اربعین حسینی مقدمه ای برای ظهور منجی عالم *سرخط نیوز


نماینده سابق شورای اسلامی و رئیس حوزه علمیه سجادیه تهران با بیان اینکه عاشورا و اعراب امام حسین (علیه السلام) تدوین کننده عدل و داد، منجی علم حضرت مهدی (عج) هستند. فرمود: قیام امام حسین (علیه السلام) در همان سال علی روی داد. از آغاز قرن دوم در عرب حسینی بیداری عمه و بیداری مرد و اشک در و ریسمان کلاب می افتد.

حجه الاسلام والمسلمین نصرت الله درباره اهمیت اربعین و بزرگداشت این روز: امام حسین (علیه السلام) برای جنگ با لشکر نیامدند، بلکه برای نجات مردم از جهل و خواری و تلاش برای نجات مردم از پذیرش، این کار را انجام دادند. ظلم و تضییع حقوق آنها.

کرد و با عبدالله (علیه السلام) در قیام خود سعی در رهایی مردم از قدرت و افکار نفسانی و خودخواهانه و شیطانی داشت.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام حسین (علیه السلام) ماندگار شد تا مردم را معروف کند و از گناه و زندگی نهی کند. امام در قاعده با این قیام ها سعی می کرد مردم را از افکار خودخواهانه دور کند و مردم را به پیشگاه خدا برساند.

وی تاکید کرد: قیام امام حسین (علیه السلام) در چهارمین ماه سال نتایج خود را نشان داد و مشاهده می کنیم که اوضاع سوریه با نابودی بنیما و یزید آغاز شد. در قیام اسلام حیا و ولایت مداری اسلام و اسلام الهی را نشان داد.

هاتفی داور: پس وقتی می بینیم که از شهید امام حسین علیه السلام; حضرت زینب (سلام الله علیها) و امام سجاد (علیه السلام) با او هستند.

وی با اشاره به کلمه چهارده تصریح کرد: وقتی چهار هفته را در قرآن بررسی می کنیم در سوره اعراف آیه 42 می خوانیم که وقتی حضرت موسی (ع) برای انجام دستورات به کوهستان رفت، آنجا ماند. 30 شب و بعد افتتاحیه. بیا تو می تونی شب به ماموریتت ادامه بدی.

جن کارشناس، عالم دینی گفت: بنابراین کلمه اربعین نظرات خاص خود را دارد، در برخی از روایات می گوییم هر که احادیث اربعه را حفظ و به جا آورد ویژگی کمال دارد، باب رحمت خداوند باز می شود.

حتما بخوانید:
با هیلاری کلینتون و ملان وورور روی آتش صحبت کنید

هاتفی گفت: در برخی از احادیث نیز آمده است: هر که روز را با زهد و تقوا سپری کند و اعضای بدن را کنترل کند، وجود خود را غنی از علم و کمال می کند.

وی افزود: امام حسین(ع) نیز به زیرا ربعین عروج کردند و این روز پر از پیام های مهم است. به همین دلیل گستاخ ها از اربعین بسیار می ترسند، زیرا می دانند که این موج حرکت انسانی برای اربعین، چهره های تیره و تاریک آنها را بیشتر می کند و به مردم نشان می دهد.

تولیت حسین اولمیه سجادیه از تهران گفت: چه زیباست کسانی که در زیارت اربعین توفیق یافته اند به فکر امام و اهل بیت و یارانش باشند. بدین ترتیب در حسینی اربعین بیداری ملت میسر شد. .

هاتفی گفت: اباعبدالله علیه السلام قیام کرد تا کیم را از دنیا نجات دهد و عدالت پیدا کند.

وی افزود: تحولاتی که امروز در دنیا در خصوص عاشورا و اربعین رخ می دهد، غرب، صهیونیست ها و سعودی ها را به وحشت انداخته است. .

نشانه گذاری ختران در علم دینی: این نشان می دهد که عاشورا و عربی امام حسین (ع) مصداق عدل عدل منجی علم حضرت مهدی (عج) است. بنابراین کسانی که به اربعین می روند در پیشگاه خداوند به حق امام حسین قسم می خورند که ظهور امام عصر (عج) به اجرای عدل الهی نزدیکتر است.

هاتفی ازره کرد: راهرو در تل تاریخ; حکم عدل خداوند به هیچ یک از پیامبران خدا داده نشده است و می بینیم که این دستور به پیامبری داده نشده است و تنها فردی که برای آن برگزیده شده، حضرت مهدی (عج) بوده است.

ین کرشناس علی اللهی رازی گفت: در تاریخ تاریخ می بینیم که همه انبیاء (صلی الله علیه و آله و سلم) و رسول خدا (صلی الله علیه و آله) و اهل بیت (علیهم السلام) و منیه. جواهرات منجی را بیاورید. در اینجا نتایج و اجرای این عدالت را در حرکت مردم اربعین می بینیم و در واقع این حرکت مردم جهان را برای پذیرش امام زمان و زمانه آماده می کند. جهان را با عدالت اداره کنید

حتما بخوانید:
یک فوتبالیست دبیرستانی در تگزاس که به داوری متهم به حمله حمله کرد

هاتفی رنتیا گفت: پس کسانی که به کربلا می روند باید معارف و اهداف امام حسین را به یکدیگر یادآوری کنند. در تقابه جانشان را فدا کردند و در کربلا خونشان بر زمین گرفته شد و در تقابه آنها را گرفتند و در کربلا خونشان را بر زمین گرفتند و از اهل بیت علیهم السلام اسیر شدند. یارانش .

وی با اعلام اینکه هدف خداوند از یافتن عاشورا در سایه عاشورا است و شاهدان نیز این را درک می کنند، گفت: چگونه می توان این آرزوی خداوند را برآورده کرد؟

حوزه علمیه حوزه السجادیه تهران صلاحیت بیان پیام و دعای حسینی را دارد، گفت: امام حسین (ع) در قیام عاشورا مداحی می شود، اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید. حداقل تیتر اول را رد کنید. مردم شرم از جاسوسی و رابطه جنسی با شیاطین را دوست دارند.

هاتفی با ابراز تاسف از حذف جناح ها و جناح ها در کیشر کاردان گفت: حتی در ایران اسلامی نیز باید از این وابستگی های گروه ها، جناح ها، احزاب و … دوری کرد، بسیاری از افراد پس از کسب مقام و ثروت شعار خود را تغییر می دهند، بنابراین تنها جایی که سفید پوست استوار است در راه خدا و حسین است.

وی در پایان گفت: رزمندگانی که در جبهه های حق شکنجه شدند هیچ معنایی برای رضای خدا نداشتند و امروز مردانی با چنین افکاری هستند که قطعا لشکر قیامت را تشکیل می دهند و به زودی ظهور آن محقق می شود و جهان آزاد می شود. از ظلم، و «ظلم رها می شود». سعادت، دنیاپرستی، شیطان پرستی پاک و سرشار از علم و عدل الهی خواهد بود.

انتهای پیام

Leave a Comment