[ad_1]

توکیو – مطبوعات را متوقف کنید – ژاپن جو بایدن خاص خود را دارد.

با تشکر از اصطلاحات زبان پیچیده ژاپنی ، یک شهردار مبهم استانی پس از کشف نام خود ، به طور ناگهانی 15 دقیقه شهرت خود را به دست آورد ، که همچنین می تواند به عنوان لقب رئیس جمهور منتخب آمریکا خوانده شود.

رسانه های محلی به نقل از شهردار یوتاکا اومدا ، معروف به “جو بایدن” از شهر یاماتو در جنوب غربی ژاپن گفت: “من احساس می کنم ما با هم ارتباط داریم.” “وقتی شنیدم که (بایدن) برنده شد ، برای من مانند یک پیروزی شخصی بود.”

japan-Mayor-biden-biden.jpg
شهردار یوتاکا اومدا ، معروف به “جو بایدن” از شهر یاماتو در جنوب غربی ژاپن ، در 11 نوامبر 2020 از طریق لینک ویدیویی با رویترز صحبت کرد.

رویترز


این کشف هنوز باعث سرعت بخشیدن به گردشگری نشده است ، اما مدیر شهرداری هیروتو کودو مورد تشویق قرار گرفت. وی به سی بی اس نیوز گفت: “ما در حال گرفتن نمایشگاه ملی هستیم و این واقعاً قدردانی می شود.”

سیستم نوشتاری ژاپنی از ایده نگاره ها یا نمادهای چینی استفاده می کند و هر نماد را می توان به طرق مختلف خواند ، به همین دلیل کارت های ویزیت اغلب راهنماهای تلفظ نام های شخصی را در بر می گیرند ، و انبوه غنی از نام های همگانی ژاپنی اغلب برای یک اثر طنزآمیز استخراج می شود.

“Umeda” ، که به معنای واقعی کلمه (و بی معنی) به معنی “مزارع برنج آلو” است ، همچنین می تواند به عنوان “Bai-den” خوانده شود. نام شهردار 73 ساله ، یوتاکا را نیز می توان “جو” تلفظ کرد.

در حالی که بسیاری از واکنش های اینترنتی یک ناله جمعی بود – همه عاشق شوخی های نفرت انگیز نمی شوند – حداقل یک نفر به یاماتو جوهر توافق نامه دوقلو شدن با اسکرانتون ، پنسیلوانیا ، زادگاه رئیس جمهور منتخب را پیشنهاد داد.

اومدا با لبخند به رویترز گفت: “پیشنهادهای زیادی وجود داشت.” “برخی گفتند که باید به واشنگتن بروم و با او ملاقات کنم ، یا او را به اینجا دعوت کنم.”

سایر پیشنهادها خشمگین تر بودند: یکی از مفسران به Umeda هشدار داد “سخت کار کنید تا در آخر” Sleepy Joe “خوانده نشوید! “

یکی دیگر از حامیان خردمند ژاپنی درگیر این جناح شد و پیشنهاد داد که شهردار سه ساعت با او فاصله داشته باشد. “به این ترتیب شما می توانید جو بایدن در ایالات متحده باشید!” شهر ایالات متحده آمریکا در شمال شرقی کیوشو واقع شده است.

تاکنون ادعای اصلی شهرت یاماتو “ناف جزیره کیوشو” خوانده شده است ، ادای احترامی به موقعیت آن در وسط سرزمین جنوب غربی ژاپن که در اعماق کوه ها واقع شده است. با 15000 نفر جمعیت ، یاماتو همچنین دارای یک قنات قرن نوزدهم ، مناظر دیدنی و تفریحات در فضای باز است ، اما معمولاً برای بسیاری از افراد در اینجا این مسئله خیلی مهم نیست.

این اولین تور ژاپن با کوکتل های ریاست جمهوری نیست.

وقتی حومه شهر اوباما (“ساحل کوچک”) در بخش مرکزی کشور باد کاندیداتوری سناتور ایلینوی را دریافت کرد ، تاجران محلی به سرعت “حتی پیش از انتخابات 2008” “کمیته پشتیبانی غیر رسمی” را راه اندازی کردند ، که به آنها نامه تشکر از باراک اوباما در طی انتخابات مقدماتی

در طول هشت سال دولت اوباما ، این شهر ساحلی حدود 30،000 نفره همچنان مشتاقانه ، حتی پرخاشگرانه ، به ترویج چسبیدن گاه به گاه خود ، شروع به رقص هولا و استفاده از تصویر رئیس جمهور چهل و چهارم شامل همه چیز از چوب لاستیک گرفته تا تی شرت و کیک .

درمورد رای دهندگان جو بایدن ، مدیرکل شهر ، کودو ، به CBS News گفت که چنین برنامه های عظیمی وجود ندارد. او به مردم محلی گفت: “این فقط یک موضوع جالب است.”

اما به نظر می رسد خود شهردار بیش از اندکی تفریح ​​امیدوار است. حداقل ، او مایل است کانال ارتباطی بایدن-بایدن را باز کند.

وی روز چهارشنبه به رویترز گفت: “امیدوارم بتوانم با او تماس بگیرم ، اگرچه مطمئن نیستم که بتوانم با او تماس بگیرم.” “من می خواهم حداقل برای او نامه بنویسم.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر