[ad_1]

ال راکر به NBC امروز گفت که سرطان پروستات دارد. هواشناس و همکلاسی باسابقه تلویزیون صبح روز جمعه گفت که هفته آینده تحت عمل جراحی برداشتن پروستات قرار می گیرد.

پیرمرد 66 ساله گفت: “این خبر خوب و خبر بدی است.” “خبر خوب این است که ما او را زود دستگیر کردیم. خبر بد این است که او کمی پرخاشگر است ، بنابراین برای مراقبت از آن کمی استراحت خواهم کرد.”

تشخیص راکر شیوع سرطان پروستات را برجسته می کند ، که طبق انجمن سرطان آمریکا دومین سرطان شایع در مردان آمریکایی پس از سرطان پوست است. تقریباً از هر 9 مرد 1 نفر در طول زندگی خود به سرطان پروستات مبتلا می شوند.

طبق کلینیک مایو ، مردان آفریقایی-آمریکایی در مقایسه با سایر اقلیت ها در معرض خطر بیشتر زنده ماندن پس از درمان سرطان پروستات هستند.

طبق کلینیک مایو ، سرطان پروستات ممکن است نیازی به درمان فوری نداشته باشد و گزینه های درمانی به عوامل مختلفی از جمله سرعت رشد سرطان بستگی دارد. روش های درمانی شامل پرتودرمانی ، انجماد بافت پروستات و برداشتن غده پروستات است.

امروز فصل 69 است
آل راکر در 14 ژانویه 2020

ناتان کنگلتون / NBC / NBCU عکس بانک از طریق گتی ایماژ


راکر برای برداشتن پروستات خود در مرکز سرطان Memorial Sloan Kettering در نیویورک تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت. دکتر وینسنت لودون که این عمل را انجام خواهد داد ، جمعه در مورد “امروز” در مورد تشخیص راکر صحبت کرد.

لودون گفت: “خوشبختانه سرطان وی تا حدودی به پروستات محدود یا محدود می شود ، اما به دلیل تهاجمی تر بودن ، ما می خواستیم آن را درمان کنیم و پس از بحث درباره همه گزینه های مختلف – جراحی ، پرتودرمانی ، کانونی درمانی – تصمیم گرفتیم پروستات را خارج کنیم.” او گفت.

راکر گفت امیدواریم حدود دو هفته دیگر به نمایش صبح برگردیم. وی همچنین از این فرصت استفاده کرده و دیگران را به انجام غربالگری پروستات ترغیب می کند. وی گفت: “مشكل آفریقایی آمریکایی ها این است كه دلایل مختلفی از ژنتیك گرفته تا دسترسی به مراقبت های بهداشتی وجود دارد و به همین دلیل ما می خواهیم آن را در دسترس قرار دهیم و به مردم اطلاع دهیم كه باید غربالگری شوند.”

راکر در Today در 2013 در یک بررسی زنده پروستات دریافت کرد. او همچنین در PSA 2019 برای سلامت پروستات شرکت کرد.

پدر سه فرزند گفت که در 29 سپتامبر ، تنها در مطب پزشک خود ، از تشخیص سرطان پروستات مطلع شده است.

“چه زمانی [the doctor] او شروع کرد ، درب خود را بست و گفت: “من همیشه دوست دارم این بحثهای رو در رو داشته باشم.” و من مثل “اوه. خوب ، این خوب به نظر نمی رسد. ”

وی گفت که احساس بدی دارد زیرا همسرش دبورا رابرتز ، خبرنگار ABC News ، در کنار او نبود. راکر گفت: “پسر که نگاه می کند ، دوست دارم به او بگویم که بیاید.” “او ناراحت بود. و پس از غلبه بر آن ، خبرنگار در فرم او همه چیز را گرفت. و او از آن زمان در همه چیز حضور داشته است!”

یک روز پس از تشخیص ، راکر به کار خود بازگشت. وی گفت: “این احساس عجیبی بود که هیچ کس چیز متفاوتی را برای من نمی دید.” “من به آینه نگاه کردم ، از لحاظ ظاهری هیچ چیز دیگری وجود ندارد. اما من می دانستم که چیزی در باطن ، ذاتا ، در باطن متفاوت است.”

در سالهای اخیر ، راکر چندین عمل جراحی انجام داده است ، از جمله جراحی مفصل ران و زانو ، می نویسد “امروز”. دکتر لودون گفت که هدف پس از جراحی پروستات “بازگشت او به حالت عادی” بود.

راکر گفت: “من نمی خواهم که مردم فکر کنند ،” اوه ، آل بیچاره ، “تو می دانی ، زیرا من خوب خواهم شد. “شما می دانید چه؟ اگر لازم است در سال 2020 بیرون بیایید ، پس بیایید آن را از بین ببریم. بوم! بیایید فقط آن را تمام كنیم. من آماده هستم. و تو؟”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر