آیا ارزش دارد که برای فروش جمعه سیاه خانه خود را ترک کنید؟


جمعه سیاه به دلیل تخفیف در “در” معروف است – معامله ای بسیار خوب که روز بعد از روز شکرگذاری جمعیتی را به سمت مغازه ها هدیه می کند. امسال ، در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا ، ایده ازدحام یک فروشگاه با صدها خریدار دیگر هم برای مصرف کنندگان و هم برای خرده فروشان مشکل ساز است.

خبر خوب ، کارشناسان خرید می گویند ، این است که معامله درب فروشگاه در سال 2020 به صورت آنلاین مهاجرت کرده است ، به این معنی که مصرف کنندگان برای انجام معامله مجبور نیستند خانه های خود را ترک کنند. این به این دلیل است که خرده فروشان بزرگی مانند Walmart و Target برنامه های خود را برای Black Friday تغییر داده اند تا خرید آنلاین بیشتر را تشویق كنند تا ازدحام مردم در فروشگاه هایشان كاهش یابد.

ناتان بارو ، سردبیر معاملات در Wirecutter نیویورک تایمز ، که برنامه های خرده فروشان را تجزیه و تحلیل می کند ، گفت: در بسیاری از موارد ، خریداران همان فروش آنلاین را در فروشگاه ها پیدا می کنند. در برخی موارد ، جمعه سیاه حتی یک روز پس از شکرگذاری برگزار نمی شود ، زیرا فروشگاه ها تمایل دارند تخفیف – و مشتریان – را قبل از تعطیلات به طور مساوی توزیع کنند. به عنوان مثال والمارت گفت که جمعه سیاه را با انجام معاملات در سه تاریخ مختلف “دوباره” کشف کرده است.

جمعه سیاه متفاوت

بارو گفت: “ما معتقدیم كه بیشتر موارد موجود در فروشگاه بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود و این در تمام خرده فروشان عمده – Best Buy ، Target و Walmart وجود دارد.” “به نظر می رسد آنها سعی دارند رفتار خرید را به خرید آنلاین و خرید زودتر تشویق کنند ، به جای اینکه مردم در همان روز مردم را به سمت مغازه ها سوق دهند.”

Walmart سه رویداد جمعه سیاه را ارائه می دهد ، اگرچه دو رویداد اول گذشته است (4-7 و 11-14 نوامبر). سومین و آخرین رویداد ، برنامه سنتی جمعه سیاه را شامل می شود ، فروش آنلاین از 25 نوامبر آغاز می شود و فروش در فروشگاه از 27 نوامبر ، روز بعد از روز شکرگذاری آغاز می شود.

اسکات مک کال ، معاون اجرایی و مدیر ارشد بازرگانی والمارت ایالات متحده ، در بیانیه ای گفت: والمارت “داغترین معاملات ما را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهد.”

از طرف دیگر ، Target گفت که بیشترین فروش جمعه سیاه را به صورت آنلاین ارائه می دهد ، اگرچه همچنین خریداران را ترغیب می کند تا از خدمات دیگری که نیازی به مراجعه به فروشگاه ندارند مانند حمل سفارشات و تحویل همان روز با Shipt استفاده کنند.

ماسک

بعید است مشتریانی که می خواهند به صورت حضوری خرید کنند ، ازدحام درهای موبایل سالهای گذشته را تجربه کنند. والمارت ، که قصد دارد ساعت 5 صبح جمعه سیاه افتتاح شود ، گفت که از مشتریان می خواهد برای ورود به فروشگاه خط تشکیل دهند ، در حالی که کارمندان سبدهای خرید تعمیر شده را توزیع می کنند و به خریداران یادآوری می کنند که ماسک بزنند. تعداد بازدیدکنندگان از فروشگاه های والمارت نیز برای کاهش ازدحام جمعیت محدود خواهد بود.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، مصرف کنندگان را به خرید آنلاین برای کاهش خطر عفونت تشویق می کند. آژانس می گوید: “خرید در فروشگاه های شلوغ درست قبل ، بعد یا بعد از شکرگذاری” یک تجارت خطرناک تر است.


همه گیری در حال جابجایی فصل خرید تعطیلات است

04:29

به طور واضح ، سلامتی و ایمنی برای خریداران در درجه اول قرار دارد ، گفت: تایسون کورنل ، رهبر صنعت در بازارهای مصرف PwC. یک نظر سنجی اخیر توسط این شرکت مشاوره نشان داده است که تقریباً از هر 10 کاربر 9 نفر می گویند روش های ایمنی مربوط به بیماری همه گیر برای آنها بسیار مهم است. از جمله دو پروتکل ایمنی اولیه که مردم می خواهند در فروشگاه ها مشاهده کنند: موارد ماسک و محدودیت برای جمعیت فروشگاه.

وی گفت: “شما دیده اید که رویدادهای بزرگ امسال به گونه دیگری برنامه ریزی می شوند.” “خرده فروشان پیشنهادات و معاملات ویژه مختلفی دارند – این موضوع تحریک ترافیک برای چند روز نیست.”

Curbside نیز کار می کند

به گفته PwC ، خرید آنلاین بزرگترین برنده این فصل تعطیلات است. این نظرسنجی نشان داد که از هر 10 مصرف کننده 6 نفر قصد دارند بیشتر خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند ، در حالی که 40٪ از مشتریانی که گفته اند در فروشگاه ها خرید می کنند ، انجام می شود.

بارو از Wirecutter گفت: ممکن است زمانهایی وجود داشته باشد که خرید در فروشگاه می تواند یک مزیت را فراهم کند. به عنوان مثال ، ممکن است برخی از مشاغل محلی فروشگاه اینترنتی نداشته باشند. برخی از موارد ممکن است به صورت آنلاین فروخته شوند ، اما در فروشگاه ها همچنان در دسترس هستند ، از جمله کنسول های بازی ویدیویی مانند PlayStation 5 و Xbox که در اوایل این ماه فروخته شد از طریق فروش آنلاین در Walmart و سایر خرده فروشان.

بارو گفت: “وقتی نوبت به خرید شخصی می رسد ، فروشگاه هایی وجود دارند که فعالیت های آنلاین پایدار ندارند ، مانند مشاغل محلی ، و ما توصیه می کنیم به رسانه های اجتماعی مراجعه کنیم تا ببینیم در صورت عدم حضور آنلاین پایدار ، چه گزینه های محدودیتی دارند.” .

وی افزود: هر روز در مورد میزان خرید شخصی خود تصمیمات دشواری می گیریم.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*