آیا تا 31 دسامبر چک تشویقی دریافت خواهید کرد؟


زمان کافی برای تصویب بسته تسکین ویروس کرونا در دولت ایالات متحده در حال اتمام است که کنگره به هفته آینده موکول شد و دولت بایدن در ژانویه مسئولیت خود را آغاز کرد.

بنابراین این کجا باعث می شود آمریکایی ها با نگرانی منتظر بررسی مجدد انگیزه های فدرال باشند – پرداخت های نقدی که در ابتدا بهار امسال توزیع شده است؟ در حال حاضر ، در بن بست گیر کرده است.

مطمئناً ، نمایندگان مجلس می توانند هنگام بازگشت به واشنگتن در تاریخ 30 نوامبر ، یک لایحه محرک کاهش را تصویب کنند ، اما اکثر اقتصاددانان معتقدند که مطابقت با قانون 2.2 تریلیون کمک ، کمک و امنیت اقتصادی (CARES) بعید است. دلار بود که در مارس به امضا رسید و 1200 دلار چک به بیشتر آمریکایی ها می داد.

دموکرات ها و جمهوری خواهان دور از یکدیگر باقی بمانند در مورد چندین موضوع اصلی ، مانند تأمین صدها میلیارد بودجه برای ایالت ها و شهرهایی که در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا تحت تأثیر کاهش درآمد مالیاتی قرار گرفته اند.

حتی اگر کنگره در اوایل ماه آینده لایحه تخفیف را تصویب کند ، اداره امور مالیاتی می تواند هفته ها به صندوق های الکترونیکی به حساب های بانکی مردم واریز کند ، چه رسد به اینکه میلیون ها چک کاغذی ارسال کند. پس از لازم الاجرا شدن لایحه در بهار امسال ، برای بیشتر آمریکایی ها دریافت یک اصطلاح “تأثیر اقتصادی” بین یک تا سه ماه طول کشید.


یک کشور نیازمند: چک لیست محرک

38:29

این باعث می شود بسیاری از خانوارها و مشاغل معلق بمانند میلیون ها نفر مزایای بیکاری خود را از دست می دهند تا پایان سال و توقف ملی اخراج ها که در سال جدید منقضی می شود. تعداد آمریکایی های متقاضی مزایای بیکاری برای هفته دوم افزایش یافت به نوبه خود ، نشانه این است که بهبود اقتصادی حرکت خود را از دست می دهد.

نانسی واندن هوتن ، اقتصاددان برجسته در اقتصاد آکسفورد ، گفت: میلیون ها آمریکایی “در حال اتمام یک زمستان تاریک با اتمام شبکه های ایمنی هستند.” “ما نسبت به احتمال برخی از تخفیف های مالی کوتاه مدت قابل توجه هستیم و می ترسیم برخی از برنامه های تأمین اجتماعی نگران کننده باشد و میلیون ها خانوار را در سراسر کشور تحت تأثیر قرار دهد.”

کارشناسان معتقدند که به جای تلاش برای غلبه بر بن بست طولانی مدت در مشوق های تأمین بودجه ، پس از جلوگیری از تعطیل شدن دولت ، تمرکز خود را بر تصویب قوانینی برای تأمین بودجه دولت فدرال می گذارد.

اقتصاددانان دویچه بانک پیتر هوپر و متیو لوزتی معتقدند كه كنگره ممكن است در اوایل سال آینده یك بسته محرك کاهش یافته را لغو کند. این هفته اقتصاددانان به سرمایه گذاران گفتند که جانت یلن ، که گفته می شود به عنوان رئیس جو بایدن به عنوان وزیر دارایی انتخاب شده است ، برای یک لایحه سریع فشار خواهد آورد.

با این حال ، یلن تا زمان معرفی دولت بایدن در 20 ژانویه مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت و همچنین نیاز به تصویب سنا که از نظر سیاسی تقسیم شده باشد.

یک منبع در کنگره به هیل گفت: سخنگوی تیم انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب گزارشی مبنی بر اینکه آقای بایدن از یک لایحه سریع تسویه حساب پشتیبانی خواهد کرد ، رد کرد ، حتی اگر این به معنای کاهش برخی از اولویت های دموکرات ها باشد ، مانند کمک به دولت های محلی. دوشنبه اندرو بیتس سخنگوی انتقال در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور منتخب به طور كامل از رئیس مجلس و رهبر در گفتگوهای خود حمایت می كند.”

چه اهمیتی دارد؟

دموکرات ها در پارلمان در 1 اکتبر قانون جهانی به روز شده و بهبود اقتصادی (HEROES) را تصویب کردند ، اما این لایحه 2.2 تریلیون دلاری با مخالفت نمایندگان جمهوری خواه روبرو شد.

در میان عمده ترین اختلافات: آیا دولت فدرال برای غلبه بر ضربه عظیم اقتصادی ناشی از همه گیری ، باید با پول به شهرها و ایالت ها کمک کند. به گفته مودیز آنالیز ، این بحران می تواند در بدترین حالت به بودجه فدرال 434 میلیارد دلاری تا سال 2022 منجر شود که شامل احیای مجدد ویروس و عدم تحریک بیشتر است.

در لایحه HEROES بیش از 400 میلیارد دلار بودجه برای دولت های ایالتی و محلی تأمین می شود ، اما جمهوری خواهان آن را رد كردند ، از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ ، كه به آنچه “نجات” برای ایالت های تحت رهبری دموكرات می خواند اعتراض كرد. با این وجود واقعیت این است که بسیاری از دولت ها و شهرهای جمهوری خواه نیز با کسری بودجه روبرو هستند ، از جمله اوهایو و تگزاس ، دولت های اخیر به یک سوراخ بودجه 4.6 میلیارد دلاری خیره شده اند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز از مسئله مزایای بیکاری عقب هستند ، دموکرات ها برای از سرگیری 600 دلار اضافی در هفته که تحت قانون مراقبت پرداخت می شود ، فشار می آورند. جمهوری خواهان می گویند ، علیرغم کمبود اطلاعات اقتصادی برای تأیید این ادعا ، افزایش مزایای بیکاری بسیار سخاوتمندانه است و مردم را از بازگشت به کار منصرف می کند.

انتهای یک سنگ

به یقین تر اینکه میلیون ها خانوار با مشکلات مالی عمیق تری روبرو هستند که احتمالاً تنها پس از انقضا کمک و حمایت از قانون مراقبت در پایان سال ، بدتر می شوند.

حدود 6.7 میلیون نفر اخراج می شود طبق گزارش ائتلاف ملی برای مسکن کم درآمد و دانشگاه آریزونا ، در ماه های آینده ، با توقف توقف فدرال در مورد اخراج ها در 31 دسامبر به پایان می رسد. این رقم نزدیک به تعداد افرادی است که به دلیل زندان در طی بحران مالی سال 2008 و رکود اقتصادی متعاقب آنها خانه های خود را از دست داده اند.


به نظر می رسد همه گیری ناامنی غذایی را تشدید می کند

03:16

و تقریباً 12 میلیون بیکار باید باشند قطع مزایای بیکاری روز بعد از کریسمس ، طبق تجزیه و تحلیل بنیاد قرن ، یک اتاق فکر مترقی. آکسفورد اقتصاد روز سه شنبه گفت ، این محدودیت کل درآمد خانوارها را حدود 19 میلیارد دلار در ماه کاهش می دهد ، و با کاهش سرعت اقتصاد ، بالقوه هزینه های کلی مصرف کننده را کند می کند.

بیش از 125 اقتصاددان در این ماه نامه سرگشاده ای را امضا کردند و از نمایندگان خواستند تا برای چک های تشویقی پول اختصاص دهند.

در این نامه آمده است: “پرداخت های مكرر به طور مكرر به خانواده ها در تأمین نیازهای اساسی ، تحریک اقتصاد ایالتی و محلی و تسریع بهبودی كمك می كند.” وی افزود: “این پول به میلیون ها نفر می رسد که از نظر اقتصادی در تلاش هستند ، از جمله افرادی که واجد شرایط مزایای بیکاری نیستند.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*