[ad_1]

چندین کشور تلاشهای مجدد خود را برای مبارزه با ویروس کرونا بیش از 11 میلیون مورد اعلام کرده اند کووید -19 اکنون در ایالات متحده گزارش شده است – با آخرین میلیون ها در کمتر از یک هفته – و بسیاری از آمریکایی ها برای تماشای این فیلم آماده می شوند روز شکرگزاری با همه گیری مشخص شده است.

فرماندار واشنگتن ، جی اینسلی روز یکشنبه اعلام کرد که این ایالت با ادامه مبارزه با تعداد روزافزون پرونده ها ، ماه آینده محدودیت های جدیدی را بر گردهمایی های تجاری و اجتماعی تحمیل خواهد کرد.

از روز سه شنبه ، سالن های ورزشی و برخی از مراکز تفریحی در واشنگتن مجبور هستند خدمات داخلی خود را تعطیل کنند. به فروشگاههای تجاری ، از جمله فروشگاههای مواد غذایی ، دستور محدودیت در فضای داخلی داده می شود و اجتماعات اجتماعی در داخل خانه برای بسیاری از خانوارها ممنوع است مگر اینکه شرکت کنندگان به مدت 14 روز قرنطینه شوند یا آزمایش COVID-19 منفی داشته باشند و قرنطینه به مدت یک هفته. تا روز چهارشنبه ، رستوران ها و بارها فقط به صرف شام و سرویس در فضای باز محدود می شوند.

این اقدامات همچنین مراحل تاریکی را پشت سر می گذارد که آنها را پشت سر گذاشته است تگزاس و کالیفرنیا هفته گذشته ، زیرا ایالات متحده بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 را از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ثبت کرده است.


تنش در مورد COVID-19 اقتصاد ایالات متحده را تهدید می کند …

02:14

رویدادهای ورزشی در تگزاس لغو شده اند و حداقل یک شهر با پیش بینی مرگ و میر بیمارستان ها ، سردخانه های سیار را اضافه کرده است. در همین حال ، در کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت این کشور و اولین صدور دستور ایالتی برای ماندن در خانه ، مقامات از کسانی که قصد دارند مجالس تعطیلات را برنامه ریزی کنند ، خواستند که اقدامات احتیاطی جدی ، از جمله بازدیدهای کوچک ، بیرون و کمتر از دو ساعت را انجام دهند.

و در داکوتای شمالی، پیش از این فرماندار مقاوم داگ بورگهام دستور مأموریت ماسک را در سراسر کشور صادر کرد و اواخر جمعه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، محدودیت های تجاری زیادی اعمال کرد ، که این امر ظرفیت بیمارستان های ایالت را برجسته کرده است. جمهوری خواه به توصیه پزشکان ، پرستاران و سایر متخصصان بهداشت برای درخواست پوشش صورت توجه کرد. به کافه ها ، رستوران ها و مکان های دیگر نیز دستور کاهش ظرفیت داده شد.

اگرچه به اندازه تحمیل بهار سال گذشته گسترده نیست ، محدودیت ها در میشیگان واشنگتن به معنای بازگشت است ، همانند اقدامات انجام شده در ماههای اول بیماری همه گیر ویروس کرونا در ایالات متحده ، زمانی که هر دو تحت دستور شدید برای ماندن در خانه بودند.


میشیگان محدودیت های جدید COVID را اعلام کرد

12:26

در واشنگتن – که در میان اولین کشورهایی بود که گزارش یک مورد COVID-19 و مرگ در اوایل سال 2020 – همه 39 شهرستان آن در مرحله دوم یا سوم از برنامه از سرگیری چهار مرحله ای که در اوایل ماه مه پس از قفل که در ماه مارس آغاز شد.

محدودیت های اعلام شده توسط Inslee ، یک دموکرات ، موقتاً همه شهرستان ها را بازگرداند و آنها را تحت همان دستورالعمل ها قرار داد. در این توصیه ها آمده است كه افراد باید از سفرهای جزئی به خارج از كشور و قرنطینه پس از ورود از یك كشور یا كشور دیگر به مدت 14 روز خودداری كنند.

کارشناسان و مسئولان بهداشتی در سراسر کشور در حال حاضر به مردم هشدار می دهند که با نزدیک شدن به روزهای شکرگذاری و تعطیلات زمستانی ، تجمع و برنامه های سفر تعطیلات را کنار بگذارند

از روز یکشنبه ، ویروس کرونا ویروس پیگیری دانشگاه جان هاپکینز به 11 میلیون نفر رسیده است ، در 9 نوامبر 10 میلیون پرونده تشکیل داده است – آخرین میلیون مورد فقط در مدت 6 روز است. از زمان تشخیص اولین مورد در واشنگتن در 20 ژانویه ، 300 روز طول کشید تا ایالات متحده به مرز 11 میلیون برسد.

از نظر بیشتر ، ویروس کرونا باعث علائم خفیف یا متوسطی مانند تب و سرفه می شود که طی دو تا سه هفته برطرف می شوند ، اگرچه اثرات طولانی مدت آن ناشناخته است. اما برای برخی می تواند بیماری های جدی تری از جمله ذات الریه و مرگ ایجاد کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر