[ad_1]

دادستان کل کالیفرنیا روز چهارشنبه گفت ، اپل به دلیل اتهامات مبنی بر گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد به روزرسانی های نرم افزار آیفون که باعث کاهش سرعت آیفون برای افزایش عمر باتری می شود ، به معامله 113 میلیون دلاری با 34 ایالت و واشنگتن رسیده است. خاویر بسر

در بیانیه Becerra آمده است: “اپل اطلاعات مربوط به باتری های خود را پنهان کرده است ، که عملکرد آیفون را هنگام انتقال آن به عنوان یک به روزرسانی کند کرده است. “این نوع رفتار به جیب مصرف کنندگان آسیب می زند و توانایی آنها در خریدهای آگاهانه را محدود می کند.”

این شکایت ادعا می کند که اپل از باتری در دستگاه های آیفون 6 و 7 استفاده کرده است که “به ویژه” مستعد ابتلا به از دست دادن عملکرد در طول زمان هستند. از آنجا که تلفن ها به گونه ای طراحی شده اند که وقتی باتری نمی تواند ولتاژ کافی برای تأمین نیازهای پردازش گوشی را تأمین کند ، خاموش شوند ، این امر باعث شده بیش از حد معمول با افزایش سن باتری ها خاموش شود.

برای رفع این مشکل ، شکایت ادعا می کند که اپل به روزرسانی های نرم افزاری را ایجاد کرده است که معتقد است “مدیریت انرژی را بهبود می بخشد” اما در عوض ، مدیریت تلفن را کاهش یا کاهش می دهد. این شکایت منجر به بروز مشکلاتی از جمله طولانی شدن زمان راه اندازی برنامه ، کاهش روشنایی صفحه و کاهش صدای بلندگو می شود. در این شکایت مواردی ذکر شده است که در آن اپل ادعا می کند کاربران را در مورد هدف واقعی به روزرسانی نرم افزار گمراه کرده است.

“اپل به جای صادقانه یا صادق بودن با مشتریان خود ، انتخاب کرده است که ماهیت آن را نادرست معرفی کند [shut down] مشکل و راه حل نظارتی برای مشتریان خود. اپل روند این تصمیم داخلی را معکوس نکرد تا اینکه در پایان دسامبر 2017 ، مطبوعات علناً آن را به کلاهبرداری فراخواندند. “

در این شکایت افزود: “در نهایت ، ارزش آیفون های این کاربران کمتر از آن است که اگر اپل این مشتریان را به اطلاعات و نمایندگی برای انتخاب آگاهانه دستگاه های خود مجهز می کرد ،”.

به عنوان بخشی از توافق ، اپل توافق کرده است که “اطلاعات واضح و به راحتی قابل مشاهده” را در وب سایت خود ارائه دهد ، که توضیح می دهد چطور این شرکت با مشکلات عملکرد باتری برخورد می کند ، و هنگامی که به روزرسانی “به طور قابل توجهی تأثیر می گذارد” “یک اعلامیه روشن و به راحتی قابل مشاهده” ارائه می دهد “عملکرد” ​​پردازش آیفون ، از جمله سایر اصطلاحات.

جکی لسی ، دادستان شهرستان لس آنجلس در بیانیه ای گفت: “با این توافقنامه ، این شركت فناوری متعهد است كه ارتباطات واضح و واضحی را در مورد باتری های یون لیتیوم ، خاموش شدن غیر منتظره و مدیریت عملکرد به مصرف كنندگان ارائه دهد.”

در بیانیه ای از Becerra آمده است که اپل قبلاً 500 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی خصوصی در مورد موضوعات مطرح شده توسط دفتر خود پرداخت کرده است.

سخنگوی اپل از اظهارنظر در مورد توافق خودداری کرد ، اما بخشی از این توافق نامه را ذکر کرد که می گوید “هیچ چیز در این مقاله ممکن است به عنوان پذیرش یا امتیاز نقض یک قانون ، قاعده یا قانون یا هرگونه واقعیت دیگر تفسیر یا تفسیر شود. یا یک موضوع قانونی ، یا هرگونه مسئولیت یا خطایی که اپل صریحاً انکار می کند. هیچ چیز در این تصمیم ، از جمله هرگونه نمایندگی یا ضمانت ، نمی تواند شواهدی از مسئولیت ، تقصیر یا تخلف از طرف اپل باشد. ”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی