این خودکشی در ماه اکتبر بیش از 10 ماه COVID جان ژاپنی ها را گرفت


توکیو – ژاپنی ها بیش از خود COVID-19 در اثر خودکشی ، احتمالاً با پیامدهای اقتصادی و اجتماعی همه گیر ، در حال مرگ هستند. در حالی که ژاپن اپیدمی کرونا ویروس خود را به مراتب بهتر از بسیاری از کشورها اداره می کند ، و مرگ و میر را در زیر 2000 مورد در سراسر کشور نگه می دارد ، آمارهای موقت آژانس پلیس ملی نشان می دهد که فقط در ماه اکتبر خودکشی ها به 21153 نفر رسیده است و این چهارمین ماه متوالی است بالا بردن

تا به امروز ، بیش از 17000 نفر در ژاپن جان خود را از دست داده اند. خودکشی ها در ماه اکتبر سالانه 600 مورد افزایش می یابد و بیش از 80٪ از زنان خودکشی می کنند ، یعنی حدود یک سوم کل افراد.

زنانی که مسئولیت اصلی مراقبت از کودکان را بر عهده دارند ، از دست دادن شغل همه گیر و ناامنی را متحمل شده اند. آنها همچنین در معرض خطر بیشتری از خشونت خانگی هستند ، که به گفته مراکز کمک رسانی امسال بدتر شده است ، همانطور که در جهان است.

شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در توکیو ، ژاپن
مسافران ژاپنی از طریق ایستگاه Shinagawa در توکیو ، ژاپن ، در 13 نوامبر سال 2020 ، در میان یک بیماری همه گیر ویروس کرونا ، سفر می کنند.

کیم کیونگ-هون / روترها


خودکشی در میان کودکان ، اگرچه قسمت بسیار کمی از کل موارد است ، اما همچنین بیشتر است.

سخنگوی دولت ، كاتسونوبو كاتو ، این هفته با اعلام تلاش شدید برای مشاوره در مورد قربانیان بالقوه از طریق خطوط تلفنی خودكشی و رسانه های اجتماعی ، گفت: “ما باید با واقعیت جدی روبرو شویم.”

برای کمک فوری اگر در ایالات متحده دچار بحران هستید ، با شماره تلفن رایگان پیشگیری از خودکشی در این کشور تماس بگیرید 1-800-273-TALK (8255)، که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همه مکالمات محرمانه است. تلفن کمک به بلایا 1-800-985-5990 ، همچنین بصورت محرمانه ، رایگان و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. مردم همچنین می توانند بنویسند TalkWithUs تا 66746 برای تماس با یک مشاور بحران آموزش دیده

Chiyoko Ueda ، روانپزشک مستقر در یوکوهاما در مصاحبه ای که این هفته در یک سایت خبری محلی منتشر کرد ، گفت که رنج روحی ناشی از COVID در کلینیک وی مشهود است. از جمله چیزهایی که وی گفت ، بیماران به او گفتند: “عزت نفس من پایین است زیرا من نگران پول هستم ؛ وضعیت خانه زندگی من را خراب کرده است و من و فرزندانم با هم کنار نمی آیم.”

ژاپن دارد مبارزه با نرخ بالای خودکشی به مدت طولانی و به دلایل پیچیده ، اما ارقام کلی در سال جاری میلادی رو به کاهش بود تا اینکه در ماه جولای معکوس شدند – احتمالاً به دلیل تضعیف مثبت ابتلا به بیماری همه گیر “همه ما در این با هم هستیم” و اثر بافر یارانه های عمومی ناپدید شد.


مرگ بر اثر خستگی

03:45

در ماه جاری ، ژاپن پس از اختصاص 24 میلیون دلار در بهار گذشته ، 10 میلیون دلار اضافی به پیشگیری از خودكشی اضافه كرد.

تا به امروز ، ژاپن پیشرفت مداوم در کاهش خودکشی به بیش از 34000 در سال 2003 داشته است. کاروشمن ، یا در حال کار برای مرگ ، کمک کردم که سال گذشته خودکشی ها به حدود 20 هزار نفر کاهش یابد – کمترین تعداد از زمان شروع سوابق در سال 1978.

اگرچه ژاپن همچنان بالاترین میزان خودکشی را در میان کشورهای ثروتمند در G-7 با 16 در 100000،000 نفر دارد ، اما امیدوار است که به پیشرفت خود ادامه دهد ، با هدف کاهش آن به 13 در 100،000 در سال 2026 سطح قابل مقایسه با سایر کشورهای پیشرفته

در همین حال ، میزان خودکشی در ایالات متحده در حال رشد است و در سال 2018 به 14 در 100،000 نفر رسیده است.

“اپیدمی سلامت روان”

کاهش سلامت روان در ژاپن – که خودکشی را بسیار سریعتر از اکثر کشورها گزارش می کند – می تواند منادی نگران کننده تأثیر موذی بیماری همه گیر در سایر نقاط باشد.

در اوایل سال جاری ، محققان آمریکایی نسبت به همه گیری هشدار دادند می تواند باعث 75000 “مرگ ناامیدی” شود ناشی از بیکاری ، فقدان ارتباطات اجتماعی و سایر عوامل استرس زا برای سلامت روان.


چگونه دانش آموزان می توانند سلامت روان خود را مدیریت کنند

05:06

“ما در در حال حاضر در میان یک اپیدمی بهداشت رواندکتر ویویان پندر ، رئیس تازه انتخاب شده انجمن روانپزشکی آمریکا ، به CBS Sunday Morning گفت.

“فکر نمی کنی بدترین چیز تمام شده باشد؟” سوزان اسپنسر از خبرنگار پرسید.

“نه ، به هیچ وجه. نه ، من فکر می کنم که به نوعی از نظر بهداشت روانی بدترین اتفاق است. اندوه و عزاداری بزرگ برای همه افراد از دست رفته ، فرصت های از دست رفته ، و آرزوها و امیدهای از دست رفته مردم وجود خواهد داشت.”

بیش از نیمی از (53٪) افراد مسن آمریکایی در یک مطالعه اخیر گفتند که سلامت روانی آنها تحت تأثیر همه گیری قرار دارد. نسخه های داروهای ضد افسردگی پس از شیوع اولیه 14٪ افزایش یافت.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*