از آماده سازی فیلم کوتاه «درنگ» تا آغاز اجرای تئاترهای کودک و نوجوان * صحت نیوز


فیلم کوتاه «درینگ» به کارگردانی اردو آماده اکران است و خبر دیگر این است که از فردا 9 اسفند اکران کودک و نوجوان در تهران اکران می شود.

به گزارش سرخات نیوز به نقل از روابط عمومی، شیوا اردویی که بیشتر به کارگردانی و بازیگری در تئاتر و ترجمه اشتغال داشت، فیلمنامه این اثر را با توجه به داستان نوستالژیک آنتون چخوف نوشت.

کانال فیلم کشه تانائیک Inaida Ademha بار سنگی است که بر دوش شاهدان است.

کوتث دورنگ با سابریک انجامون کینامی جانانی، تسوری اصغری و شیوا از ایران ساخته شد و در اسفند سال گذشته اکران شد.

کارگردان: امیر رهسین صمیمی، تدوین: فرید حسینی، صدابردار: حسن شبانکاره، تصحیح رنگ و نور: شیرین اخلاصی، بازیگر: رضا مولایی، کارگردان: سیامن گیاهی، طراح گرافیک: مصطفی حیدری، راهنمای تور: سیامن گیاهی، منشی تئاتر: شیدا شعبانی، اختر: نکتا هاگاریان، تیزر صحت: سیامان گیاهی.

امید محمد نژاد، راههادری، یاسر اصغری، احسان صدیقی، پارسارایی نژاد، محمد شامی، علیرضا امانی، نیروانا یوسفی و دروبیند برنده این فیلم شدند.

پایان هفته با تئاتر کودک
پس از ایام سوگواری، شهدا و یارانشان روز پنجشنبه 24 اسفندماه در تهران به روی صحنه می روند.

نمایش “پنگوئن ها” به کارگردانی “زیبا بورجی فلاح” ساعت 18:45 و “غول بادام زمینی” ساخته جاناتان گراهام به نویسندگی و کارگردانی “حسین فدایی حسین” آخرین نمایش خود را از این هفته آغاز می کنند. در تالار هنر

«حیات خانه ما» ساخته وحید خسروی ساعت 17 ادامه می یابد و نیم وجابی به کارگردانی رکسان آبکاری و علیرضا دهقانی اثر نادا حاجی بابایی در ساعت 18 تئاتر شهرزاد پاریس ادامه می یابد.

حتما بخوانید:
ترامپ انتظار داشت در جلسات دادرسی پنسیلوانیا در مورد ادعای تقلب در انتخابات به جولیانی بپیوندد - امروز به صورت زنده تماشا کنید

نمایش مفرح و موزیکال “گروفالو” به کارگردانی “سید آرش شریف زاده” و نویسندگی “بهرام جلالی پور” (بر اساس داستان جولیا دونالدسون) ساعت 19:30 در سالن بدنسازی روی صحنه می رود.

انتهای پیام