آیا زوجین تکنیک درمانی می توانند آمریکایی ها را با عقاید سیاسی مخالف متحد کنند؟


اگر رئیس جمهور منتخب جو بایدن به قول خود در مورد اتحاد کشور متعهد شود ، کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. آمریکایی ها نه تنها از نظر سیاسی ، بلکه از نظر نجابت اساسی در طرف مقابل نیز تقسیم شدیدی دارند.

در نظرسنجی اخیر مرکز تحقیقات پیو ، فقط حدود هر یک از پنج رای دهنده ثبت نام شده گفتند که “ارزشهای اصلی آمریکا” را با حزب دیگر مشترک دارند و از هر 10 نفر حدود 9 نفر نگران بودند که پیروزی مخالفان “آسیب دائمی” به آمریکا وارد کند.

تونی دوکوپیل ، میزبان مشترک CBS This Morning ، ایده ای را برای رفع این تنش امتحان می کند: به آمریکا مقداری درمان بدهید.

وقتی از آنها س howال شد که چه احساسی نسبت به وضعیت کشور دارند ، برخی از آمریکایی ها پاسخ مثبت دریافت نکردند.

آیریس کلوین به دوکوپیل گفت: “من ویران شده ام.”

هدر فشباخ گفت: “من فکر می کنم کشور ما بیش از هر زمان دیگری تقسیم شده است.”

استفان راس گفت: “اوه ، افتضاح است. افتضاح است.”

به نظر می رسد پس از 244 سال زندگی مشترک به عنوان یک کشور ، کشور از هم پاشیده است. و آمریکایی ها نگران قطب بندی و تفرقه در کشور هستند.

آیدان جاناسی گفت: “من احساس می كنم كه دیگر برای ما مردم نسبت به یكدیگر ترحم زیادی وجود ندارد.”

به نظر می رسد تقریباً همه موافقند که وضعیت اتحادیه ما روی صخره ها سنگین است.

درو گینزبرگ گفت: “قطعاً احساسی را که شوهر به خانه می رود و می رود و سرگرمی های خود را انجام می دهد و با همسرش صحبت نمی کند تا وقتی که بخوابند.”

برخی مانند بیل دوهرتی ، درمانگر خانواده ، آمریکا را ازدواجی می دانند که چندان خوب پیش نمی رود. دوهرتی یکی از بنیانگذاران یک سازمان غیرانتفاعی به نام Braver Angels است که هزاران سمینار در سراسر کشور برای بازگرداندن پیوند بین لیبرال ها و محافظه کاران برگزار می کند. دوهرتی از همان تکنیک هایی که برای کمک به همسران استفاده می کند استفاده می کند.

دوهورتی گفت: “ما یک خانواده آمریکایی هستیم. در یک میز نشسته ایم. می توانید یک میز بزرگ برای شکرگذاری متصور شوید. و اگر مردم را به دلیل دیدگاه های سیاسی آنها از جدول بیرون کنیم ، توانایی عملکرد به عنوان یک کشور را از دست خواهیم داد.”

دوهورتی گفت كه آمریكایی ها ابتدا باید تصمیم بگیرند كه دموكراسی ما ارزش پس انداز دارد و همه اینطور فکر نمی كنند

مردی به دوكوپیل گفت: “ما باید طلاق بگیریم.”

“تهدید بزرگی که من در حال حاضر شاهد آن هستم افرادی هستند که گفته اند با گفتگو با شخصی متفاوت از آنها از نظر اخلاقی مصالحه می کنند. از نظر اخلاقی مصالحه می شوند زیرا شر را توجیه می کنند. این تهدید جدی برای دموکراسی است.” دوهرتی گفت.

دوهورتی گفت ، حل این مسئله مستلزم این است كه هر طرف مسئولیت نقش خود را در این مشاجره به عهده بگیرد ، اما تا زمانی كه داكوپیل گفتگوها را با رای دهندگان در طی طیف سیاسی طی دو روز آغاز نكند ، پایان گفتگو در طرف دیگر دشوار است.

فشباخ ، یکی از حامیان بایدن ، گفت: “رئیس جمهور فعلی ما علم را انکار می کند. او از نظر شیوع بیماری همه گیر آن را انکار می کند.”

وی در پاسخ به این سال که دموکرات ها چگونه می توانند به بهبود تقسیم کمک کنند ، گفت: “آنها باید جلسه را به نصف شروع کنند.”

کلین ، یکی دیگر از حامیان بایدن ، گفت: “من فقط فکر می کنم آنها خیلی به آنها متعهد هستند.” “من فقط نفاق آنچه جمهوری خواهان استفراغ می كنند ، پیدا می كنم.”

اما طرفداران ترامپ همچنین با آنچه دوهرتی “سوال فروتنی” می نامد دست و پنجه نرم می کنند.

لیندا فرینک پرسید: “آیا فکر کردن در مورد راه هایی که شما و حزب شما می تواند مشارکت کند دشوار است؟”

وی گفت: “البته. هر دو طرف هستند.” “فقط – فکر می کنم طرف مقابل برای من فقط کمی دیوانه است.”

“با اتصال مشاور ازدواج به اینجا ، او به من خواهد گفت که به تو بگویم” طرف مقابل را فراموش کن “. تو چطور؟ چه کاری می توانید متفاوت انجام دهید؟ “، گفت Dokupil.

فرینک گفت: “سخت است.”

با این وجود ، تقریباً همه CBS News که با آنها صحبت می کرد ، با کمی فشار ، مایل بودند بپذیرند که کشورشان عالی نیست.

لیبرال کارن اونز در پاسخ به این س ifال که آیا دموکرات ها مقصر مقصر آلودگی امروز در سیاست هستند ، گفت: “اوه ، بله. ای کاش می توانستم بگویم:” اوه ، نه “. آنها هیچ کاری با “اما آنها” ندارند.

فشباخ موافقت کرد. او گفت: “100٪”

دیو پس کوارلا ، محافظه کار گفت: “خوب ، من فکر می کنم اگر شما باید صادقانه بگویید سرزنش متوجه رئیس جمهور خواهد شد.” “انتقادات و سخنان وی باعث تجزیه کشور شده است.”

بابی میلر ، رئیس جمهوری خواه از دانشگاه نیویورک گفت: “من كمی نگران امتناع رئیس جمهور از كناره گیری هستم.” “پذیرش نظریه های توطئه هرگز کمکی نمی کند.”

بسیاری نیز مایل بودند اعتراف کنند که ازدواج آمریکایی ها به دادن و گرفتن کمی احتیاج داشت.

جاناسی گفت: “من فکر می کنم ما باید مراقبت های بهداشتی برای همه داشته باشیم.” “و من در این زمینه سازش نمی کنم.”

دوكوپیل پاسخ داد: “بیایید ازدواج آمریكایی ها ، دموكرات ها و جمهوری خواهان را تصور كنیم.” “شما در یک طرف هستید و می گویید” سلامتی برای همه “. طرف دیگر می گوید “راهی وجود ندارد”. چگونه ازدواج می کنید؟ ”

جاناسی گفت: “خوب است که مسئله خود را مطرح کنید ، یک سوال خوب است که باید بگویم ، زیرا دوست دارم در مورد آن بیشتر فکر کنم.”

ایسایا ایوانز گفت: “هر دو طرف در مورد” جمع كردن مردم “صحبت می كنند ، اما هیچ یك از سیاست ها یا گفتگوها این را پشتیبانی نمی كند. بنابراین من فکر می كنم اگر به وضعیت كمك نمی كنید ، به آن آسیب می رسانید.”

همین بینش است که باعث می شود دوهرتی ، اگر مطمئن نیست ، حداقل امیدوار باشد که آمریکا در حال بهبود است.

دوهورتی گفت: “من فکر می کنم مردم شروع به درک این موضوع می کنند که ما نمی توانیم این راه را ادامه دهیم.” “امیدوارم که بیدار شویم و تفرقه و دو قطبی را دشمن خود ببینیم ، نه افراد طرف سیاسی دیگر.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*