[ad_1]

امی کلوبوچار ، نامزد و سناتور پیشین ریاست جمهوری مینه سوتا از جمهوری خواهان خواست تا از تهدیدها و اتهامات قانونی کمپین ترامپ برای کلاهبرداری رای دهندگان حمایت کنند زیرا به نظر می رسد راه رسیدن رئیس جمهور به پیروزی تنگ شده است.

وی جمعه گذشته به سی بی اس گفت: “این هفته یک گروه کامل از جمهوری خواهان با رای گیری از طریق پست انتخاب شدند. آنها از آنها سingال نمی کنند.” “هنگامی که دونالد ترامپ در سال 2016 ویسکانسین را برنده شد ، تقریبا با همان اختلاف برنده جو جو بایدن است که در حال حاضر از آن جلوتر است. سپس او این سوال را زیر سوال نبرد.”

کارزار انتخاباتی ترامپ داشته است اقامه دعوی کرد در میشیگان ، پنسیلوانیا و گرجستان در تلاش برای جلوگیری از شمارش آرا states در ایالت ها که آنها ادعا می کنند نامعتبر هستند از صبح جمعه ، بایدن برتری نسبت به آقای ترامپ داشت و در هر سه ایالت و CBS News بایدن را به عنوان برنده در میشیگان پیش بینی کرد.

رئیس جمهور همچنین تهدید به اقدام قانونی در آریزونا کرد ، جایی که بایدن نیز پیش است.

کلوبوچار گفت: “من فکر نمی کنم که ما باید تعجب کنیم که دونالد ترامپ یک سری پرونده های ناعادلانه را می گیرد.”

وی گفت كه روزهای پرتنش پس از انتخابات باید “یك لحظه آمریكایی” باشد و نه “یك لحظه چریكی”.

کلوبوچار گفت: “من فکر می کنم مهمترین چیز در حال حاضر این است که بسیاری از ما پیش بینی کرده اند که … شما فرمانداران جمهوری خواه در آریزونا و جورجیا را دارید که اساساً از روند انتخابات خود حمایت می کنند.”

کلوبوچار همچنین گفت که از نحوه برخورد بایدن با عدم اطمینان احساس خوبی دارد.

وی گفت: “او به ملت گفت كه آرام و صبور باشند ، این شیوه او خواهد بود. در حالی كه دونالد ترامپ متأسفانه در تلاش است دموكراسی ما را از بین ببرد ، حتی اگر هیچ مدرکی از تقلب وجود نداشته باشد.” .

کلوبوچار در پاسخ به این س whyال که چرا دیگر هیچ جمهوریخواهی با ادعای رئیس جمهور مخالفت نمی کند ، از همکاران سنا میت رامنی و رهبر اکثریت نام برد میچ مک کانل به عنوان دو بهترین چهره GOP که تقاضای شمارش همه آرا valid معتبر را داشتند.

“من حداقل با ده نفر صحبت کرده ام [Republican colleagues] در چند روز گذشته ، و من معتقدم که سرانجام دموکراسی ما روشن خواهد شد “.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر