ایرلند کار سانتا را “ضروری” اعلام کرد تا بتواند از تحویل قرنطینه برای تحویل کریسمس جلوگیری کند


اشکالی ندارد ، بچه ها ، ویروس کرونا سانتا را نگه نمی دارد – حداقل در ایرلند نیست. قوانین خود قرنطینه ای در مورد “جولی اولد سنت نیک” ، بهترین دیپلمات ایرلندی که روز پنجشنبه تأیید شد ، اعمال نخواهد شد ، و تلاش می کند هرگونه ترس را که می تواند اضطراب را در کودکانی که امسال جای نگرانی دارند افزایش دهد ، از بین ببرد.

وزیر امور خارجه سایمون كاونی ، بدون آنكه حتی در چشمانش بدرخشد ، در كل پارلمان ایرلند گفت: “ما چند هفته است كه روی موضوع بابانوئل كار می كنیم.” “مهم است که به همه کودکان در کشور بگوییم که ما سفرهای سانتا را به عنوان سفرهای اساسی برای اهداف اساسی در نظر می گیریم و بنابراین او به مدت 14 روز از نیاز به قرنطینه معاف است و باید بتواند وارد حریم هوایی ایرلند شود و واقعاً در خانه های ایرلندی و خارج از آن بدون نیاز به محدود کردن حرکات او. “

با حدود 5 میلیون نفر جمعیت ، ایرلند موفق شده است که نسبت به بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی ، محدودیت بیشتری در مورد اپیدمی COVID-19 خود داشته باشد و در مجموع حدود 2000 مرگ و میر ناشی از این بیماری را مقصر دانست.

مطابق با بیشتر همسایگان اروپایی خود ، دولت ایرلند در حال حاضر “توصیه می کند که هیچ سفر غیرضروری به خارج از ایرلند و از آن انجام نشود” و هر کسی که خارج از اتحادیه اروپا پرواز کند. [the North Pole is not in the EU] “از وی خواسته شد که حرکت آنها را به مدت 14 روز محدود کند.”

مدارس ایرلند در اولین موج همه گیری بسته شدند ، اما آنها در پاییز بازگشایی شدند. میزان عفونت همچنان پایین است ، زیرا مدارس با پیگیری موارد مشکوک و تماس نزدیک ، دانش آموزان را مجبور می کنند تا در صورت لزوم برای دو هفته انزوا به مدرسه بروند ، تا حد زیادی از تعطیلی کل مدرسه جلوگیری می کنند.

اما در حالی که فرزندان ایرلند و همچنین معاصران آنها در سراسر جهان امسال وقت زیادی برای یادگیری در مورد شکاف و ترک خوردگی تخته های کف خانه های خود داشتند ، کاونی به آنها هشدار داد که در اوقات صبح کریسمس دزدکی حرکت نکنند.

زندگی روزمره در دوبلین
مجسمه ای از بابانوئل در جلوی میخانه در دوبلین ، ایرلند ، در عکس روی پرونده از 26 نوامبر 2018 دیده می شود.

آرتور ویداک / NurPhoto / گتی


سانتا با سن بالا و ضعف در کوکی ها ، هنوز در یک گروه پر خطر است.

وزیر امور خارجه گفت: “من متقاعد شده ام که کودکان نباید شب بیدار بمانند زیرا او واقعاً به فاصله اجتماعی احتیاج دارد.” وی افزود: بنابراین مردم باید اطمینان حاصل كنند كه در هر مرحله حداقل 2 متر از ما دور باشند تا از ایمن بودن آن اطمینان حاصل كنند و كودكان نیز باید این كار را انجام دهند.

این دیپلمات با درخواست اطلاعات دست اول از قطب شمال گفت: “او آزاد شد ، او می آید.” “او این را تأیید کرد و از این واقعیت که ایرلند تضمین می کند در یک کریسمس بسیار متفاوت در سال 2020 ، سفر سانتا چیزی است که ثابت خواهد ماند.”

كاونی نگفت كه آیا سانتا مجبور است برای تماس های خانه خود ماسك بكشد.


مسئولان خواستار ایمنی در روز شکرگذاری هستند

03:14
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*