[ad_1]

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین ، در مرکز تبلیغات جدیدی برای جان اسف ، نامزد سنای دموکرات جورجیا قرار گرفته است ، و از توانایی وی در تصویب قانون جدید رای گیری و مبارزه با ویروس کرونا در صورت انتخاب تمجید کرده است. این آگهی سه شنبه قبل از آگهی Osoff منتشر شد رواناب علیه رئیس جمهور جمهوری خواه سناتور دیوید پوردو در 5 ژانویه.

آقای اوباما در تبلیغات 30 ثانیه ای با عنوان “آماده” گفت: “جان اوسوف حرفه خود را به مبارزه با بی عدالتی اختصاص داده است.” این فیلم در ابتدا زمانی گرفته شد که ماه گذشته رئیس جمهور پیشین در اوسوف در جورجیا برخورد کرد.

آقای اوباما روابط اوسوف و یکی از “قهرمانان مادام العمر” خود ، جان لوئیس ، نماد فقید حقوق مدنی را تبلیغ کرده است. در دبیرستان ، اوسف برای عضو کنگره در جورجیا دوره کارآموزی گذراند ، که اوایل سال جاری نامزد را تأیید کرد.

اوباما ادامه داد: “او می داند که ما به قانون جدید رای گیری احتیاج داریم که تضمین کند با هر گرجی برابر قانون رفتار می شود.”

رئیس جمهور سابق همچنین بر تعهد شخصی اوسوف در کنترل بیماری همه گیر COVID-19 تأکید می کند ، زیرا همسرش ، دکتر آلیشیا کرامر ، یک کارمند بهداشت در آتلانتا است. وی گفت: “همسر جان ، آلیشیا ، پزشک است. وی برای کنترل این بیماری همه گیر به متخصصان گوش خواهد داد.”

اوباما گفت: “اگر به روشی که زندگی ما بستگی دارد رأی بدهیم ، جان اوسوف را برای مجلس سنای ایالات متحده انتخاب خواهیم کرد.”


آماده شده جان اوسوف برای سنا از جانب
جان اوسوف در یوتیوب

جمهوری خواهان و دموکرات ها به دنبال جورجیا برای رای دهندگان جدید هستند ، اگرچه نظرسنجی اولیه CBS News در انتخابات عمومی نشان می دهد که هیچ حزبی قبل از شروع رای گیری زودرس فضای زیادی برای رشد در خارج از پایگاه های خود ندارد.

رئیس جمهور فعلی گرجستان ، سناتور GOP ، کلی لوفلر ، نیز در ماه ژانویه با رافائل وارنوک دموکرات ، دور دوم برگزار شد. هیچ یک از نامزدها در گرجستان بیش از 50٪ آرا را کسب نکردند که منجر به دور دوم شد.

در انتخابات نوامبر ، پردو 49.7 درصد آرا را به دست آورد ، در حالی که اوسوف 47.9 درصد آرا را به دست آورد. وارنوک 32.9٪ آرا را به خود اختصاص داد ، در حالی که 25.9٪ لوفلر.

هر دو نژاد برای تعیین توازن قدرت در سنا بسیار مهم هستند. اگر دموکرات ها در هر دو مسابقه پیروز شوند ، با رای گیری برای انتخاب کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور ، اکثریت را به دست می آورند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ و رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته اند که قصد دارند این هفته در حمایت از نامزدهای مربوطه خود به جورجیا سفر کنند. قبل از آن مشخص نبود كه آیا رئیس جمهور از انتخابات دور دوم حمایت خواهد كرد ، زیرا وی همچنان بر ادعاهای بی اساس در مورد تقلب رای دهندگان در كشور اصرار دارد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir