ایالات متحده بیش از 13 میلیون مورد COVID-19 دارد ، زیرا کارشناسان از تعطیلات می ترسند “پس از پرش پس از پرش”


ایالات متحده بیش از 205،000 مورد جدید را گزارش کرده است کووید -19 جمعه و 1400 مورد مرگ در روز جمعه ، زیرا تعداد آلودگی های تایید شده در این کشور به بیش از 13 میلیون نفر رسیده است.

بیش از 30 کشور پیش از این شاهد افزایش موارد جدید روزانه COVID-19 بوده اند شکرگذاری تعطیلاتی که باعث ترس کارشناسان از پرش پس از تعطیلات می شود و ممکن است در بقیه فصل تعطیلات پیچیده باشد.

دکتر میتا شاه از مرکز پزشکی راش گفت: “ما هیچ تأخیری دریافت نخواهیم کرد زیرا پس از آن کریسمس فرا می رسد و سپس سال نو فرا می رسد. “بنابراین اگر ما فقط می خواهیم پرش پس از پرش پس از پرش را ترتیب دهیم ، من بسیار نگران آن هستم.”

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار است روز سه شنبه جلسه اضطراری برگزار کند تا سرعت ردیابی واکسن ویروس کرونا را تسریع کند ، در حالی که شهرهای بزرگی مانند لس آنجلس با دستورات جدید مسدود کردن ، در تلاشند سرعت انتشار ویروس را کاهش دهند.

موارد مارپیچی بیشتر از 90،000 نفر در بیمارستان حتی قبل از شروع خرید تعطیلات. با این حال ، طبق گفته مایکل جورج از CBS News ، داستان های افرادی که برای زنده ماندن در تلاش هستند هنوز نه خریداران را از برگزاری جشن ها و اجتماعات باز می دارد و نه به کارکنان بهداشتی استراحت می دهند.

شلی دان ، 66 ساله و از بازماندگان COVID-19 به یاد می آورد: “این واقعاً ترسناک است. من فکر کردم حمله آسم ترسناک است.

دان را خوش شانس می دانند که هنوز توانایی تکلم دارد.

در همین حال ، در اوکلاهما ، کارکنان پس از آنکه انجمن پرستاران تصمیم گرفت به پرستارهایی که آزمایش مثبت داشتند اجازه دهند کار کنند ، مقاومت کردند.

جین نلسون از انجمن پرستاران اوکلاهما گفت: “این یک پیام مخلوط به مردم است که اجازه می دهد پرستاران ، پزشکان و سایر متخصصان بهداشت بدون علامت COVID مثبت کار کنند.”

در سراسر کشور ، مسئولان خواستار احتیاط شده اند. فرماندار ورمونت ، فیل اسکات ، به ساکنان ایالت گفت که اجتماعات اجتماعی پیامدهایی دارد.

“اگر شما بخواهید یک مجموعه وجود دارد اسکات در یک کنفرانس خبری به رأی دهندگان خود هشدار داد: “با خانواده های خارج از خانه خود … شما مجبور نیستید فرزندان خود را هفته آینده به مدرسه بفرستید و حداقل باید به مدت هفت روز فرزندان خود را قرنطینه کنید ،”

شهرستان لس آنجلس اجتماعات عمومی و خصوصی ممنوع برای غیر خانوارها ، اگرچه ممکن است خدمات مذهبی و اعتراضات به دلیل محافظت از آنها در قانون اساسی برگزار شود ، به لطف رای اخیر دادگاه عالی 5-4.

“تلاش برای کاهش سرعت انتشار ویروس” در سان آنتونیو ، تگزاس ، توسط برخی از بخشهای خدمات نادیده گرفته شده است.

گرگ بارینائو ، مالک بار ، این اقدام را “مزخرف” خواند.

وی گفت: “این برای شهروندان سن آنتونیو منصفانه نیست.” “آنها بزرگسال هستند. آنها می توانند خود تصمیم بگیرند كه آیا جمع شوند و چگونه جمع شوند.”

با نزدیک به 265000 آمریکایی که تاکنون توسط ویروس کرونا کشته شده اند ، کارشناسان از شروع پرش بعد از روز شکرگذاری وحشت دارند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*