[ad_1]

زمانی که روسای وی به وی مأمور گزارش دادن درباره مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری یک سناتور 46 ساله به نام باراک اوباما شدند ، ماریا گاوریلوویچ زمانی “خود دختر جدید” در CBS بود.

سپتامبر 2007 بود ، و گاوریلوویچ یکی از معدود خبرنگاران بود که با نامزد شوت طولانی به مسافرت رفت زیرا او در یک سرعت دویدن به آهستگی به ملت حمله کرد تا آرا votes را به دست آورد و هیلاری کلینتون را به عنوان پیشگام نامزدی ریاست جمهوری دموکرات ها از سلطنت برکنار کند.

در ابتدا ، گاوریلوویچ فکر می کرد که این نقش چندین ماه دیگر باقی نمانده است. سپس آقای اوباما در شورای ملی موفق به کسب مقام اول در آیووا شد. این باعث شد او از کلینتون و سایر حوزه های دموکراتیک پیشی بگیرد.

ot-obama2020p-tomlinson.jpg
ماریا گاوریلوویچ مصاحبه 60 دقیقه ای اسکات پلی با پرزیدنت اوباما را تهیه کرد

آرون تاملینسون / 60 دقیقه


گاوریلوویچ در 60 دقیقه وقت اضافه گفت: “هیچ کس انتظار نداشت که او به اندازه او پیش برود.” “من فکر کردم که برای چند ماه این کارزار را پوشش خواهم داد. در سپتامبر 2007 به جاده رفتم و تا نوامبر 2008 به خانه برگشتم.”

گاوریلوویچ اندکی پس از انتخابات 2008 به مدت 60 دقیقه کار خود را آغاز کرد. وی در تهیه بیش از دوازده مصاحبه که آقای اوباما در 60 دقیقه انجام داد ، از جمله مصاحبه آخر توسط اسکات پلی ، خبرنگار کمک کرد.

ot-obama2020e-kerchner.jpg
اسکات پلی در گالری پرتره ملی در واشنگتن با رئیس جمهور باراک اوباما مصاحبه کرد

اریک کرچنر / 60 دقیقه


پلی هنگام آماده شدن برای انتشار خاطرات خود ، سرزمین موعود ، با رئیس جمهور سابق مصاحبه کرد.

آقای اوباما در 60 دقیقه گفت: “بخشی از سفری که من توصیف می کنم جوانی است که تصمیم می گیرد بخشی از این روند باشد و در نهایت آنقدر خوش شانس است که رئیس جمهور ایالات متحده شود.” “[He] توهین و خاک می شود و کمی لعنتی ، اما در طرف دیگر خود را نشان می دهد ، هنوز هم به توانایی های آمریکا اعتقاد دارد. “

مصاحبه در گالری پرتره ملی در واشنگتن دی سی انجام شد ، جایی که چهل و چهارمین رئیس جمهور در نزدیکی یک شانزدهم نقاشی نشست. ایلینوی ، واشنگتن و آقای اوباما سوگند یاد کردند که دفتر خود را به کتاب مقدس آبراهام لینکلن نشان دهند.

اوباما به آقای لینکلن گفت: “او نمونه خوبی از کسی است که فکر می کنم درک عمیقی از نیاز به توانایی دیدن دیدگاه شخص دیگری دارد.”

ot-obama2020g-kerchner.jpg
پرزیدنت اوباما و رئیس جمهور لینکلن نماینده ایلینوی در واشنگتن هستند

اریک کرچنر / 60 دقیقه


همانطور که در زمان دولت لینکلن اتفاق افتاد ، آقای اوباما معتقد است که کشور “عمیقاً تقسیم شده” است. وی گفت که یافتن موارد معمول در سطح محلی آسان تر است ، جایی که وی معتقد است ملت باید بازیابی اعتماد اجتماعی مورد نیاز برای کار دموکراسی را آغاز کند.

آقای اوباما با سیاست های محلی ارتباط عمیقی دارد. او زمانی به عنوان سازمان دهنده اجتماع در شیکاگو کار می کرد. صعود وی به دفتر بیضی شکل شامل تعلیق در سنای ایلینوی آمریکا و واشنگتن دی سی است.

ot-obama2020k-barackobamapresidentiallibrary.jpg
پرزیدنت اوباما از مراسم تحلیف ترامپ کناره گیری می کند.

کتابخانه ریاست جمهوری باراک اوباما


هشت سال پس از روی کار آمدن ، اوباما در مراسم تحلیف جانشین خود ، رئیس جمهور دونالد ترامپ شرکت کرد. لحظاتی پس از سوگند یاد چهل و پنجمین رئیس جمهور ، آقای اوباما سوار هلی کوپتر شد و پایتخت را ترک کرد.

این یک لحظه کوتاه به رئیس جمهور سابق داد تا دو دوره ریاست جمهوری خود را بررسی کند ، که برای اولین بار از سال 2009 غیرنظامی است.

ot-obama2020d-kerchner.jpg
رئیس جمهور باراک اوباما اسکات پلی را الگوی مرکز ریاست جمهوری خود نشان می دهد

اریک کرچنر / 60 دقیقه


“یک عنصر تسکین دقیقاً به معنای” اوه ، خوب است. می دانید ، ما این مسئله را پشت سر گذاشتیم و همه چیز را کاملاً اشتباه نگرفتیم. ” “به مدت هشت سال ، هرگز فراموش نمی كنید كه وظیفه شما این است كه مردم آمریكا را ایمن نگه دارید ، از بلایای بزرگ جلوگیری كنید. رفتاری را كه در مطب صادق است انجام دهید. یک نفس می کشید و می گویید ، “خوب می دانید ، ما در آنجا خیلی خوب کار کردیم. ما خوب کار کردیم. “

آقای اوباما 60 دقیقه بعد گفت كه پس از اتمام جلد اول خاطرات خود و خاتمه دادن به انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، قصد دارد زمان بیشتری را برای راه اندازی مركز ریاست جمهوری خود كه در ضلع جنوبی شیكاگو احداث خواهد شد ، اختصاص دهد.

ویدئوی فوق توسط کیت زوبرو و سارا شفر پردیگر تهیه شده است. ویرایش شده توسط سارا شفر پردیگر.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر