[ad_1]

روز دوشنبه ، ایالات متحده از 10 میلیون مورد تایید شده ویروس کرونا عبور کرد و این مرحله وحشتناک دیگری را نشان می دهد که ملت با یک پرش طول به ویژه در غرب میانه مبارزه می کند. فقط برای کشور ، کشور بیش از 1 میلیون مورد جدید دیده است 10 روز، ادامه روند بیش از 100000 مورد ثبت شده در روز.

در همین حال ، دانشگاه جان هاپکینز نیز گزارش بیش از 50.5 میلیون مورد COVID-19 از ابتدای دوشنبه در سراسر جهان. از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 1.2 میلیون مرگ و میر ناشی از این بیماری در سراسر جهان رخ داده است.

ایالات متحده با حدود 4٪ از جمعیت جهان تقریباً یک پنجم موارد گزارش شده را تشکیل می دهد. به گفته این دانشگاه ، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، این کشور بیش از 237 هزار و 500 مورد مرگ بر اثر ویروس مشاهده کرده است.

سنگ بنای اصلی زمانی ایجاد می شود که داروساز آمریکایی Pfizer می گوید آزمایش های انسانی ویروس کرونا را نشان می دهد واکسن 90٪ موثر است برای جلوگیری از عفونت در افرادی که شناخته شده نیستند که ویروس دارند. فایزر گفته است به محض اینکه داده های نهایی با نقاط عطف مهم ایمنی پیش بینی شده در هفته سوم نوامبر مواجه شوند ، درخواست مجوز استفاده اضطراری از FDA را می دهند.

جو بایدن رئیس جمهور منتخب شنبه شب در سخنرانی پیروزی خود گفت كه وی یك گروه كاری را برای رهبری آمادگی های خود برای پاسخگویی به بیماری همه گیر دوشنبه اعلام خواهد كرد.

روز یکشنبه ، دکتر اسکات گوتلیب ، کمیسیونر پیشین FDA “Face the Nation” پیش بینی کرد که تا زمان آغاز به کار بایدن در ژانویه ، ملت در بالای موج آخر از همه گیری

روز جمعه در مصاحبه ای از او س whetherال شد که آیا طرفدار قفل ملی است؟ دکتر آنتونی فاوسی به انجمن مناظره انگلیسی آکسفورد گفت که “ما اکنون در این مکان نیستیم”.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر