[ad_1]

ایالات متحده گزارش داد که در روز سه شنبه 1770 مورد ویروس کرونا ویروس داشته است ، معادل حداقل یک آمریکایی در هر دقیقه در حال مرگ. طبق مرکز تحقیقات ویروس کرونا ویروس دانشگاه جان هاپکینز ، این بالاترین مقدار ثبت شده در ایالات متحده در شش ماه گذشته است.

طبق اعلام این مرکز ، بیشترین تعداد مرگ روزانه در 15 آوریل گزارش شده است که در آن روز بیش از 2،600 مورد ویروس کرونا دیده شده است. در حالی که تعداد مرگ و میرها در هر روز نزدیک به شروع همه گیری به اوج خود می رسید ، تعداد موارد تایید شده روزانه با بیش از 177000 مورد جدید در روز جمعه 13 نوامبر به درصد بالایی رسید.

ویروس کرونا در ال پاسو
کارکنان بهداشتی قبل از شروع شیفت کاری در سایت آزمایش COVID-19 در ال پاسو ، تگزاس ، دوشنبه ، 9 نوامبر 2020 ، تجهیزات محافظتی شخصی داشتند.

جوئل آنجل خوارز / بلومبرگ از طریق گتی


به گفته جان هاپکینز ، از ابتدای شیوع همه گیر ، ایالات متحده بیش از 11.4 میلیون مورد تأیید شده و 249،430 مورد مرگ را ثبت کرده است. این بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

تقریباً در هر ایالت شاهد افزایش موارد در این هفته بوده است ، به استثنای هاوایی و آیووا. کشورهایی که بالاترین میزان پرونده های جدید در دو هفته گذشته را داشته اند شامل وایومینگ و مینه سوتا هستند. بسیاری از کشورهای دیگر نیز شاهد افزایش چشمگیر موارد جدید هستند.

تگزاس اولین ایالت در بیش از 1 میلیون موارد تایید شده COVID-19 در اوایل ماه جاری و چندین ایالت دیگر مانند فلوریدا و کالیفرنیا عقب مانده اند.

وقتی فصل تعطیلات آغاز می شود ، بسیاری از کارشناسان در این زمینه حضور دارند هشدار به آمریکایی ها در برابر اجتماعات بزرگ داخلی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل ها را تنظیم کنید برای برگزاری جشن های جشن در عمل اقدامات پیشگیرانه. CDC اصرار دارد که با افراد خارج از خانه خود معاشرت نکنید.

وقتی میزان انتقال جامعه به اندازه ایالات متحده باشد ، احتمال جمع آوری شخصی منجر به شیوع قابل توجهی نیز می شود.

این هفته ، فایزر گفت واکسن او معلوم شد که هست حدود 95٪ موثر است برای جلوگیری از COVID-19 در آزمایشات بالینی ، در حالی که Moderna نتایج تشویقی مشابهی را برای واکسن خود اعلام کرد.

روز چهارشنبه ، دکتر نیتا اوگدن ، متخصص داخلی و ایمونولوژی ، در مصاحبه ای با CBSN گفت که در حالی که واکسن اخبار دلگرم کننده ای است ، “روزهای تاریک در پیش است.”

اوگدن گفت: “این ویروس ما را در گوشه ای متوقف كرده است ، بیشتر به دلیل بسیاری از اشتباهات در ابتدا ، و ما مجبور نبودیم بیشتر در این موقعیت قرار بگیریم ، بیشتر به دلیل فقدان این مأموریت.”

فرمانداران برخی از ایالت ها این هفته قوانین جدیدی را در مورد استفاده از ماسک وضع کردند. وی گفت: “هرگز دیر نیست ، اما صادقانه بگویم ، اگر این کار زودهنگام انجام می شد ، در حال حاضر چشم انداز دیگری را می دیدیم.”

اوگدن افزود که پرش های اخیر برای کارکنان بهداشت وحشتناک است.

وی گفت: “تا رسیدن این واکسن به بیشتر درهای خانه ما فاصله زیادی وجود دارد.” “بنابراین در حالی که ما در واقع آن نوع ایمنی را داریم که 70 تا 80 درصد افراد واکسینه یا ایمن سازی شده اند ، اما در واقع به صدمه ای که می توانیم از این بیماری همه گیر بزنیم آسیب نخواهد زد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر