ایالات متحده با بیش از 187،000 مورد جدید COVID-19 رکورد روزانه را شکست


براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده روز پنجشنبه 187000 مورد جدید ویروس را ثبت کرده و یک رکورد جدید یک روزه ثبت کرده است. گزارش شده است که بیش از 2000 آمریکایی به علت مرگ کشته شده اند ویروس کرونا فقط در 24 ساعت گذشته ، 80،000 نفر دیگر در بیمارستان بستری شده اند.

CBS News آموخته است که تیم هایی از دانشمندان اکنون داده های تست Pfizer را به صورت شبانه روزی بررسی می کنند تا ارائه دهند واکسن. Pfizer امیدوار است که از سازمان غذا و دارو تصویب شود ، که می تواند تا پایان سال 50 میلیون دوز را تحویل دهد. این به این دلیل است که ملت در حال کاهش سرعت رکورد دیگر در موارد است ، در حالی که مردم همچنین برای آزمایش به موقع برای تعطیلات می جنگند.

روز پنجشنبه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها آمریکایی ها را به این کار دعوت کردند از سفر شکرگذاری پرهیز کنیداما این دستورالعمل ها برای حدود 50 میلیون نفر که از قبل برنامه ریزی کرده بودند خیلی دیر آمد.

دکتر آن رمانوئین ، متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی UCLA گفت: “شما به طور بالقوه می توانید به محض انجام این آزمایش و در هر زمان پس از آن آلوده شوید.”

ریموئین در پاسخ به این س ifال که آیا مسافرت مردم برای دیدن خانواده هایشان برای تعطیلات ایمن است ، گفت: در اینجا سناریوی خطر صفر وجود ندارد.

در جنوب کالیفرنیا ، روزانه نزدیک به 10 هزار نفر به استادیوم داجر می روند و در صف های طولانی منتظر می مانند تا آزمایش شوند. بسیاری از آنها قصد سفر برای شکرگذاری را دارند. در ضمن الف مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب از ساعت 10 شب جمعه در لس آنجلس اجرا می شود. اگر موارد ویروس کرونا وجود نداشته باشد ، ممکن است قفل کامل تا روز یکشنبه سفارش داده شود.

واقعیت دیگر شکرگذاری روز به روز افزایش تعداد کسانی که گرسنه می مانند است. بانک غذایی منطقه ای لس آنجلس اعلام کرد که تقاضا امسال 145 درصد افزایش یافته است. روز جمعه در دالاس ، تعدادی از افرادی که در اتومبیل خود بودند و منتظر دریافت بوقلمون های شکرگذاری بودند ، کیلومترها کشیده شدند.

شهرستان الپاسو
بدنه های پلاستیکی پیچیده شده دیوارها را در یک تریلر یخچال دار که در 13 نوامبر 2020 به عنوان سردخانه متحرک در ال پاسو استفاده می شود ، قرار می دهد.

جاستین همل / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی


در الپاسو ، تگزاس ، جایی که تعداد زیادی در آن جان خود را از دست داده اند ، یک نشانه آب و هوایی وحشتناک وجود دارد که اکنون شهرستان برای کارمندان سردخانه شغل ارسال می کند.

سردخانه های سیار هم اکنون در اورگان و همچنین چادرهای جدید در دسترس هستند. در این شرایط ، آنها روزانه نه تنها موارد COVID-19 ، بلکه بستری شدن در بیمارستان و مرگ را نیز ثبت می کنند.

قربانی داکوتای شمالی اکنون 60 پرستار نیروی هوایی را برای کمک به تسکین کارگران خسته دریافت می کند. طبق اعلام فدراسیون دانشمندان آمریکایی ، این ایالت در حال حاضر 18.2 مرگ بر اثر ویروس کرونا به ازای هر میلیون نفر داشته است که یکی از بالاترین تلفات روزانه سرطان COVID-19 است – نه تنها در کشور بلکه در جهان.

ترزا وایلر ، رئیس COVID-19 در مرکز پزشکی Marshfield در ویسکانسین ، استرس بی وقفه را برای CBS News توصیف کرد.

وی گفت: “در پایان روز ، من قصد داشتم به خانه بروم و مستقیم به دوش بروم.” “بخشی از آن برای محافظت از خودم و خانواده ام بود ، اما قسمت دیگر برای این بود که بتوانم زیر دوش گریه کنم و سرانجام برای این روز آزاد باشم.”

وایلر پرسید: “آیا ما قادر به ادامه این سرعت خواهیم بود – یا کارمندان دیگر چه زمانی انرژی نخواهند داشت؟”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*