[ad_1]

ارتش نجات بزرگترین نسخه کوزه قرمز برجسته خود را به مناسبت اهدا در روز سه شنبه در نیویورک روشن کرد. با این حال ، از آن زمان پاندمی ویروس کرونا بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی را مجبور به تغییر در نحوه جمع آوری سرمایه می کند ، این سازمان تغییر سنت می دهد تا به کمک نیازمندان ادامه دهد فصل تعطیلی.

داوطلبان بل چندین دهه است که در قوری های قرمز ارتش نجات که 25000 نفر در سراسر کشور هستند ، کمک های مالی جمع آوری می کنند. اما مبارزات تعطیلات 130 ساله به عنوان درخواست همه گیری ، با یک چالش بی سابقه روبرو است بسیاری از خریداران در خانه بمانند.

کن هودر ، فرمانده ارتش نجات ملی به جیمی یوکاس از CBS News گفت: “در مورد جمع آوری کمک مالی ، ما انتظار داریم حدود 50 درصد کاهش داشته باشد.” “سال گذشته ، کمپین قوری کریسمس 126 میلیون دلار در سراسر کشور جمع آوری کرد. بنابراین ما در حال بررسی افت 60 میلیون دلاری هستیم.”

در همان زمان ، سازمان – که به تغذیه و اسکان نیازمندان کمک می کند – افزایش تقاضا را گزارش می دهد.

ارتش نجات که در حال حاضر بیش از 23 میلیون آمریکایی در هر سال خدمت می کند ، انتظار می رود در این تعطیلات به 6.5 میلیون نفر دیگر نیز کمک کند.

هودر گفت: “این یک طوفان کامل است.”

برای انطباق ، قوری ها در سطح پیشرفته ای قرار می گیرند و به اهداکنندگان فرصتی بدون تماس برای پرداخت الکترونیکی می دهند.

کمپین Red Kettle خود دیجیتالی شد و افراد مشهوری مانند کارامو براون را از نمایش “Queer Eye” نتفلیکس جذب کرد.

براون بیش از یک دهه مددکار اجتماعی در لس آنجلس بود و اغلب مشتریان خود را به ارتش نجات ارجاع می داد.

وی همچنین شخصاً از فشار بر خانواده های آشفته در ایام تعطیلات آگاه است.

براون گفت: “من یک پدر تنها هستم. و حتی اگر در خدمات اجتماعی کار می کردم ، درآمد زیادی نداریم.” “اوقات را به خاطر می آورم که مجبور شدم یک اسکناس را انتخاب کنم و آن را به فرزندم بدهم. من باید بین قرار دادن بنزین در ماشین و خرید غذای اضافی برای خانه انتخاب کنم.”

براون این تجربه را “دلخراش” خواند.

وی گفت: “احساس انزوا می کردم. احساس تنهایی می کردم.”

اکنون این شخصیت تلویزیونی داستان های مربوط به کار ارتش نجات را با نزدیک به 3 میلیون دنبال کننده خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. او معتقد است كه همه گیری آمریكایی باعث شده كه آمریكایی ها بیشتر درگیر آن شوند.

براون گفت: “ما می بینیم که این نوع روابط در جایی تغییر می کند که افراد به گونه ای هستند که من قضاوت نمی کنم درمورد آنچه شما نیاز دارید ، من از شما حمایت خواهم کرد زیرا شما کمک خواسته اید.”

به گفته جیل شلزینگر ، تحلیلگر بازرگانی CBS News ، دولت فدرال انتخاب را حتی ساده تر می کند.

وی صبح امروز سه شنبه به سی بی اس گفت: “یک مقررات عالی وجود دارد ، این ماده در قانون مراقبت از بهار گنجانده شده است که در واقع به بیشتر مودیان اجازه می دهد تا خوب کار کنند ، پول بدهند و همچنین تخفیف های مالیاتی دریافت کنند.” قبل از همه گیری ، برای دریافت تخفیف مالیاتی باید کسر هزینه می کردید. اکنون با این مقررات ، هر مالیات دهنده می تواند با دادن به یک موسسه خیریه واجد شرایط ، تا 300 دلار کسر مالیات دریافت کند. ”


شما با خیال راحت به امور خیریه می پردازید و از تقلب جلوگیری می کنید

02:41

براون گفت که آیا وی معتقد است ارتش نجات علی رغم چالش های بی سابقه امسال تقاضای عظیم خود را برآورده می کند ، براون گفت که این کار را انجام داد.

وی گفت: “دلیل آن این است که من به مردم ایمان دارم.” “من معتقدم که همه ما ، اساساً ما ، می خواهیم ارتباط برقرار کنیم و می خواهیم کمک کنیم و می خواهیم یکدیگر را دوست داشته باشیم.”

بازدید RescueChristmas.org کمک مالی کنید یا درباره روشهایی که می توانید به ارتش نجات در نجات کریسمس در سال جاری کمک کنید بیشتر بدانید.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir