[ad_1]

فرماندار آیووا روز دوشنبه محدودیت های جدیدی را برای جلوگیری از این وضع کرد گسترش ویروس کرونا، از جمله اختیارات برای هر فرد بالای 2 سال در صورتی که بیش از 15 دقیقه در خانه در داخل 6 فوت افرادی که به خانواده آنها تعلق ندارند ، پتو بپوشد. این اعلامیه زمانی اعلام می شود که ایالت با افزایش موج روبرو شود بستری شدن در COVID-19.

فرماندار جمهوری خواه کیم رینولدز گفت این مدت از 17 نوامبر اعمال می شود و تا 10 دسامبر ادامه دارد.

رینولدز همچنین اجتماعات داخلی را به بیش از 15 نفر و 30 گردهمایی در فضای باز محدود می کند ، که به “پذیرایی عروسی ، اجتماعات خانوادگی ، کنگره ها و سایر اجتماعات ناچیز اشاره دارد ، اما در مجالسی که در طول معمول انجام می شود ، صدق نمی کند. تجارت یا دولت. “

فرماندار همچنین گفت که بارها و رستوران ها خدمات شخصی را در ساعت 10 شب تعطیل می کنند. کلیه فعالیتهای ورزشی و اوقات فراغت جوانان و بزرگسالان به حالت تعلیق درآمده است ، اما دبیرستان ، دانشگاه و ورزشهای حرفه ای مجاز است. طبق اعلام فرماندار ، فقط برای هر ورزشکار دبیرستانی فقط دو تماشاگر مجاز است و آنها باید اقدامات مناسب فاصله یابی اجتماعی را دنبال کرده و ماسک بزنند.

به گفته فرماندار ، بازدیدکنندگان کازینوها و امکانات بازی ملزم به ماسک صورت هستند ، مگر هنگام نشستن برای خوردن و نوشیدن.

آسوشیتدپرس گفت رینولدز جزئیات این اعلامیه را در یک سخنرانی تلویزیونی اعلام کرد ، جایی که وی گفت اقدامات بهداشت عمومی یک گام ضروری برای مبارزه با جزر و مد جدید COVID-19.

رینولدز در این اعلامیه نوشت: “من همچنان به شدت افراد آسیب پذیر کشور ، از جمله افرادی که از قبل دارای شرایط پزشکی و افراد بالای 65 سال هستند ، را تشویق می کنم تا فعالیت های خود را در خارج از خانه در همه شهرستانها محدود کنند. “من به شدت ایوانز را تشویق می کنم که از وقایعی که فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند خودداری کند و توصیه ها را مخفی کند.”

روز دوشنبه ، مقامات بهداشتی آیووا گفتند که بیش از 1000 نفر به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده اند. به گفته مقامات آیووا ، هر روز ، تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 نیز از اواخر سپتامبر افزایش یافته است.

بیش از 11 میلیون مورد COVID-19 در ایالات متحده گزارش شده است – با آخرین موارد در کمتر از یک هفته – در حالی که بسیاری از آمریکایی ها آماده نظارت هستند روز شکرگزاری با همه گیری مشخص شده است. در همین حال، مدرن گفت دوشنبه طبق داده های اولیه مطالعه فعلی شرکت ، واکسن کرونا ویروس آن 94.5٪ موثر است. یک هفته پیش ، یک مسابقه دهنده Pfizer واکسن خود را علیه COVID-19 اعلام کرده است بیش از 90٪ موثر به نظر می رسد – اخباری که هر دو شرکت را ظرف چند هفته در جستجوی مجوز اضطراری ایالات متحده قرار می دهد


مدرن می گوید واکسن COVID-19 تقریباً 95٪ موثر است …

03:57

[ad_2]

منبع: elitenews.ir