[ad_1]

استرلینگ براون ، نگهبان میلواکی باكز ، تقریباً سه سال پس از حضور در شهر میلواوكی با قراردادی 750 هزار دلاری موافقت كرد. سطح اسناد دادگاه نشان می دهد توسط یک کارمند در هنگام ملاقات با پلیس به دلیل نقض پارکینگ.

همچنین برای حل و فصل این امر لازم است که شهر اذعان کند که حقوق اساسی براون را نقض کرده و متعهد به اجرای تغییرات در بخش پلیس شده است. براون روز جمعه این توافق نامه را امضا کرد که هنوز هم به تأیید شورای شهر احتیاج دارد. وکیل مدافع شهر تیرمان اسپنسر توافق را در روز چهارشنبه توصیه کرد.

مقامات گفتند که در تاریخ 26 ژانویه 2018 ، یک افسر پلیس پس از پارک غیرقانونی در دو صندلی چرخدار ، به سمت Brown برگشت. چند افسر در محل حاضر شدند و درگیری درگرفت. فیلم دستگیری نشان می دهد که مأموران براون را به زمین می برند و با یک Taser او را شوکه می کنند.

براون دستگیر شد اما هرگز متهم نشد. اندکی پس از دستگیری ، او یک بازی NBA را با کبودی های قابل مشاهده در صورت خود انجام داد. وی بعداً از شهر شکایت کرد و ادعا کرد که مأموران از زور بیش از حد استفاده کرده اند.

در سپتامبر 2019 ، براون پیشنهاد تسویه حساب 400000 دلاری از شهر را رد کرد. در آن زمان ، وكیل وی گفت كه هر توافقی باید شامل ادعای مجرم باشد.


پلیس فیلم دستگیری های جنجالی را منتشر کرد …

01:44

استرلینگ در ماه ژوئیه که در تریبون بازیکنان نوشت ، گفت که او پیشنهاد را رد کرد زیرا “بیش از پول” می خواست.

وی نوشت: “من می خواهم پلیس وقتی از كار خارج می شود احترام بگذارد و پاسخگو باشد ، خصوصاً در محله هایی كه هر روز باید خدمت و محافظت كنند.” “اگر آنها شخصی را بکشند ، من می خواهم که آنها مجازات مشابهی را دریافت کنند که شخص دیگری در خیابان دریافت می کند.”

روز دوشنبه ، باکس با تمجید از خبر توافق نامه نوشت: “هیچ کس نباید هرگز سو ab استفاده ها و بی عدالتی های وحشتناکی را که استرلینگ تجربه کرده تجربه کند.”

براون ، 25 ساله ، یکی از سرسخت ترین بازیکنان تصمیم باکس برای تحریم بازی اوت برابر اورلاندو مجیک در اعتراض به تیراندازی کردن از جیکوب بلیک در ویسکانسین. این تصمیم باعث شد NBA همه مسابقات برنامه ریزی شده در این روز را به تعویق بیندازد و ورزشکاران سایر لیگ های حرفه ای ورزشی را وادار به این کار کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir