه لووز حیوانات خود را در تاسیسات جدید با استفاده از سكوی كامئو نشان می داد. DOJ گفت ، لورن لوو با شیر و ببر در سایت اشتراک پرداخت شده OnlyFans مشاهده شد.

لوو در مارس 2018 ادعا کرد که “در مورد حواس پرتی ، حواس پرتی و استفاده از دود و آینه در طی چند سال گذشته چیزهای زیادی آموخته است” و همچنین گفت: “اگر در یک دادخواست شکست بخوریم ، فقط نام را تغییر می دهیم و تجارت حیوانات دیگری راه اندازی می کنیم.” طبق جایزه دیگر ، همه ما چندین مجوز USDA در دسترس داریم.

معاون دادستان کل دادگستری گفت: “کوتاهی لووز در ارائه مراقبت های اولیه دامپزشکی ، غذای کافی و شرایط زندگی ایمن برای حیوانات مطابق با استانداردهای مورد نیاز قانون رفاه حیوانات و قانون گونه های در معرض خطر نیست”. جاناتان برایت بیل از گروه محیط زیست و منابع طبیعی در وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت. “غرفه داران نمی توانند با کنار گذاشتن USDA و انتقال حیوانات خود به جای دیگر ، از این قانون فرار کنند.”

دولت از دادگاه می خواهد حیوانات خاصی را به ایالات متحده تحویل دهد ، اجازه بازرسی فوری از تأسیسات تاكرویل توسط فدرال را بدهد و از جمله سایر درخواست ها ، نمایش حیوانات خود را به صورت حضوری یا آنلاین از Lowes منع می كند. هنوز هیچ حقوقدان ثبت شده ای برای Lowes وجود ندارد.

این شکایت تقریباً یک سال پس از انتشار مجموعه مستند نتفلیکس ، که داستان داشتن گربه های بزرگ را به فرهنگ محبوب ملی کشاند ، صورت می گیرد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی