اوباما به شوخی می گوید که مهرهای دریایی می تواند ترامپ را از کاخ سفید برکنار کند


رئيس جمهور سابق باراک اوباما روز پنجشنبه او قلب سبکی به رئیس جمهور دونالد ترامپ زد ، که کرد قبول نکرد انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن. در اواخر عصر ، جیمی کیمل ، مجری برنامه از آقای اوباما پرسید که اگر فردی ناشناس – احتمالاً آقای ترامپ – بخواهد در کاخ سفید مخفی شود ، چه اتفاقی می افتد؟

“شما کاخ سفید را به خوبی می شناسید. شما هشت سال در آنجا زندگی کردید. آیا مکانهایی وجود دارد که کسی بتواند آنها را پنهان کند؟ به عنوان مثال ، اگر مثلاً قرار بود آنها برداشته شوند؟” کیمل روز پنجشنبه در پخش خود از رئیس جمهور سابق پرسید. “آیا سوراخ های کوچک یا چیزهایی وجود دارد که باید از آنها بدانیم؟”

آقای اوباما با خنده پاسخ داد: “خوب ، من فکر می کنم ما همیشه می توانیم مهرهای دریایی را برای حفاری به آنجا بفرستیم.”

آقای ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزید دولت را بازگو می کند نتیجه را تأیید کرده اند. همچنان در حال گسترش بود ادعاهای بی اساس از کلاهبرداری رای دهندگان و در چندین ایالت در جبهه های جنگ شکایت کرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ تاکنون کم شده بیشتر پرونده های دادگاه


بایدن: تأخیر ترامپ “کاملا غیرمسئولانه است …

06:48

گرچه سابقه برکناری اجباری رئیس جمهور در روز روی کار آمدن وی وجود ندارد ، آقای بایدن گفت که “کاملاً متقاعد شده است که کاخ سفید را در یک سفر بزرگ همراهی خواهد کرد.”

دولت ترامپ علاوه بر خودداری از تأیید ، از دسترسی تیم بایدن به مواد اصلی انتقال محروم شده است. منابع زیادی روز پنجشنبه به CBS News گفتند که این موارد وجود دارد ارتباط “حاشیه ای” در کانال عقب بین تیم انتقال و کارمندان دولت ترامپ.

آقای اوباما به کیمل گفت ، “من می خواهم انتقال بهتر انجام شود زیرا ما در این بحران ها وقت تلف می کنیم.”

رئیس جمهور سابق بحران ویروس کرونا را با بحران مالی مقایسه کرد که با ورود به اولین دوره ریاست جمهوری خود در سال 2009 تجربه کرد.

آقای اوباما گفت: “وقتی من وارد شدم ، ما در بحران بزرگی قرار داشتیم: بحران مالی.” “جورج دبلیو بوش – بدیهی است که او و من اختلافات سیاسی زیادی داشتیم – اما او مرد خوبی است. او یک وطن پرست است. و به همه اعضای تیم خود دستور داد که در طول انتقال به طور یکپارچه با ما کار کنند.”

وی افزود که بوش “نمی تواند مهربان تر باشد ، نمی تواند مفیدتر باشد. و این در واقع به ما کمک کرد تا تلاش کنیم جلوی آنچه را که می توانست به جای رکود اقتصادی بزرگ باشد ، یک افسردگی اساسی باشد. “


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*