آیا هنگام شیوع ویروس کرونا می توان از فروشگاه ها خرید کرد؟


آیا خرید در فروشگاه ها در طی یک بیماری همه گیر بی خطر است؟ روش هایی برای کاهش خطر وجود دارد ، اما کارشناسان بهداشت توصیه می کنند که در صورت امکان از آن خودداری کنید.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده می گویند خرید در فروشگاه های تعطیلات “ریسک بالاتر“فعالیت و اینکه مردم باید هرگونه خرید شخصی ، از جمله در سوپرمارکت ها را محدود کنند. در عوض ، آژانس توصیه می کند خرید آنلاین، بازدید از بازارهای آزاد یا استفاده از محدودیتی که کارگران برای ماشین شما سفارش می دهند.

ساعاتی خارج از قله

اگر مجبورید وارد مغازه شوید ، به ساعات غیر کاری بروید که احتمال دارد تعداد افراد کمتری داشته باشد. ماسک بزنید و حداقل 6 فوت از دیگران دور باشید.


با وجود فریدا سیاه ، مشاغل کوچک دست و پنجه نرم می کنند …

01:52

دکتر آیزاک وایسفوس ، متخصص بهداشت عمومی در دانشگاه کرنل گفت ، سعی کنید تا آنجا که ممکن است زمان کمتری را در فروشگاه بگذرانید. وی گفت: “شما فقط می خواهید وارد و خارج شوید.” “خرید خود را تمام کنید و ادامه دهید.”

استفاده کنید ضدعفونی کننده دست با ترک حداقل 60٪ الکل ، و سپس هنگام بازگشت به خانه دستان خود را با آب و صابون بشویید.

اقدامات احتیاطی خطر را از بین نمی برد

تاجران همه کارها را انجام داده اند تا خریداران احساس امنیت کنند ، اما خطر را از بین نمی برند. به عنوان مثال برخی از آنها دمای خریداران را در ورودی بررسی می کنند ، اما ممکن است فرد آلوده تب نداشته باشد و همچنان بتواند ویروس را گسترش دهد.

موانع پلاستیکی Weisfuse گفت ، بین مشتریان و صندوقداران همچنین ممکن است همه قطرات یک فرد آلوده را مسدود نکند. اگر هوای فروشگاه احساس گرفتگی داشت ، وی گفت این نشانه تهویه نامناسب است و باید آنجا را ترک کنی.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*