[ad_1]

کانادایی ها ماه شکرگذاری خود را جشن گرفتند و اگر این روز می تواند از آمریکایی ها چیزی یاد بگیرد ، این است که جمع شدن برای تعطیلات می تواند منجر به افزایش موارد ابتلا به کووید 19. کانادا دو هفته پس از شکستن آزمایشات مثبت ویروس کرونا را مشاهده کرد – دوره کمون برای COVID-19 – و کارشناسان می گویند این روند می تواند برای ایالات متحده پیش بینی باشد.

براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، در 12 اکتبر ، روزی که کانادا جشن شکرگذاری را برگزار می کند ، این کشور حدود 185300 مورد را ثبت کرده است.

تعداد موارد شایع که قبلاً در حال افزایش بود ، همچنان در حال افزایش بود. 4000 مورد جدید روزانه دقیقاً دو هفته بعد در 26 اکتبر ثبت شد. تا به امروز ، تعداد کل موارد ثبت شده کانادا در حدود 222،900 مورد برای جان هاپکینز است.

دکتر لورا روزلا ، دانشیار و اپیدمیولوژیست در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه دالانا دانشگاه تورنتو ، گفت که شواهدی وجود دارد مبنی بر اینکه گردهمایی های شکرگذاری تا حدی مقصر این افزایش هستند.

روزلا به CBS News گفت: “ما شاهد افزایش موارد منتهی به روز شکرگذاری هستیم.” “اکنون موارد واقعاً افزایش یافته اند ، اما قطعاً از زمان شکرگذاری شاهد افزایش سرعت انتقال بوده ایم. و ما می دانیم که شکرگذاری به دلایل زیادی مهم است. یکی از طریق داده های ردیابی تماس است.”

روزلا گفت که چندین مقام محلی بهداشت عمومی که انتقال COVID-19 را از طریق ردیابی تماس ردیابی می کنند ، انتقال قابل توجهی را بین خانوارها در طول روز شکرگذاری گزارش کردند. وی گفت: “به عنوان مثال ، یک بخش بهداشت محلی وجود داشت که گزارش داد حدود 12 نفر به دلیل شکرگذاری شکرگذار شده اند.”


تأثیر COVID-19 بر سفر شکرگذاری

04:22

روزلا ادامه داد: چندین نمونه از این موارد وجود دارد. “ما از دو روز شکرگذاری شتاب زیادی دیده ایم و این تنها دلیل افزایش موارد نیست ، این تنها مکانی نیست که نمایش در آن اتفاق می افتد ، اما به طور قطع وقتی افراد در داخل خانه COVID را پخش می کنند ،” روزلا گفتم

وی افزود که افزایش موارد با وجود این واقعیت که سطح آزمایش در کانادا افزایش نیافته است رخ داده است. روزلا همچنین گفت که بسیاری از افراد از جمع شدن در گروه های بزرگ پرهیز می کنند ، به این معنی که اگر افراد بیشتری از این دستورالعمل ها چشم پوشی کنند ، تعداد آنها بدتر خواهد بود.

به گفته جان هاپکینز ، کانادا در مجموع 305،449 مورد و 11،075 مورد مرگ را دیده است ، در حالی که ایالات متحده به طور قابل توجهی موارد بیشتری را نشان می دهد – در مجموع 11،218،305 مورد و 247،263 مرگ. روزلا گفت که وقتی انتقال جامعه به اندازه ایالات متحده باشد ، احتمال جمع آوری شخصی که منجر به شیوع قابل توجهی شود نیز بیشتر است.

بنابراین ، آمریکایی ها باید به این هشدار کانادا توجه کنند: جمع آوری شکرگذاری می تواند منجر به گسترش قابل توجه ویروس شود.

وی گفت: “ما می دانیم که خطرناک ترین وضعیت زمانی است که شما در خانه و در مجاورت آن هستید.” “و اگر این وضعیتی است که مردم در نظر دارند ، قطعاً خود و خانواده شان را در معرض خطر قرار می دهند.”


Pfizer در انتشار واکسن با موانعی روبرو است

08:18

روزلا گفت: در حالی که برخی از افراد ، مانند افراد مسن و کسانی که بیماری های قبلی دارند ، ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 باشند ، ویروس “غیرقابل پیش بینی” است. وی افزود که حتی اگر کسی فکر کند که او در دستورالعمل های ایمنی جمع آوری می کند ، او خطر می کند و هنوز هم می تواند ویروس را منتقل کند.

“چندین داستان از ایالات متحده در مورد عروسی ها و رویدادهای بزرگ” توزیع کننده بیش از حد “وجود دارد و ممکن است اتفاق بیفتد که همه افراد در این حلقه یا خانواده بهبود پیدا کنند ، اما ممکن است با کسی تماس بگیرند که این کار را نمی کند” روزلا گفتم “بنابراین اثر این مجموعه در واقع می تواند قابل توجه و کاملاً مخرب برای گروه های خاصی از جمعیت باشد.”

“همانطور که به روز شکرگذاری در ایالات متحده نزدیک می شویم ، اگر مردم می توانند نه تنها به خود یا اعضای خانواده خود و یا حتی افرادی که با آنها متحد می شوند فکر کنند ، اما شاید به افراد آسیب پذیر که در صورت وقوع نمایش تأثیرگذار هستند. در این خانواده ، من فکر می کنم این بسیار منطقی خواهد بود و بسیاری از اختلالات قلبی را برطرف می کند. “

هشدار تشکر از آمریکایی ها

جنیفر نوتسو متخصص اپیدمیولوژی گفت که قطعاً تعداد کانادا به عنوان یک هشدار برای آمریکایی ها محسوب می شود. نوتسو به CBS News گفت: “حتی بدون داده های دریافت شده از کانادا ، این یک هشدار است. ما دقیقاً از نظر اصول این مسئله نگران شکرگذاری در ایالات متحده هستیم.”

نوزو ، استادیار دانشکده بهداشت عمومی جان هاپکینز در بلومبرگ گفت: “ما اکنون شاهد موارد ثبت شده تقریباً از هر ایالت در ایالات متحده هستیم.” “و احتمال سفر افرادی که در این مرحله برای گذراندن وقت با افرادی که اخیراً در تماس بوده اند سفر خواهد کرد به احتمال زیاد در فضای داخلی ارتباط برقرار می کند … آنها احتمالاً غذا را تقسیم می کنند و احتمالاً هنگام تقسیم این غذا ماسک نمی پوشند. . همه این عوامل واقعاً جمع می شوند تا یک واقعه انتقال واقعاً پرخطر باشند. “

متخصصان بهداشت آمریكا نسبت به اجتماعات بزرگ داخل منزل با افراد خارج از خانه شخص هشدار می دهند. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی را در مورد نحوه ایمن سازی تعطیلات در صورت مشاهده افراد خارج از خانه خود منتشر کرده اند.

و اما CDC گفت امن ترین راه برای جشن گرفتن تعطیلات مانند دیدن فقط افرادی است که قبلاً با آنها زندگی کرده اید.


فرماندار ایلینوی به موج COVID واکنش نشان داد

10:41

آیا قبل از شکرگذاری باید آزمایش COVID بدهم؟

برای کسانی که قصد دریافت دارند آزمایش COVID-19 قبل از جلسات ، دکتر عدنان مونکارا ، مدیر کلینیکی سیستم مراقبت های بهداشتی دیترویت هنری فورد ، گفت افرادی که آزمایش منفی می گیرند هنوز ممکن است در مکان مشخصی نباشند.

مونکارا در نامه ای به CBS News گفت: “آزمایش COVID-19 فقط یک عکس فوری از زمان است و راهی مطمئن برای پیش بینی اینکه آیا دور هم جمع شدن برای افراد ایمن نیست.” “آزمایش مثبت COVID-19 پس از مواجهه با انسان چندین روز طول می کشد.”

وی گفت: این آزمایش ممکن است قبل از شناسایی ویروس یا در معرض قرار گرفتن فرد بین زمان آزمایش COVID-19 و زمان وقوع ، انجام شده باشد. بنابراین ، پیروی از نکات بهداشتی و ایمنی و جلوگیری از اجتماعات داخلی بهترین شرط برای جلوگیری از انتقال است.

نازو گفت که موارد مثبت ویروس کرونا “تقریباً هر هفته در حال رشد” است ، بنابراین اگر ایالات متحده اقدامات جدیدی را اجرا نکند ، “ما می توانیم هر هفته موارد جدید را کنترل کنیم.” وی گفت که اگر کشورهایشان جهشی در پرونده ها داشته باشند ، محدود کردن محدودیت ها به عهده استانداران است.

وی گفت: “تقریباً غیرممکن است که درک کنیم از نظر تعداد موارد ، در جایی که اکنون هستیم هستیم.” “با توجه به اینکه هر روز تعداد موارد افزایش می یابد و سرعت جمع آوری موارد جدید نیز افزایش می یابد ، فکر می کنم باید نگران باشیم که در هفته های آینده چه اتفاقی می افتد ، به خصوص اگر مردم از هفته آینده و تعطیلات بعدی استفاده کنند ، به طور بالقوه قرار گرفتن در معرض آنها را افزایش دهد. “


پدر بهبود COVID-19 را توصیف می کند

09:41

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر