[ad_1]

زمان بیشتری برای دولت آمریکا برای تصویب بسته دوم امداد ویروس کرونا در حال اتمام است. بنابراین این کجا باعث می شود آمریکایی ها با نگرانی منتظر بررسی مجدد انگیزه های فدرال باشند – پرداخت های نقدی که در ابتدا بهار امسال توزیع شده است؟ تاکنون در ابهام گیر افتاده است ، اگرچه نشانه هایی وجود دارد که ممکن است روی این معامله کار شود.

قانون گذاران پس از بازگشت به واشنگتن در 30 نوامبر هنوز می توانند لایحه محرک کاهش را تصویب کنند ، اما بعید است اکثر اقتصاددانان آنچه را که در قانون کمک ، کمک و امنیت اقتصادی (CARES) از 2.2 امضا شده است ، رعایت کنند. تریلیون دلار قانون در ماه مارس و 1200 دلار چک به بیشتر آمریکایی ها ارائه داد.

هنوز هم ، دلایل وجود خوش بینی در مورد نوعی انگیزه تا پایان سال جاری وجود دارد. نخست ، یک گروه از دو حزب از قانون گذاران برای افزایش بودجه تلاش می کنند و سناتور دموکرات جو مانچین از ویرجینیای غربی صبح روز سه شنبه اعلام کرد که این گروه بسته 908 میلیارد دلاری را می خواهد که 288 میلیارد دلار برای تازه کردن برنامه حقوق و دستمزد خود در بر داشته باشد. مشاغل کوچک و 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری. با این حال ، به نظر نمی رسد این لایحه شامل بودجه دور دیگری از بررسی های تشویقی باشد.

دوم ، میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا روز دوشنبه گفت که “هیچ دلیلی وجود ندارد” که یک بسته محرک دیگر را تصویب نکند.

مک کانل روز دوشنبه در صحن مجلس سنا گفت: “هیچ دلیلی وجود ندارد – چرا – چرا یک بسته مهم دیگر برای کمک به مردم همه گیر از طریق آنچه که به نظر می رسد فصل آخر این نبرد باشد ، کمک نمی کند.”

و اما دموکرات ها و جمهوری خواهان دور از یکدیگر باقی بمانند در مورد چندین موضوع کلیدی ، از جمله تأمین صدها میلیارد بودجه برای ایالت ها و شهرهایی که تحت کاهش همه گیر ویروس کرونا و کاهش چشم انداز اخراج گسترده کارمندان دولت محلی از کاهش درآمد مالیاتی متضرر شده اند.

تحلیلگران Height Securities روز دوشنبه نوشتند: “به نظر می رسد در آخر هفته با ظهور نشانه های جدید گفتگوهای دو حزب در میان سناتورهای معمولی ، حال و هوا افزایش می یابد.” “ما هشدار می دهیم كه انتظاراتی برای رأی گیری در مورد این لایحه وجود ندارد ، اما این نشانه این است كه سناتورها حداقل در تلاشند كه آنچه را كه ممكن است ببینند.”

حتی اگر کنگره در اوایل ماه آینده یک لایحه تخفیف را تصویب کند که شامل بودجه تشویقی برای چک است ، سپرده های مالیاتی می توانند به صورت الکترونیکی به حساب های بانکی مردم واریز کنند ، چه رسد به اینکه میلیون ها چک کاغذی ارسال کند. پس از لازم الاجرا شدن لایحه در بهار امسال ، برای بیشتر آمریکایی ها دریافت یک اصطلاح “تأثیر اقتصادی” بین یک تا سه ماه طول کشید.


بایدن برای اصرار بر محرک در برابر پس زمینه COVID تأکید کند

14:15

این باعث می شود بسیاری از خانوارها و مشاغل معلق بمانند میلیون ها نفر مزایای بیکاری خود را از دست می دهند تا پایان سال و توقف ملی اخراج ها که در سال جدید منقضی می شود. تعداد آمریکایی های متقاضی مزایای بیکاری برای هفته دوم افزایش یافت در ماه نوامبر ، نشانه این است که بهبود اقتصادی حرکت خود را از دست می دهد.

نانسی واندن هوتن ، اقتصاددان برجسته در اقتصاد آکسفورد ، گفت: میلیون ها آمریکایی “در حال اتمام یک زمستان تاریک با اتمام شبکه های ایمنی هستند.” “ما نسبت به احتمال برخی از تخفیف های مالی کوتاه مدت قابل توجه هستیم و می ترسیم برخی از برنامه های تأمین اجتماعی نگران کننده باشد و میلیون ها خانوار را در سراسر کشور تحت تأثیر قرار دهد.”

کارشناسان معتقدند به جای تلاش برای غلبه بر بن بست بلند مدت مشوق های تأمین مالی ، پس از 11 دسامبر تمرکز خود را بر تصویب قانون بودجه دولت فدرال گذاشته و از تعطیلی دولت جلوگیری می کند.

اقتصاددانان دویچه بانک پیتر هوپر و متیو لوزتی معتقدند كه كنگره ممكن است در اوایل سال آینده یك بسته محرك کاهش یافته را لغو کند. جانت یلناقتصاددانان سرمایه گذار هنگامی که خبر انتشار نامزد منتخب وی برای اولین بار منتشر شد ، گفت که انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن به عنوان وزیر دارایی احتمالاً برای یک لایحه سریع ضروری خواهد بود.

با این حال ، یلن تا زمان معرفی دولت بایدن در 20 ژانویه مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت و همچنین نیاز به تصویب سنا از نظر سیاسی تقسیم شده دارد.

یک منبع کنگره به هیل گفت: سخنگوی تیم انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب گزارشی مبنی بر اینکه آقای بایدن از یک لایحه سریع تسویه حساب پشتیبانی خواهد کرد ، رد کرد ، حتی اگر این به معنای کاهش برخی از اولویت های دموکرات ها باشد ، مانند کمک به دولت های محلی. 23 نوامبر اندرو بیتس سخنگوی انتقال در بیانیه ای گفت: “رئیس جمهور منتخب به طور كامل از رئیس مجلس و رهبر در گفتگوهای خود حمایت می كند.”

چه اهمیتی دارد؟

دموکرات ها در پارلمان در 1 اکتبر قانون جهانی به روز شده و بهبود اقتصادی (HEROES) را تصویب کردند ، اما لایحه 2.2 تریلیون دلاری با مخالفت جمهوری خواهان روبرو شد که تا دسامبر ادامه یافت.

در میان عمده ترین اختلافات: آیا دولت فدرال برای غلبه بر ضربه عظیم اقتصادی ناشی از همه گیری ، باید با پول به شهرها و ایالت ها کمک کند. به گفته مودیز آنالیز ، این بحران می تواند در بدترین حالت به بودجه فدرال 434 میلیارد دلاری تا سال 2022 منجر شود که شامل احیای مجدد ویروس و عدم تحریک بیشتر است.

قانون HEROES بیش از 400 میلیارد دلار بودجه برای دولت های ایالتی و محلی در نظر گرفته است ، اما جمهوری خواهان آن را رد كردند ، از جمله دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، كه به آنچه “نجات” برای ایالت های تحت رهبری دموكرات می خواند اعتراض كرد. با این وجود واقعیت این است که بسیاری از دولت ها و شهرهای جمهوری خواه نیز با کسری بودجه روبرو هستند ، از جمله اوهایو و تگزاس ، دولت های اخیر به یک سوراخ بودجه 4.6 میلیارد دلاری خیره شده اند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز از مسئله مزایای بیکاری عقب هستند ، دموکرات ها برای از سرگیری 600 دلار اضافی در هفته که تحت قانون مراقبت پرداخت می شود ، فشار می آورند. جمهوری خواهان می گویند ، علیرغم کمبود اطلاعات اقتصادی برای تأیید این ادعا ، افزایش مزایای بیکاری بسیار سخاوتمندانه است و مردم را از بازگشت به کار منصرف می کند.

انتهای یک سنگ

مسلم تر است که میلیون ها خانوار با مشکلات مالی عمیق تری روبرو هستند که احتمالاً تنها پس از پایان مراقبت و حمایت از قانون مراقبت در پایان سال ، بدتر می شوند.

حدود 6.7 میلیون نفر اخراج می شود طبق گزارش ائتلاف ملی برای مسکن کم درآمد و دانشگاه آریزونا ، در ماه های آینده ، با توقف توقف فدرال در مورد اخراج ها در 31 دسامبر به پایان می رسد. این رقم نزدیک به تعداد افرادی است که به دلیل زندان در طی بحران مالی سال 2008 و رکود اقتصادی متعاقب آنها خانه های خود را از دست داده اند.


12 میلیون آمریکایی بیکاری خود را از دست می دهند …

08:14

و تقریباً 12 میلیون بیکار باید باشند قطع مزایای بیکاری روز بعد از کریسمس ، طبق تجزیه و تحلیل بنیاد قرن ، یک اتاق فکر مترقی. آکسفورد اکونومیکس گفت ، این محدودیت کل درآمد خانوارها را حدود 19 میلیارد دلار در ماه کاهش می دهد ، و با کاهش سرعت اقتصاد ، بالقوه هزینه های کلی مصرف کننده را کند می کند.

بیش از 125 اقتصاددان ماه گذشته نامه ای سرگشاده را امضا کردند و از نمایندگان خواستارند برای چک های تشویقی پول اختصاص دهند.

در این نامه آمده است: “پرداخت های مكرر به طور مكرر به خانواده ها در تأمین نیازهای اساسی ، تحریک اقتصاد ایالتی و محلی و تسریع بهبودی كمك می كند.” وی افزود: “این پول به میلیون ها نفر می رسد که از نظر اقتصادی در تلاش هستند ، از جمله افرادی که واجد شرایط مزایای بیکاری نیستند.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir