را شماره گیری کنید تا کد رمز اعمال شود. مرحله چهارم: در صفحه کاربری خود، وارد قسمت WiFi شوید و در قسمت MultipleSSID، گزینه Network Name نام کاربری و KeyPassPhrase رمز عبور مودم را تغییر دهید. با ما همراه باشید تا در ادامه با نحوه شارژ مودم ایرانسل آشنا شوید. در ادامه برای درک بهتر می توانید هزینه چند نمونه از بسته های هر دو سرویس را با یکدیگر مقایسه کنید (قیمت های جدول بدون احتساب 9 درصد مالیات هستند). شما مطمئنا مودم مورد نظر را از جهات مختلف مقایسه خواهید کرد و قیمت مودم در مقایسه با دیگر نمونه ها چقدر است؟ اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که تصمیم به خرید مودم گرفته اید مطمئنا این مسئله را از جوانب مختلف سبک سنگین خواهید کرد. گزینه های موجود در ۵ دسته بندی قرار گرفته اند که با کلیک بر روی هر یک از آن ها می توانید زیر مجموعه هاشان را در یک ساختار درختی مشاهده نمایید. اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که قصد دارید یک مودم مرغوب خریداری کنید می توانید به خرید اینترنتی مودم وای فای ایرانسل به عنوان یک فرصت نگاه کنید. ۴۰ میلی متر، وزن ۲۷۰ گرم و سرعت ۱۲۰ مگابیت برای دانلود و ۳۰ مگابیت برای آپلود می باشد.

ابتدای امر اینکه مودم مورد نظر چه میزان سرعت و کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. چهار درگاه LAN برای اتصال دستگاههای مختلف با کابل به مودم و استفاده از اینترنت با سرعت بیشتر دارد. درگاه microUSB این مودم نیز علاوه بر انجام وظیفه به عنوان ورودی شارژر، می تواند اینترنت را از طریق کابل USB برای دستگاهی که به آن متصل است به اشتراک بگذارد. همان طور که مشاهده می کنیم امروزه زندگی مردم در سراسر دنیا دستخوش تغییراتی شده است. بله این کار امکان پذیر است. کاربران شرکت ایرانسل می توانند بسته به نیاز و کار خود، مودم مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنند. همانطور که از نامشان پیداست مودم های همراه را میتوان تقریباً در هر مکان و هر زمان در سراسر جهان استفاده کرد فقط کافی است از سیم کارتی استفاده نمایید که در آن منطقه کار کند.در وافع مودم های جیبی مانند جعبه پاندورا، جادویی کوچک است. با آنتن داخلی که قادر است محدوده وسیعی را تحت پوشش شبکهی بیسیم قرار دهد. E5336 از طراحی ارگونومیک زیبایی برخوردار بوده و به راحتی در دست قرار می گیرد.

مگه می شود مودم ایرانسل را شارژ مجدد کرد ؟ این مودم از تمام سیمکارتها پشتیبانی میکند و بدون محدودیت میتوان از آن استفاده کرد. موضوع قفل بودن این مودم ها برای یک سیم کارت و اپراتور خاص هم مشکل را دو چندان می کند و اگر شما از یک مودم تی دی ال تی خوش تان آمده باشد؛ با فراغ بال نمی توانید آن را خریداری کنید و باید ابتدا سراغ اپراتور اینترنت TD-LTE خود بروید و استعلام بگیرید آیا این مودم از فرکانس های رادیویی آن ها پشتیبانی می کند یا خیر! شرکت های مختلفی هستند که خدماتی را در زمینه فروش مودم های مختلف ارائه می کنند یکی از مشهورترین این شرکت ها ایرانسل است که در مدت زمان فعالیت خود ثابت کرده ارزش و اعتبار زیادی را کسب کرده است. برای یادگیری نحوه شارژ مودم ایرانسل لازم است تا بدانید که چگونه سیم کارت مودم را باید شارژ کنید. جدیدترین مودم های بی سیم ایرانسل به فناوری TD-LTE مجهز هستند.

ایرانسل: این اپراتور در قسمت پشتیبانی، دو شماره مجزا دارد تا اگر با سیمکارتهای ایرانسل تماس گرفتید، هزینهای برایتان منظور نشود. اپراتور ایرانسل به دلیل داشتن مودم های متنوع، سیم کارت هایی برای استفاده از این مودم ها ساخته و در اختیار کاربران خود قرار داده است، که می توانید این سیم کارت ها را به ۲ صورت سیم کارت های نسل جدید همراه یا همان ۴G و ۴.۵G و سیم کارت های نسل جدید ثابت یا همان TD-LTE تهیه و استفاده کنید. مودم همراه لاک شده دارای قفل شبکه میباشد و تنها برای اپراتوری که دستگاه با برند آن اپراتور ارایه شده است قابل استفاده میباشد. اما سیم کارت های نسل جدید ثابت تنها برای مودم های ثابت طراحی و قابل استفاده می باشند. قیمت مودم ایرانسل LH96 به همراه مشخصات فنی مودم همراه 4G ایرانسل LH96 و خرید اینترنتی مودم سیم کارت قابل حمل IRANCELL LH96 از طریق همین صفحه در دسترس مشتریان گرامی میباشد.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی