[ad_1]

هفته آینده بازی فوتبال دوشنبه شب در تاریخ ثبت خواهد شد. برای اولین بار در NFL ، یک تیم کاملا سیاه پوست بازی 23 نوامبر بین تیم تمپا بی بوکرز و رامز لس آنجلس را هدایت می کند.

هدایت خدمه را قاضی جروم بوگر بر عهده خواهد داشت که 17 فصل خدمت کرده است. NFL روز سه شنبه گزارش داد ، سایر اعضای خدمه شامل داور باری اندرسون ، قاضی داور جولیان مپ ، قاضی خط کارل جانسون ، قاضی جانبی دیل شاو ، قاضی میدانی آنتونی جفریس و قاضی پشتیبان گرگ استید هستند. اندرسون ، ماپ ، شاو ، جفریس و بوگر به طور منظم با هم کار می کنند.

بوگر ، سومین داور سیاه پوست در تاریخ 100 ساله NFL و مهاجم سابق کالج مورهاوس ، در بیانیه ای گفت که “به میراث من افتخار می کند و از دخالت من در این بازی تاریخی هیجان زده است.”

وی گفت: “فرصت کار با گروه بزرگی از کارمندان سیاه پوست و نشان دادن مهارت های ما در انجام وظیفه امری است که من واقعاً چشم انتظار آن هستم.”

تروی وینسنت ، معاون اجرایی عملیات فوتبال NFL ، در بیانیه ای گفت که خدمه “شاهدی بر سهم بیشمار و بی اندازه کارمندان سیاه پوست در این بازی ، عملکرد مثال زدنی آنها و قدرت درگیری است که مشخصه بارز این بازی بزرگ است.”

CBS Sports گزارش داد ، در تلاش برای از بین بردن ترس از سفر در میان شیوع ویروس کرونا ، فصل NFL در سال 2020 خدمه را بر اساس جغرافیا گرد هم آورد.

روز سه شنبه ، NFL اعلام کرد که 17 بازیکن دیگر برای COVID-19 و همچنین 35 کارمند دیگر آزمایش شده اند. از اول آگوست تا 14 نوامبر ، تأیید شد که در مجموع 95 بازیکن و 175 کارمند دیگر آزمایشات COVID-19 را گذرانده اند.[ad_2]

منبع: elitenews.ir