[ad_1]

اپل نیمی از کمیسیون های طولانی مدت خود را که بابت فروش برنامه ها و خدمات فروخته شده توسط توسعه دهندگان کوچکتر در App Store خود شارژ می کند ، کاهش می دهد و می گوید در میان آشفتگی اقتصادی ناشی از پاندمی.

کوپرتینو ، یک شرکت فناوری مستقر در کالیفرنیا ، در بیانیه ای روز چهارشنبه گفت ، این برنامه جدید 1 ژانویه را تحت تأثیر قرار می دهد و کسانی را که سالانه 1 میلیون دلار برنامه می فروشند ، تحت تأثیر قرار می دهد.

اپل هزینه App Store برای این توسعه دهندگان را به همراه موارد جدید در فروشگاه خود به 15٪ تا 30٪ کاهش می دهد. این شرکت گفت ، ساختار پرداخت تجدید نظر شده “اکثریت قریب به اتفاق” توسعه دهندگانی را که برای برنامه ها و خریدهای درون برنامه ای دستگاه های اپل هزینه دریافت می کنند ، تحت تأثیر قرار خواهد داد.

تیم کوک ، مدیر اجرایی اپل ، گفت: کمیته کوچکتر به “توسعه دهندگان کمک می کند تا تجارت کوچک خود را تأمین کنند ، برای ایده های جدید ریسک کنند ، تیم های خود را گسترش دهند و برنامه های خود را برای غنی سازی زندگی مردم ادامه دهند.” انتشار خبر

این پیام قطعاً برای مشاغل کوچکتر که می توانند از شکست قیمت استفاده کنند مناسب است. این در حالی است که نظارت بر ضد انحصار توسط نهادهای نظارتی دولت و انتقادات فزاینده از سوی توسعه دهندگان درباره بسیاری از درآمد اپل از خرید در App Store خود ، رخ می دهد.


اپل ، گوگل Fortnite را از فروشگاه برنامه ها حذف کردند …

05:25

Epic Games ، خالق بازی ویدیویی محبوب Fortnite ، در ماه آگوست در یک مناقشه مربوط به هزینه ها از اپل شکایت کردکه مشابه مواردی است که Google در فروشگاه برنامه Android خود شارژ می کند. در ماه بعد ، بیش از دوازده شرکت و گروه ائتلاف برنامه انصاف را برای مبارزه با “مالیات برنامه” تشکیل دادند.

برنامه های اصلی ، از جمله Spotify ، تحت تأثیر این تغییر قرار نخواهند گرفت. سرویس اشتراک جریان صوتی به سرعت اهمیت برنامه جدید را نادیده گرفت و اپل را بخاطر آنچه “رفتار ضد رقابتی” خواند ، مورد سرزنش قرار داد.

سخنگوی گفت: “پیوند سیستم پرداخت خود اپل با App Store و محدودیت های ارتباطی ای که برای مجازات توسعه دهندگانی که ترجیح می دهند از آن استفاده نکنند ، به کار می برد ، باعث می شود برنامه هایی مانند Spotify در سرویس رقابتی خود به شدت آسیب ببینند.” Spotify در یک ایمیل به CBS MoneyWatch. “ما امیدواریم که نهادهای نظارتی” مبلمان “اپل را نادیده بگیرند و برای محافظت از انتخاب مصرف کننده ، اطمینان از رقابت عادلانه و ایجاد زمینه های بازی فوری ، اقدام فوری کنند.”

یک توسعه دهنده کوچک همچنین نارضایتی عمومی از اپل و تسلط آن بر بازار برنامه ها را ابراز کرد. “اگر شما یک توسعه دهنده 1 میلیون دلاری هستید ، اپل همچنان می خواهد 150،000 دلار به شما پرداخت شود تا پردازش پرداخت ها را در سیستم محاسبات انحصاری ایالات متحده انجام دهد. این ناشایست است!” این توییت توسط مدیر فناوری Basecamp ، دیوید هاینمایر هانسون ، نوشته شده است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر