[ad_1]

معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریسدهکده بومی هند جنوبی روز یکشنبه خوشحال شد پس از اینکه انتظار می رفت وی و رئیس جمهور تازه انتخاب شده بایدن به مقام ریاست جمهوری برسند. آتش نشانان فوران کردند و نماز در Tulasendrapuram ، دهکده ای که پدربزرگ مادری هریس در آنجا متولد و بزرگ شد برگزار شد پس از اینکه وی به عنوان اولین زن ، اولین هندی آمریکایی و اولین زن سیاه پوستی که موفق به کسب دومین دفتر بلند مرتبه در ایالات متحده شد ، در تاریخ ثبت شد. .

رویترز گزارش داد ، ساکنان “کامالا هریس تبریک می گویم. غرور روستای ما” را با پودر رنگی جلوی خانه های خود نوشتند و با توزیع سطل شیرینی های سنتی تازه ساخته شده و پخش موسیقی جشن گرفتند. در معبد روستا ، کشیشی به احترام پیروزی هریس دعای ویژه ای خواند. برخی از ساکنان پوسترهایی با عکس هریس را تکان می دادند ، در حالی که برخی دیگر ترقه ها را به آتش می کشند.

هند-آمریکا-سیاست ها-رأی ها-هاریس
ساکنان هنگام جشن پیروزی وی در انتخابات ایالات متحده در روستای تولساندراپورام در ایالت تامیل نادو در جنوب هند در 8 نوامبر 2020 ، پلاکاردهایی با تصویر معاون جدید رئیس جمهور آمریکا در دست دارند.

STR


روستاییان نیز برای برگزاری یک آیین در معبدی جمع شده بودند و برای پیروزی بایدن-هریس در طول روزها دعا می کردند. منتهی به انتخابات.

رویترز گفت: “زنی که از این دهکده کوچک می آید یکی از بالاترین مناصب ایالات متحده را در اختیار دارد. این لحظه لحظه غرورآفرینی است”. رامر کاماراج ، وزیر دولت در ایالت جنوبی تامیل نادو ، که به جشن ها پیوست ، گفت.

اگرچه اجداد وی دهه ها پیش دور شده اند ، دهکده کوچک تولاساندراپورام هریس را در آغوش گرفته است.

مادر هریس که در هند متولد شد و برای فارغ التحصیلی به کالیفرنیا نقل مکان کرد ، اغلب او را برای دیدار با خانواده شان به هند می برد. پدربزرگ هریس ، PV Gopalan ، نزدیک به 90 سال پیش از Tulasendrapuram به چنای ، مرکز ایالت تامیل نادو هند مهاجرت کرد.

هریس اغلب در مورد چگونگی پدربزرگ هندی خود ، که در میان میلیون ها نفری بود که به جنبش استقلال طلبی هند پیوستند ، ارزش های او را شکل داد و به او کمک کرد تا آرمان های عدالت او را الهام بگیرد. هریس در یک سخنرانی در سال 2018 گفت ، این مکالمات با او تأثیر زیادی داشت.

در طول این کمپین ، هریس در مورد میراث هند خود صحبت کرد. هریس در سخنرانی خوشامدگویی خود از حمایتی که از Chitis خود گرفته بود ، یک واژه تامیل برای خاله ها نام برد.

وی در هند با خانواده اش در ارتباط نزدیک بود و عموی مادری اش گوپالان بالاچاندران که در دهلی نو زندگی می کند به رویترز گفت که قصد دارد برای دیدن خواهرزاده خود که در ژانویه به عنوان معاون رئیس جمهور سوگند یاد کرده بود به واشنگتن سفر کند.

“این (تنش و کاهش سرعت نتایج) هیچ تأثیری روی من نداشت زیرا من داده ها را مطالعه کردم … می دانستم که او برنده خواهد شد. بنابراین من تنش نداشتم ، با این تفاوت که می خواستم نتایج نهایی بیایند تا بتوانم بروم و بخوابم.” او به آژانس گفت.

ده ها سرشناس هندی و بومی آمریکایی برای استقبال از هریس از رسانه های اجتماعی سرچشمه گرفتند ، از جمله پریانکا چوپرا جوناس و میندی کالینگ بازیگران.

کالینگ توئیتی تصاویر هریس و نوشت “او گریه می کرد و دخترم را در آغوش گرفته بود ،” به کودک نگاه کنید ، او مانند ما است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir