[ad_1]

بزرگترین فروشگاه فروشگاه های زیبایی در این کشور ، Ulta Beauty ، تا اواسط سال 2021 قرارداد ذخیره سازی در بیش از 100 فروشگاه Target را دارد.

این شرکتها روز سه شنبه اعلام کردند ، فروشگاه هایی که هر یک از آنها حدود 1000 متر مربع خواهد بود و از آرایش ، محصولات مراقبت از پوست و رایحه های معطر استفاده می کنند ، در کنار بخشهای زیبایی موجود در فروشگاههای Target کار خواهند کرد. شرایط مالی این معامله اعلام نشده است.

مدیر عامل شرکت تارگت برایان کرنل روز دوشنبه به آسوشیتدپرس گفت: “این ترکیبی از دو خرده فروش سودآور است که رونق زیادی در بازار دارند و می توانند این طبقه بندی را دوباره تعریف کنند.”

رژ لب پایین ، مراقبت از پوست بالا

این مشارکت همچنین از خرده فروشانی مانند ویروس کرونا سود می برد همه گیری عادات خرید را تقویت می کند و افراد بیشتری سعی می کنند از طریق یک شمارنده در معرض خطر ویروس قرار بگیرند. COVID-19 به دلیل استفاده از ماسک در مردم ، فروش رژ لب را کاهش داده است ، اما تجارت مراقبت از پوست از فروش بیشتری برخوردار است. در نتیجه معامله ، هر دو شرکت باید مشتری خود را افزایش دهند. ترکیبی ، Target و Ulta بیش از 100 میلیون عضو فعال در برنامه وفاداری Target Circle و Ultamate Rewards دارند.

سبد محصولات آرایشی و بهداشتی Target با تقویت سفرهای خرید به مردم ، فروشگاه ها و فروشگاه های آنها را افزایش می دهد. خرده فروش مینیاپولیس سهم بازار را از رقبا در همه زمینه ها ، از جمله زیبایی ، گرفته است ، جایی که فروش در سه ماهه دوم سال گذشته 20٪ جهش داشته است. مانند همه خرده فروشان ناچیز ، Ulta هنگامی که آن را مجبور کرد در بهار فروشگاه های خود را تعطیل کند ، سخت ضربه خورد ، اما تجارت به آرامی در حال بهبود است.


Target شاهد جهش فروش آنلاین در ماه آوریل است

05:16

اولتا ضمن افزودن تقریباً 1100 صندلی ، می تواند مشتریان جدیدی به دست آورد. اولتا ، مستقر در بولینگ بروک ، ایلینوی ، کارمندان جدید Target را برای محصولات درجه یک آموزش می دهد. فروشگاه ها همان ابزار آزمایش مجازی GlamLab را ارائه می دهند که مشتریان در حال حاضر می توانند از آنها در فروشگاه های اولتا استفاده کنند. مشتریانی که از Ulta Beauty در Target به صورت آنلاین خرید می کنند ، می توانند از حمل و نقل رایگان که برای سفارشات واجد شرایط در دسترس است و همچنین خدمات Target به عنوان وانت همان روز و در محدوده استفاده کنند.

نوسازی مسیر زیبایی

هر دو شرکت می توانند به فروشگاه های سنتی سنتی مانند میسی ، جایی که فروش لوازم آرایشی حتی قبل از همه گیری فروپاشید ، کمک کنند ، زیرا فروشگاه های بزرگ جعبه بخش زیبایی خود را مدرن می کنند و به عنوان زنجیره های لوازم آرایشی خاص مانند Sephora و Ulta آنها به سرعت رشد می کنند

مری دیلن ، مدیرعامل Ulta Beauty گفت: “بیش از هر زمان دیگری ، اکنون زمان نوآوری در خرده فروشی است.”

سهام Target کمی بیش از 1٪ افزایش یافت ، در حالی که سهام Ulta حدود 5٪ افزایش یافت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر