ایران می گوید اسرائیل برای کشتن دانشمند برجسته هسته ای از مسلسل کنترل از راه دور استفاده کرده است


اربیل ، عراق – مغز فرض شده از به ایران یک برنامه تسلیحاتی هسته ای ، محسن فهری زاده روز دوشنبه با افتخارات کامل نظامی به خاک سپرده شد. او بود در کمین رسانه های ایران گزارش دادند که با یک مسلسل کنترل از راه دور بر روی یک ماشین سوار شده بود که بعدا منفجر شد. رئیس جمهور ایران حسن روحانی اسرائیل را مقصر قتل دانست روز شنبه و قسم خورد “به موقع”.

این فقط یکی از مشکلاتی است که رئیس جمهور انتخاب کرده است جو بایدن در این قسمت ناپایدار جهان ارث خواهد برد. این ماه پنتاگون اعلام کرد قبل از روی کار آمدن آقای بایدن ، 500 نفر از نیروهای آمریکایی در عراق کاسته خواهند شد. این حرکتی است که به گفته منتقدان می تواند گروه های شبه نظامی مورد حمایت ایران را تقویت کند ، گروههایی که فقط در سال جاری دهها موشک به اهداف آمریکا شلیک کرده اند.

ژنرال رایان ریدوت در مرکز فرماندهی حمله هوایی در بغداد ، آنچه ارتش آمریکا آن را “تانک کوسه” می نامد ، به CBS News گفت که برای متوقف کردن دولت اسلامی در عراق و سوریه به نظارت مداوم نیز نیاز است (داعش) از تجدید گروه.

Rideout گفت: “اگر شما از گشت زنی خودداری كنید ، بیرون بروید ، احتمالاً می توانید او را برگردانید.

پیکر دانشمند هسته ای مقتول ایرانی به خاک سپرده خواهد شد
نیروهای ایرانی تابوت دانشمند هسته ای ایران محسن فهری زاده را هنگام مراسم تشییع جنازه در تهران ، ایران ، در تاریخ 30 نوامبر 2020 ، حمل می کنند.

خبرگزاری وانا از طریق REUTERS


اعتقاد بر این است که هزاران فرد تندرو هنوز آزاد هستند. در همسایگی سوریه ، CBS News در لشکر 82 هوابرد گشتی می زند. آنها در حال تلاش برای جلوگیری از کنترل مجدد داعش بر سکوهای نفتی سودآور هستند.

سرهنگ وال مورو گفت: “اگر ما قادر به حرکت نیستیم ، این بدان معناست که داعش می تواند ؛ این بدان معناست که داعش وارد جمعیت می شود و آنها بر آن تأثیر می گذارند.”

اما بعد از رئیس جمهور ترامپ در را باز کن تا قبل از حمله ترکیه به سوریه در سال گذشته ، برخی از مردم محلی به دوربین گفتند که اکنون اعتماد به ایالات متحده برای آنها دشوارتر است.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*