آیا تا 31 دسامبر چک دوم محرک دریافت خواهید کرد؟


زمان بیشتری برای دولت آمریکا برای تصویب بسته دوم امداد ویروس کرونا در حال اتمام است. بنابراین این کجا باعث می شود آمریکایی ها با نگرانی منتظر بررسی دومین مشوق های فدرال باشند – پرداخت های نقدی که در اوایل سال جاری توزیع شده است؟ نشانه هایی وجود دارد که ممکن است روی یک معامله کاهش یافته کار شود ، اگرچه چک های تشویقی رایج ممکن است بخشی از کمک دیگری نباشد.

قانون گذاران هنوز هم می توانند یک لایحه تشویقی قبل از تعویق تعطیلات سنا در 18 دسامبر تصویب کنند ، اما بعید است اکثر اقتصاددانان قانون 2.2 تریلیون دلار کمک ، کمک و امنیت اقتصادی (CARES) را رعایت کنند. ، که در ماه مارس امضا شد و 1200 دلار چک برای بیشتر آمریکایی ها فراهم کرد.

در حالی که دلایلی وجود دارد که در مورد نوعی محرک اقتصادی تا پایان سال خوش بین باشیم ، درب می تواند با دور جدیدی از چک های 1200 دلاری بسته شود – حداقل تا آغاز جلسه جدید کنگره در اوایل ژانویه. دو پیشنهاد تشویقی جدید – یکی از پیشنهادهای یک گروه دو حزبی از قانون گذاران و یک طرح کمتر سخاوتمندانه از سوی رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل – بودجه ای برای چک های تشویقی بیشتر را شامل نمی شود ، هرچند که این پول برای مزایای بیکاری و سایر حمایت ها تأمین می شود.

با توجه به مذاکرات در حال انجام ، تحلیلگران وال استریت می گویند که آنها معتقدند این معامله در ماه جاری بیشتر است ، در حال حاضر Heights Securities شانس خود را برای 75٪ تعیین می کند ، در حالی که قبل از این آخرین دور از مذاکرات ، 50٪ است. با این حال ، تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که “بعید است” چک های 1200 دلاری در بسته بعدی گنجانده شود.

حتما بخوانید:
رهبران محلی با افزایش ویروس کرونا در سراسر کشور محدودیت های بیشتری اعمال می کنند

در عوض ، دور بعدی احتمالاً تمدید مزایای بیکاری است که در غیر این صورت منقضی می شود. 12 میلیون بیکار در 26 دسامبر و برای کمک به تجارت از طریق برنامه حمایت از حقوق و دستمزد ، Heights Securities گزارش داد.

برنامه هایی برای دوئل

برنامه اول از طرف یک گروه دو جانبه از قانون گذاران ارائه می شود که بیش از 900 میلیارد دلار هزینه محرک را پیشنهاد می دهند. جو مانچین ، سناتور دموکرات از ویرجینیا غربی ، روز سه شنبه در توئیتی نوشت که این گروه 288 میلیارد دلار برای تازه سازی برنامه حمایت از دستمزد مشاغل کوچک و 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری کمک خواهد کرد. با این حال ، به نظر نمی رسد این لایحه شامل بودجه دور جدید چک های تشویقی باشد.

برنامه دوم از سوی رهبر اکثریت مجلس سنا ، میچ مک کانل ، که روز دوشنبه گفت که “هیچ دلیلی ندارد” که چرا یک بسته محرک دیگر به تصویب نرسد ، وجود دارد.

روز سه شنبه ، مک کانل پیشنهادی را برای “بسته کمک هدفمند” ارائه داد ، که بسیار کمتر از تلاش های دو جانبه منچین و سایر قانونگذاران است. این مبلغ حدود 330 میلیارد دلار به یک ماه تمدید دو برنامه بیکاری که در 26 دسامبر منقضی می شود ، کمک به بیکاری همه گیر و مزایای بیکاری اضطراری همه گیر ، کمک می کند و به برنامه حمایت از دستمزد کمک می کند.

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

پیشنهاد مک کانل همچنین محدودیت هایی را در قبال ادعاهای ویروس کرونا در برابر مشاغل پیش بینی می کند. اما همچنین اشاره ای به دور جدید چک های 1200 دلاری نشده است. مک کانل با بیان اینکه معتقد است پیشنهاد وی بیشترین شانس را برای گرفتن امضای رئیس جمهور دونالد ترامپ دارد ، افزود: ما فقط وقت تلف کردن وقت نداریم.

روز جمعه ، سخنگوی نانسی پلوسی در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود به خبرنگاران گفت که او مایل به اجرای قانون جدید برای کاهش ویروس کرونا است برای یک بودجه دولتی ، که قرار است هفته آینده تصویب شود. وی و رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، از پیشنهاد 900 میلیارد دلاری دو حزب حمایت کردند.

فاصله خود را در مورد موضوعات اصلی حفظ کنید

دموکرات ها و جمهوری خواهان دور از یکدیگر باقی بمانند در مورد چندین موضوع اصلی ، مانند تأمین صدها میلیارد بودجه برای ایالت ها و شهرهایی که تحت کاهش مالیات قرار دارند پاندمی ویروس کرونا و با احتمال دشوار اخراج گسترده مقامات دولت محلی روبرو هستند.

تحلیلگران Height Securities روز دوشنبه نوشتند: “به نظر می رسد در آخر هفته با ظهور نشانه های جدید گفتگوهای دو حزب در میان سناتورهای معمولی ، حال و هوا افزایش می یابد.” “ما هشدار می دهیم كه انتظاراتی برای رأی گیری در مورد این لایحه وجود ندارد ، اما این نشانه این است كه سناتورها حداقل در تلاشند كه آنچه را كه ممكن است ببینند.”

حتی اگر کنگره در اوایل ماه آینده لایحه امداد را تصویب کند که شامل بودجه مشوق های چک می شود ، ممکن است هفته ها دولت بتواند وجوه را به صورت الکترونیکی به حساب های بانکی مردم واریز کند ، چه رسد به اینکه میلیون ها چک کاغذی ارسال کند. پس از اجرایی شدن لایحه در بهار امسال ، بیشتر آمریکایی ها دریافت یک اصطلاح “تأثیر اقتصادی” بین یک تا سه ماه طول کشید.


بایدن برای اصرار بر محرک در برابر پس زمینه COVID

14:15

این باعث می شود بسیاری از خانوارها و مشاغل معلق بمانند میلیون ها نفر مزایای بیکاری خود را از دست می دهند تا پایان سال و توقف ملی اخراج ها که در سال جدید منقضی می شود. تعداد آمریکایی های متقاضی مزایای بیکاری برای هفته دوم افزایش یافت در ماه نوامبر ، نشانه این است که بهبود اقتصادی حرکت خود را از دست می دهد.

نانسی واندن هوتن ، اقتصاددان برجسته در اقتصاد آکسفورد ، گفت: میلیون ها آمریکایی “با پایان یافتن شبکه های ایمنی به سمت یک زمستان تاریک می روند.” “ما نسبت به احتمال وقوع برخی از تخفیف های مالی کوتاه مدت قابل توجه هستیم و می ترسیم برخی از برنامه های تأمین اجتماعی نگران کننده باشد و میلیون ها خانوار را در سراسر کشور تحت تأثیر قرار دهد.”

کارشناسان معتقدند به جای تلاش برای غلبه بر بن بست طولانی مدت مشوق های تأمین بودجه ، پس از جلوگیری از تعطیلی دولت ، تصویب قوانینی برای تأمین بودجه دولت فدرال متمرکز است.

اقتصاددانان دویچه بانک پیتر هوپر و متیو لوزتی معتقدند كه كنگره ممكن است در اوایل سال آینده یك بسته محرك کاهش یافته را لغو کند. جانت یلناقتصاددانان هنگام انتشار اخبار در باره نامزدی منتظر وی ، به سرمایه گذاران گفتند: “انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن به عنوان وزیر دارایی احتمالاً برای یک لایحه سریع فشار خواهد آورد.”

هنوز هم ، یلن تا زمان معرفی دولت بایدن در 20 ژانویه مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت و همچنین به تصویب سنا تقسیم شده سیاسی احتیاج دارد.

یک منبع کنگره به هیل گفت: سخنگوی تیم انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب گزارشی مبنی بر اینکه آقای بایدن از یک لایحه سریع تسویه حساب پشتیبانی خواهد کرد ، رد کرد ، حتی اگر این به معنای کاهش برخی از اولویت های دموکرات ها باشد ، مانند کمک به دولت های محلی. 23 نوامبر اندرو بیتس سخنگوی انتقال گفت: “رئیس جمهور منتخب به طور كامل از سخنگو و رهبر در گفتگوهایشان حمایت می كند.”

چه اهمیتی دارد؟

دموکرات ها در پارلمان در یکم اکتبر قانون جامع سلامت و بهبود اقتصادی (HEROES) را به روز کردند ، اما لایحه 2.2 تریلیون دلاری با مخالفت نمایندگان جمهوری خواه روبرو شد که تا دسامبر ادامه یافت.

در میان عمده ترین اختلافات: آیا دولت فدرال برای غلبه بر ضربه عظیم اقتصادی ناشی از همه گیری ، باید با پول به شهرها و ایالت ها کمک کند. به گفته مودیز آنالیز ، این بحران می تواند در بدترین حالت به یک بودجه فدرال 434 میلیارد دلاری تا سال 2022 منجر شود که شامل احیای مجدد ویروس و عدم انگیزه بیشتر است.


قانون گذاران مذاکرات را برای کمک به ویروس کرونا از سر می گیرند

09:09

قانون HEROES بیش از 400 میلیارد دلار بودجه برای دولت های ایالتی و محلی در نظر گرفته است ، اما جمهوری خواهان آن را رد كردند ، از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور ، كه به آنچه “نجات” برای ایالت های تحت رهبری دموكرات می خواند اعتراض كرد. با این وجود واقعیت این است که بسیاری از ایالت ها و شهرهای جمهوری خواهان نیز با کسری بودجه روبرو هستند ، از جمله اوهایو و تگزاس ، این کشورها به خلأ بودجه 4.6 میلیارد دلاری خیره شده اند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان نیز از مسئله مزایای بیکاری عقب هستند ، دموکرات ها برای تمدید 600 دلار اضافی در هفته تحت قانون مراقبت تحت فشار هستند. جمهوری خواهان می گویند ، علیرغم کمبود اطلاعات اقتصادی برای تأیید این ادعا ، افزایش مزایای بیکاری بسیار سخاوتمندانه است و مردم را از بازگشت به کار منصرف می کند.

انتهای یک سنگ

به یقین تر اینکه میلیون ها خانوار با مشکلات مالی عمیق تری روبرو هستند که احتمالاً تنها پس از انقضا کمک و حمایت از قانون مراقبت در پایان سال وخیم تر خواهد شد.

حدود 6.7 میلیون نفر اخراج می شود در ماه های آینده ، با پایان مهلت قانونی فدرال در مورد اخراج ها در 31 دسامبر ، گزارشی از سوی ائتلاف ملی برای مسکن کم درآمد و دانشگاه آریزونا اعلام شد. این رقم نزدیک به تعداد افرادی خواهد بود که به دلیل زندان در طی بحران مالی سال 2008 و رکود اقتصادی متعاقب آنها خانه های خود را از دست داده اند.


12 میلیون آمریکایی بیکاری خود را از دست می دهند …

08:14

و تقریباً 12 میلیون بیکار باید باشند قطع مزایای بیکاری روز بعد از کریسمس ، طبق تجزیه و تحلیل بنیاد قرن ، یک اتاق فکر مترقی. آکسفورد اکونومیکس گفت ، این محدودیت کل درآمد خانوارها را حدود 19 میلیارد دلار در ماه کاهش می دهد و به طور بالقوه با کاهش سرعت اقتصاد ، هزینه های کلی مصرف کننده را کند می کند.

بیش از 125 اقتصاددان ماه گذشته نامه ای سرگشاده را امضا کردند و از نمایندگان خواستارند برای چک های تشویقی پول اختصاص دهند.

در این نامه آمده است: “پرداخت های مكرر به طور مكرر به خانواده ها در تأمین نیازهای اساسی ، تحریك اقتصاد ایالتی و محلی و تسریع بهبودی كمك می كند.” وی گفت: “این پول به میلیون ها نفر می رسد که از نظر اقتصادی در تلاش هستند ، از جمله افرادی که واجد شرایط مزایای بیکاری نیستند.”
منبع: elitenews.ir