[ad_1]

ارتش ایالات متحده شناسایی می کند پنج سرباز آمریکایی که روز پنجشنبه در یک سقوط هلی کوپتر در مصر جان خود را از دست داد. این حادثه در حین انجام یک ماموریت صلح برای نیروهای چند ملیتی و ناظران ، یک نیروی بین المللی که توافق صلح اسرائیل و مصر را زیر نظر دارد ، رخ داد.

هنگام سقوط یکی از هلی کوپترهای UH-60 بلک هاوک وی در حین انجام یک مأموریت معمول در شبه جزیره سینا به مصر ، هفت نیروی صلح از جمله 5 آمریکایی کشته شدند. هشتمین حافظ صلح ، نیز آمریکایی ، به شدت زخمی شد.

سربازان کشته شده روز شنبه به شرح زیر شناسایی شدند:

  • کاپیتان ست ورنون واندکامپ ، 31 ساله ، از کتی ، تگزاس
  • افسر ارشد 3 Dallas Gearld Garza ، 34 ساله ، از Fayetteville ، کارولینای شمالی
  • افسر ارشد 2 مروان سامه غبور ، 27 ساله ، از مارلبرو ، ماساچوست
  • گروهبان کارمند. کایل رابرت مک کی ، 35 ساله ، از پینزویل ، اوهایو
  • گروهبان جرمی کین شرمن ، 23 ساله ، از واتسکا ، ایلینوی

MFO گفت که یک حافظ صلح فرانسوی و یک عضو چک این نیرو نیز کشته شده اند. وی اسامی کشته شدگان را اعلام نکرد تا اینکه به خانواده های آنها اطلاع داده شد.

به گفته ارتش ، این حادثه در حال بررسی است ، اما به نظر می رسد که با یک مشکل مکانیکی مرتبط بوده است.

این نیروها روز پنجشنبه با تشکر از همکاری مصر و اسرائیل گفتند: “تحقیقات کامل در مورد علت سقوط ، که به نظر می رسد مکانیکی است ، آغاز شده است.” پیش از این ، MFO گفته بود که هشت نفر ، از جمله شش آمریکایی ، جان خود را از دست داده اند ، اما بعدا تعداد آنها را اصلاح کرد.

MFO گزارش داد كه هلیكوپتر در حین انجام یك مأموریت معمول در نزدیكی شرم الشیخ ، یك شهر تفریحی محبوب مصر در دریای سرخ ، سقوط كرده است. وی محل دقیق سقوط را مشخص نکرد و در مورد سقوط هلی کوپتر در خشکی یا سقوط در دریا نگفت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر