از آماده سازی نمایش «سم خان اسفندیار» تا اتمام فیلمبرداری فیلم «تابستانی که افتاد».


مقدمات اجرای هفت خوان اسفندیار در تالار وحدت، معرفی بازیگران نمایش ده سایه، پایان تصویربرداری تبستانی که برف آمه، نشست مدیرعامل صندوق اعتباری هنر. با علاءالدین قاسمی و …

تلاوت هفت خوان اسفندیار رحمدی آزاد از شاهنامه فردوسی نوشته محمدرضا کوهستانی به مدت یک ماه از سال کاری به صورت آنلاین در تالار وحدت تهران اجرا می شود.

پروژه موسیقی هفت خوان اسفندیار به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین پارسایی با حضور بازیگران سرشناس آماده اکران است.

اسامی بازیگران، آهنگسازان، طراحان و مجریان «هفت خان اسفندیار» به زودی مشخص می شود.

گفته می شود هفت خوان اسفندیار اولین ساخته تئاتر سازمان هنر رسانه است.

یوسف علی میرشکاک به عنوان مشاور در این پروژه فعالیت می کند.

«سم خان اسفندیار» یکی از معروف‌ترین داستان‌های «شاهنامه» حکیم ابوالقاسم فردوسی است.

بازیگران فیلم Ten Shadows معرفی شدند.

همزمان با آغاز نمایش «ده سایه» به کارگردانی مریم یاسین زاده بازیگران این اجرا معرفی شدند.

ده سایه به کارگردانی و کارگردانی مریم یاسین زاده، تهیه کنندگی احسان حاجی پور از پنجشنبه 19 شهریور 1401 در تماشاخانه شماره 2 افتتاح می شود.

آن دراز که از امروز کد را پیش فروش کرده و در صحنه صحنه به ژانر درام می رود، بازیگرانی مانند: مریم مومن، علیرضا جلالی تبار، سیمن کناد، آناهیتا خسروی، حسین جاهد، با حضور در صحنه صحنه را دارد. صدا و بازیگران: محمد زند. او نقش وکیل را بازی می کند

همچنین در این آموزش معادل هایی مانند; طراح تولید: آیدین کشاورز و حسام الدین فروتن، طراح لوگو و پوستر: حسام حاجی پور، طراح صحنه و لباس: متین ک منش، طراح نور: حسام الدین فروتن، هنرمند گریم: نوید فرح میرزایی، مشاور کارگردان: بهرام عباسی فرد، آهنگساز: عباسی، آهنگساز: سالآور آهنگساز: محمد زندوکیلی، ترانه سرا: احمد امیر خلیلی، ترازین کجیت: کارن سعادت، نوازنده ویولن: هشایار اشکوری، دستیار کارگردان: سینا فرجام و مجتبی نظرزاده، کارگردان: فرزانه فروندی، مدیر اجرایی گروه یخ. : آیدین کشاورز، کارگردان: احمدرضا معراجبی، عکاس: حسام الدین فروتن، تولید تیزر: استودیو وی مپ، طراحی و اجرای نقشه: گروه مپ تک، تهیه کنندگی نقشه: مریم دقانی، هنرمندان گریم: ماه ابراهیم زاده و ترمه فرحمرزی، دستیار صحنه و لباس: دستیار کارگردان توسط مبینا بی آزار، مدیر روابط عمومی: امیر پارسایان آنلاین، دستیار تهیه کننده: نگین کاسه کی، دستیار تهیه کننده: شایان سید محمود.

نویسنده ای که این اثر را کارگردانی می کند نیز در ارائه خود این عنوان را دارد: تان سایه، خهای آدمها، از کلمه ای که جنگ را کند می کند.

فیلمبرداری “تابستان وقتی برف” به پایان رسید / عار المزید

تبستیانی که برف آمد به کارگردانی نسیم فرو و تهیه کنندگی مریم بحرالعلمی از اوایل اسفندماه اکران شد.

حتما بخوانید:
قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی + بروزرسانی سال 1401

سینا گنجوی در کارنامه هنری، در کارنامه هنری، در کارنامه هنرمندان کرم، که میو و شهربان مریم بحرالعلومی.

تابستان برفی اولین فیلم بلند نسیم فوروک به کارگردانی رضا عکالراد، نوشین مسعودیان، غزل شجاعی، امین یمانی، محمد حیدری، رزان یرجی و شیرین آکاکاشی و با بازی مانی پارسا است.

تهیه کنندگان این فیلم عبارتند از: کارگردان: نسیم فرو، تهیه کننده: مریم بحرالعلمی، کارگردان: مسعود امینی تیرانی، صداگذاری: علی کیان آرتی، تدوین: سینا گنجوی، تصویربرداری: فاطمه آباهامزه، طراح گریم: امید گالزاده، طراح صحنه. : فرحناز نادری و مژان عیوضی، برنامه ریزان و دستیار اول کارگردان: عمید همتی فراز، کارگردان: منا علامه امیری، فیلمبردار: علی یعقوبی، تصویربردار: مریم ورزی، مشاور رسانه ای: مریم کاربی نیا، مدیر تولید: بهمن صدیدک طراحی اجرایی و بهمن فیلم گروه فیلمسازی.

دیدار علاءالدین قاسمی با مدیرعامل میراکل کریدی خنار

رافضی خنار مدیر جهانی تاسوب عصر روز سه شنبه 8 شهریور در منزل علاءالدین قاسمی حضور دارد. بیشتر ببین

تجلیل و دیدار با علاءالدین قاسمی در آینده نزدیک دیدار علاءالدین قاسمی دیدار علاءالدین قاسمی.

پوراحمدی با ارزیابی چندین دهه فعالیت ارزشمند گفت: تعزیه یکی از هنرهای خاص ایران است که ریشه در تاریخ، فرهنگ و باورهای مذهبی دارد. اساتیدی چون علاءالدین قاسمی برای حفظ این هنر در عصر مدرن تلاش زیادی کرده اند.

مدیر دنیای هنر تساب رافضی گفت: یکی از مهمترین مشکلات عدم توسعه و کیفیت خدمات رسانی به اعضا به ویژه مشاهیر این عرصه است که بی شک بزرگترین سرمایه های فرهنگی و اجتماعی جامعه هستند. . کشور. سعی کنید حداکثر خدمات بیمه ای را پوشش دهید و نگران هزینه درمان نباشید.

درداشیر صالح پور در این دیدار از نامدار استمنتر و رفاسیکار حوض خانه های درازی نیز بازدید کرد.

علاءالدین قاسمی قاری طالقان 1332 است که به عنوان یکی از بهترین شاعران ایران شناخته می شود.

قاسمی همچنین یکی از اعضای جامعه اسلامی نماز ایران است که در اقامه نماز در ایران و کشورهایی مانند آمریکا، فرانسه و آلمان فعال بوده است.

به این هنرمند نشان درجه یک هنر اعطا شد و یکی از اعضای بنیاد هنر شکوه است.

«ریز جان» روی صحنه.

نمایش «ریزجان» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی نادا وفایی از 25 شهریور ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز می شود.

این اجرا که توسط مرکز تولیدات تئاتری تئاترهای عروسکی تهیه شده و برای مخاطبان کودک در نظر گرفته شده است، ساعت 18 روز چهارشنبه 4 شهریور 1401 روی صحنه می رود.

متن این اثر که در سال 1396 به تصویب هیئت بازبینی مرکز تولیدات تئاتر رسیده است به داستان شخصیتی به نام ریزجان اشاره دارد. در یکی از شهرهای پاکستان که همه ساکنان آن چهره های درشت دارند، مرد کوچکی زندگی می کند. او اشتباه می کند و افرادش را از شهر بیرون می کند و شرط می بندد که به پاکستان بازگردد. او سفر خود را برای بزرگ شدن آغاز می کند تا دوباره به پاکستان بازگردد تا…

حتما بخوانید:
فروش لوله فلکسیبل - Iran-tejarat.com

به گفته کارگردان این نمایش، «ریس جان» سعی می کند کودک را در داستان همراهی کند تا اهمیت کسب تجربه در زندگی را درک کند. نمایش «ریزجان» به این مفهوم اشاره دارد که «برای رشد باید سفر کرد و تجربه کرد». سفری که نیازمند تلاش است، هرچند مسیرهای آن سفر گاهی ترسناک و گاهی خطرناک است.

در این برنامه محبابه عربی، مینا سبکی زاده، مهدی برکی، فهیمه باروتی، مهرانه زرگر، امیرحسین انصافی، ندا وفایی، یرفان سفری و سامان پردل اردستانی، عروسک و صداپیشه بازیگران این برنامه حضور دارند.

سایر بازیگران این اثر: عرفان صفری دستیار کارگردان و مهشاد عابدین پور، مهدی نیک راش طراح صحنه و صحنه، حمیدرضا صد و نادا افایی طراحان، هادی لطف آبادی طراح پوستر و کتابچه، طراح نورمحمدرضا شمیل فرد، عروسک گردان نادا افایی، انیمیشن. منصور مولوی، آهنگساز امیرحسین انصافی، تیزر و افکت های ساخته شده توسط مریم طالبی، عکاس اختر تاجیک، روابط عمومی ریحانه مطهری و رجینه ستاری و بخشی از رسانه و فضای مجازی روشنک کریم.

این نمایش پیش از این برنده جوایزی از جشنواره های تئاتر کودک و نوجوان از جمله بهترین نمایش عروسکی و بهترین موسیقی-صدا و نمایش عروسکی بیست و هفتم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان شده است.

تدریس ریز جان همه روزه به جز شنبه ساعت 18 در سالن بستان کانون برگزار می شود.

مرکز تولید تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان در مرکز پارک لاله تهران واقع شده است.

اختر فتحی، تادر کاک و تنابن که کبر؟

5 تئاتر کودک و نوجوان در روزهای پایانی هفته در تالار هنر، تئاتر شهرزاد و سالن کودک و نوجوان مرکز تهران برگزار می شود.
در مرکز صمد جم ساعت 19:30 گروه مفرح و موزیکال «گروفالو» به سرپرستی «سید آرش شریف زاده» با اجرای «بهرام جلالی پور» (به گفته جولیا دونالدسون) روی صحنه می رود.
کتاب خواران به کارگردانی و کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش ساعت 19:30 در تالار هنر نمایش داده می شود.
فیلم جک و لوبیای سحرآمیز به کارگردانی ماندان آبکارا و کارگردانی علیرضا دهقانی از ساعت 18 در بردیس تادر شهرزاد آغاز می شود. حاجی بابایی» ساعت 18 و خلاصه «نیم وجابی» به نویسنده «رکسان آبکاری» و «علیرضا دهقانی» در موسیقی جاز ساعت 19:00.

انتهای پیام

Leave a Comment