این هفته صبح یکشنبه (22 نوامبر): مشکل غذا


جین پولی میزبان نمایش سالانه تعطیلات ما است و همه چیز را بررسی می کند اپیکور!

و برای شروع:

پذیرش ها: فهرست دستور العمل های نسخه غذایی برای صبح روز یکشنبه 2020
پیشنهادات خوشمزه منو از سرآشپزهای برتر ، نویسندگان کتاب آشپزی ، وبلاگ نویسان غذا ، آشپزهای مشهور و سردبیران مجله Bon Appétit!


ALIBI: افزایش ناامنی غذایی در میان آمریکایی ها
COVID-19 بحران گرسنگی در کشور ما را عمیق تر کرد. از ابتدای شیوع همه گیر ، تاکنون هفت میلیون نفر در برنامه تمبر مواد غذایی دولت فدرال ثبت نام کرده اند و بسیاری برای تأمین غذا برای اولین بار به خانواده های خود به بانک های مواد غذایی اعتماد می کنند. خبرنگار لی كووان به سان آنتونیو ، تگزاس سفر می كند تا بفهمد چگونه خیریه ها در آنجا برای تأمین تقاضا رشد می كنند.

برای اطلاعات بیشتر:

آماده برای کلاه ایمنی.

اخبار CBS


صبح زود اصول پخت چوب شور
بت جورج ، یک وکیل لبنانی-آمریکایی ، عنوان جدیدی دارد: مشاور باگل. او درسهایی را در مورد نحوه پختن قوطی های سنتی به سبک نیویورک ارائه می دهد ، زیرا شرکت وی BYOB Bagels به رستوران داران و صاحبان مشاغل کوچک می آموزد که چگونه از صبحانه اولیه درآمد کسب کنند. خبرنگار مارتا تایشنر دریافت که پخت باگت کامل دقیقاً یک تکه کیک نیست.

برای اطلاعات بیشتر:

1996-0004-215-ab-soup-tureen-620.jpg
از مجموعه Campbell of Soup Tureens در موزه Winterthur در Winterthur ، Del.

موزه وینترتور


سوپ: گنج سوپ از تورین
موزه وینترتور در دلاور مجموعه ای تاریخی از سوپ های شیک ، شیک و یا کاملاً دمدمی مزاج را در خود جای داده است – کاسه هایی را سرو می کند که به موقعیت ، هنرمندی و هوس می افزایند. گزارشگر ریتا براور گزارش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر:

making-tortellini-b-620.jpg
طبق افسانه ها ، شکل تورلینی مانند ناوگان الهه ونوس است.

اخبار CBS


پاستا: Tortellini: غذای راحت به هر زبانی
در ایتالیا ، تورتلینی در آبگوشت به طور سنتی غذای مناسبی برای تعطیلات است. در سال 2020 ، این غذای آرامش بخش – بسیار ساده اما پیچیده – در هر فصلی مورد استقبال قرار می گیرد. خبرنگار ست دوین برای آموختن آموزش تهیه ماکارونی مورد علاقه خود به رستوران های فلورانس و بولونیا می رود.

برای اطلاعات بیشتر:


جهان:
تغذیه در مقیاس بزرگ: تلاش های یک آشپز برای تغذیه هند
در حالی که بیماری همه گیر آشپز ویكاس هانا را مجبور كرد تا بیشتر امپراتوری آشپزی خود را حفظ كند ، رستوران پر ستاره ، نویسنده كتاب آشپزی و مجری تلویزیون ارتش نیمی از جهان را برای مبارزه با گرسنگی در زادگاهش هند بسیج كرد. ابتکار وی #FeedIndia تاکنون 50 میلیون وعده غذایی فراهم کرده است که همگی با هماهنگی آپارتمان وی در نیویورک انجام شده است. خبرنگار جیم اکسلرود گزارش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر:

marcus-samuelsson-مصاحبه -620.jpg
سرآشپز و رستوران دار مارکوس ساموئلسون ، نویسنده کتاب The Rise.

اخبار CBS


آمریكا: جشن تأثیر سیاه پوستان در غذاهای آمریکایی
کتاب جدید سرآشپز مارکوس ساموئلسون ، طغیان ، دستورالعمل وی برای یک گفتگوی ملی در مورد سهم آشپزهای سیاه و آشپزی سیاه در سفره آمریکایی است. مارک ویتاکر همچنین یک داستان غذا با آشپز و رستوران دار ادواردو جردن و نویسنده جسیکا هریس تعریف می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

Heritage-Bean-620.jpg
دانه های ارثی از Rancho Gordo.

اخبار CBS


LEGUMI: دانه های ارثی ، از دره ناپا گرفته تا صندوق پستی شما
رانچو گوردو ، در دره ناپا در کالیفرنیا ، به شما لوبیای باغی نمی فروشد. غلات میراثی آنها ، بسیاری از دهکده های کوچک مکزیکی که بذور آنها را به عنوان دستور العمل های قدیمی خانواده احترام می گذارند ، مورد توجه رستوران های لوکس و مشتریان از طریق پست قرار می گیرد. خبرنگار جاناتان ویلیوتی از مالک خود استیو ساندو می خواهد که بذر موفقیتش را بریزد.

برای اطلاعات بیشتر:


عکس ها:
مکان شیرین میان وعده در آمریکا
از هر سه نفر یک نفر می گوید امسال صبحانه بیشتری دارند. مطمئناً این افزایش است ، اما اشتهای ما برای میان وعده چیز جدیدی نیست. خبرنگار نانسی گیلز با متخصصان غذا در مورد چگونگی توسعه این ولع مصرف طولانی مدت میان وعده ها توسط آمریکا صحبت می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

chinese-food-620.jpg
سالن نودل Pekin در بوته ، مونتانا ، نزدیک به 110 سال است که غذاهای چینی سرو می کند.

اخبار CBS


کسب و کار: قدیمی ترین رستوران چینی در آمریکا
قدیمی ترین رستوران چینی که به طور مداوم در ایالات متحده کار می کند ، Pekin Noodle Parlour ، از سال 1911 مشغول غذا دادن به مشتریان در بوت ، مونتانا است. لوک بوربانک خبرنگار چندین نسل است که از تجارت خانوادگی بازدید می کند و قدم به تاریخ آشپزی می گذارد.

برای اطلاعات بیشتر:


پروفایل هفتگی:
کیت هادسون به عنوان سفیر برنامه جهانی غذا
در هر دقیقه از روز ، افراد در برنامه جهانی غذا سعی می کنند از میلیون ها نفر در سراسر جهان از گرسنگی تا مرگ محافظت کنند. کار آنها برنده جایزه صلح نوبل امسال از سازمان ملل شد – و کیت هادسون بازیگر و کارآفرین را الهام بخش کرد تا با استفاده از بستر خود برای آگاهی از مردم نیازمند ، سفیر برنامه جهانی غذا شود. خبرنگار تریسی اسمیت در مورد نقش هادسون در طول زندگی خود صحبت می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

mint-620.jpg
روغن نعناع فلفلی برای استفاده به عنوان طعم دهنده استخراج می شود.

اخبار CBS


عطر و طعم: استخراج اسانس نعناع
واشنگتن بزرگترین تولید کننده نعناع در این کشور است که قیمت هر بشکه نفت آن می تواند هزاران دلار بیشتر از نفت خام باشد. خبرنگار کانر نایتون از کشاورزان خانواده و شرکت فرآوری Labbeemint بازدید می کند ، که عصاره های نعناع ، نعناع فلفلی و انواع دیگر آن در انواع مختلف از آب نبات و آدامس گرفته تا خمیر دندان و دهانشویه استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر:


حالت:
اپل جک ، روحی به قدمت جمهوری آمریکا
خانواده Laird نیوجرسی از نه نسل قبل سیب یا براندی سیب تولید کرده اند. خبرنگار Mo Roca در طول تاریخ نوشیدنی های الکلی که به تحکیم انقلاب کمک کرد ، حداقل یک رئیس جمهور را در کاخ سفید قرار داد ، و حتی در آن زمان های هوشیار روحیه را حفظ می کند.

برای اطلاعات بیشتر:

zola-bakes-rainbow-cookies-620.jpg
زولا کلوچه های رنگین کمان را می پزد.

زولا می پزد


درمان ها: کوکی های رنگین کمان پیچ و تاب و رنگی به خود می گیرند
کوکی رنگین کمان ، یک غذای ظریف سه رنگ مورد علاقه – که به طور سنتی به افتخار پرچم ایتالیا ساخته می شود – یک بروزرسانی شیک دریافت می کند که شامل تمام رنگ های رنگین کمان است. Kelefa Sane ، همکار نیویورکر می خورد.

برای اطلاعات بیشتر:


طبیعت:
بوقلمون های وحشی
یکشنبه صبح ما را یکشنبه قبل از شکرگذاری در میان بوقلمون های وحشی در یک پارک در تولدو ، اوهایو می برد.


“CBS Sunday Morning” برنده Emmy یکشنبه های CBS از ساعت 9:00 بعد از ظهر پخش می شود. تهیه کننده اجرایی رند موریسون است.

هشدار DVR! بدانید که صبح یکشنبه در شهر شما چگونه پخش می شود

“یکشنبه صبح” نیز از CBSN پخش می شود ، ساعت 9:00 صبح ET و دوباره ساعت 11:30 AM ET شروع می شود.

قسمت های کامل “یکشنبه صبح” هم اکنون در دسترس است و می توانید از طریق Apple TV ، Android TV ، Roku ، Chromecast ، Amazon FireTV / FireTV stick و Xbox به صورت CBSNews.com ، CBS.com و CBS All Access را تماشا کنید.

ما را دنبال کنید توییتر (CBSSunday) ، فیس بوک ، اینستاگرام (#CBSSundayMorning) و cbssundaymorning.com.

همچنین می توانید به صورت رایگان بارگیری کنید پادکست صوتی یکشنبه صبح در iTunes و Play.it. حالا دیگر هرگز لوله را از دست نخواهید داد!

منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*