آیا خوب است که در 90 سالگی زندگی کنید یک راز است؟ – 60 دقیقه


اگر رازهایی برای زندگی طولانی تر و سالم وجود دارد ، دکتر کلودیا کاواس به دنبال آنها است.

“60 دقیقه” اولین بار در سال 2014 با دکتر کاواس ، متخصص مغز و اعصاب و استاد دانشگاه کالیفرنیا ، ایروین ملاقات کرد ، زمانی که لزلی استیل برای داستانی به نام “90+” با او مصاحبه کرد

دکتر کاواس و تیم او مطالعه بزرگی را در مورد ساکنان سالخورده کالیفرنیا انجام دادند که از سال 1981 اطلاعات مربوط به رژیم غذایی ، ورزش ، ویتامین ها و فعالیت های خود را ارائه دادند.

“من واقعاً معتقدم که وقتی چیزهایی از دهه 90 یاد بگیریم ، آنها به دهه 60 و 70 کمک خواهند کرد ، نه تنها چگونه 90 ساله شویم ، بلکه همچنین چگونه می توان آن را با سبک و بهترین عملکرد ممکن انجام داد.” دکتر کاواس در سال 2014 به “60 دقیقه” گفت.

این مطالعه چند میلیون دلاری که توسط مitسسه ملی بهداشت تأمین شده است ، عوامل مختلفی را در ارتباط با زندگی طولانی تر یافت. این مطالعه نشان داد که مصرف متوسط ​​الکل تا دو نوشیدنی در روز منجر به کاهش 10 death تا 15 risk خطر مرگ در مقایسه با افراد غیر الکلی می شود. وی همچنین دریافت که مصرف کافئین ، معادل یک تا سه فنجان قهوه در روز ، بهتر از عدم یا بدون قهوه است.

سید چرو آخرین باری که استال با او مصاحبه کرد 92 ساله بود. با اسکن مغزی شرو پلاک های آمیلوئید ، نشانگرهای فیزیکی بیماری آلزایمر مشخص شد ، اما جانباز جنگ جهانی دوم از نظر شناختی تحت تأثیر قرار نگرفت و تیم 60 دقیقه ای ما حتی او را در حال رانندگی با یک کانورتیبل یافت.

تابستان امسال ، شرو 99 ساله شد و استال بار دیگر با او با دیگر شرکت کنندگان زنده در داستان اصلی مصاحبه کرد.

گزارش پیگیری این یکشنبه به مدت 60 دقیقه پخش می شود.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*