آیا جمعه سیاه امسال لغو شده است؟ چگونه COVID جمعه سیاه 2020 را تغییر می دهد


بیایید این را بپذیریم: ویروس کرونا ویروس جدید بسیاری از سال 2020 را لغو کرده است – رویدادهای ورزشی ، برنامه های مدرسه ، شام در بارها و رستوران ها. به تعبیری ، این تصمیم بر روزهای مقدس خرید آمریکایی تأثیر گذاشت: جمعه سیاه ، شنبه تجارت کوچک ، دوشنبه سایبری و سه شنبه برای سفر.

به عنوان مثال ، برای اولین بار از دهه 1980 ، والمارت قصد دارد فروشگاه های شکرگذاری را تعطیل کند و سایر خرده فروشان نیز از این روش پیروی می کنند. برای زنجیره های تخفیف ، جمعه سیاه به طور سنتی در شب شکرگذاری رشد می کند ، با چندین روز پیشنهادات یا به عنوان سهام برای داغترین لوازم الکترونیکی ، اسباب بازی ها و سایر هدایا.

والمارت روز شکرگذاری سال 2020 را به عنوان شکرگذاری برای کارگران معرفی کرده است.

جان فرننر ، رئیس جمهور و مدیرعامل شرکت والمارت ایالات متحده ، در بیانیه ای گفت: “ما می دانیم که یک سال آزمایشی است و کارکنان ما از این کار بالا رفته اند. امیدواریم آنها در خانه با عزیزانشان از یک شکرگذاری ویژه لذت ببرند.” “ما مطمئناً از همه تلاشهای مردم خود سپاسگزاریم.”

هدف نیز در آن روز همراه با وسایل ورزشی دیک تاریک خواهد بود. این راه حل از روند رو به رشد خرده فروشان بزرگی پیروی می کند که پیش از این با ادامه خرید آنلاین ، بازدیدها کاهش یافته است.

در اینجا تغییر دیگری نسبت به جمعه سیاه قبلی وجود دارد: برخی از فروشگاه های بزرگ معاملات خود را برای کمک به محدود کردن جمعیت در سایت های آجر و ملات خود ، اغلب به مدت یک ماه یا بیشتر ، انجام می دهند.

در بیانیه Best Buy آمده است: “جمعه سیاه امسال فقط یک روز نیست – ماههاست.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*