[ad_1]

افسر سابق لوئیزویل متهم همسایگان برونا تیلور را در مارس برای پلیس در معرض خطر قرار داد ، که او را کشته ، او در آوریل 2018 به تجاوز جنسی به یک زن متهم شد.

برت هانكیسون كه پس از آنكه فرمانده وقت پلیس وی را به تیراندازی “كوركورانه” به آپارتمان تیلور در خارج متهم كرد از اداره اخراج شد ، به سه مورد خطر بی طرفانه در ارتباط با شلیك به یگان همسایه متهم شد. او دارد خود را بی گناه دانست.

روز سه شنبه ، در یک دادخواست شکایت ، خانمی که گفت هانکیسون را از طریق یک دوست مشترک می شناسد ، او را به حمله جنسی متهم کرد ، پس از آنکه وی وی را از یک بار در لوییزویل به خانه منتقل کرد ، جایی که او به عنوان محافظ امنیتی کار می کرد. در این شکایت گفته شده بود که زن که در آن زمان دانشجوی حقوق بود ، وقتی هانکیسون به او حمله کرد ، مست بود و در اتاق خواب خود خوابیده بود. او گفت كه به هوش آمده و خواستار هانكیسون است كه پیاده شود. این زن گفت كه بعداً هانكیسون برای او پیامی در رسانه های اجتماعی ارسال كرد كه نشان می داد این حمله رضایت بوده است.

در این دادخواست ادعا شده است که زن “از نظر جسمی آسیب دیده ، از نظر روحی و تحت فشار شدید عاطفی ، هم به دلیل حمله و هم به دلیل اینکه وی احساس می کند هر تلاشی برای پاسخگویی افسر هانکیسون درمورد اقدامات وی انجام می شود” ، از دست داده است. آنها تبدیل خواهند شد. “

hankison.jpg
کارآگاه سابق پلیس لوئیزویل برت هانکیسون

WLKY


این پرونده همچنین شامل اظهارات 9 زن دیگر است که ادعا می کنند هانکیسون مرتکب جرائم جنسی شده است. این دادخواست افسر سابق پلیس را به استفاده از لباس پلیس و کارهای جزئی خود در بار Tin Roof برای پیوستن به اصطلاح “کتاب بازی” متهم کرده است که وی قربانی زنان شده است ، گفته می شود قبل از آن برای پیشبرد جنسی ناخواسته یا تلاش در یک زندگی جنسی برای حمله به آنها.

زنی که این دادخواست را مطرح کرد گفت پس از حضور زن دیگری که گفته بود به او حمله شده در انظار عمومی تصمیم گرفت در ماه ژوئن حاضر شود.

استیو کنراد ، رئیس پلیس سابق لوئیزویل ، چند کارمند و مدیر بار نیز در این پرونده نامگذاری شدند ، همه آنها متهم به دانستن رفتار ادعایی درنده خواری هانکیسون اما عدم تحقیق یا مداخله شدند.

وکیل هنکیسون بلافاصله به فراخوان نظر پاسخ نداد. پلیس لوئیزویل گفت که این اداره نمی تواند در مورد پرونده های قضایی در انتظار اظهارنظر کند.

در بیانیه ای که به پیک ژورنال منتشر شد ، نمایندگان بار Tin Roof گفتند که هانکیسون در آنجا بهار از کار خود راحت شد.

در این بیانیه آمده است: “ما معتقدیم كه ما موظف هستیم محیط مهمی را هنگام ورود و خروج از میهمانان به مهمانان فراهم كنیم و هرگز عمداً امنیت مراجعان خود را به ویژه افرادی كه قرارداد خدمات و حفاظت دارند قراردادند ، به خطر نمی اندازیم.” . “ما ادعاها را قابل انتقاد می دانیم و شرکت ما سو abuse استفاده از قدرت یا تبعیض را به هیچ وجه تحمل نمی کند.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر