بازیابی PS5 و Xbox Series X از Walmart و سایر خرده فروشان حاصل می شود


مایکروسافت Xbox Series X | خود را در اوایل این ماه به فروش رساند S و Sony اولین بار در پلی استیشن 5 ظاهر شدند. تنها مشکل: پیدا کردن یکی از 499 دلار موجود در کنسول.

در حالی که جمعه سیاه جذاب است ، یافتن دستگاه ها هنوز دشوار است. اما ممکن است امیدواری زیادی برای خریداران تعطیلات وجود داشته باشد: سونی قول داده است با ارسال پیام توییتر پیش از پایان سال خرده فروشی های بیشتری به خرده فروشان برسد.

هنوز هم انتظار دارید که کنسول ها به عنوان یک ماده داغ باقی بمانند. تقاضا برای پلی استیشن 5 که از 12 نوامبر به فروش رسید به حدی زیاد بود که باعث کم شدن سرعت وب سایت Walmart و نمایش پیام های خطا به برخی خریداران شد. در همین حال ، Xbox Series X | مایکروسافت S را که در تاریخ 20 نوامبر منتشر شد ، “بزرگترین معرفی خود در تاریخ Xbox” دانست.

screen-shot-2020-11-13-at-1-02-36-pm.png
کنسول بازی جدید روز پنجشنبه به سرعت فروخته شد و باعث خشم مشتریانی شد که امیدوار بودند محصول جدید سونی را خریداری کنند. برخی قبل از اینکه مصرف کنندگان عادی فرصتی برای خرید داشته باشند ، ربات ها را مقصر حمله و خرید کالا می دانند.

امی پیکی


در حالی که برخی از مصرف کنندگان برای خرید کنسول تلاش نکرده اند ، فروشندگان مشغول لیست کردن بازی های جدید در eBay بوده اند ، جایی که قیمت های فروش مجدد به 32000 دلار برای PlayStation 5 جدید و 8000 دلار برای Xbox Series X جدید افزایش یافته است. برای اطمینان ، بیشتر کنسول های ارائه شده برای فروش مجدد در محدوده 1000 تا 1500 دلار است – هنوز هم سود خوبی برای افرادی نیست که برای گرفتن آن سریع بوده اند.

اینکه مصرف کنندگان بیش از 60 برابر قیمت خرده فروشی PlayStation 5 پرداخت خواهند کرد ، باید منتظر ماند ، اما قیمت های بیش از حد فروش مجدد نشانه عبور از چندین روند از دوره همه گیری است: محبوبیت روزافزون بازی ها و تغییر جهت تجارت آنلاین در بحران .

جوردن مینور ، تحلیلگر نرم افزار و بازی در PCMag ، گفت: “نسخه جدید این کنسول همیشه هیجان انگیز است – فقط هر پنج تا هفت سال یکبار اتفاق می افتد.” اما وی افزود ، “راه اندازی آنها تا حدی گیج کننده بود ، اگرچه هر بار که کنسول جدیدی راه اندازی می شود ، بهم ریخته می شود.”

یکی از موضوعات اعتماد به فروش آنلاین هر دو محصول بود. جیسون کنت از Cequence Security در وب سایت ThreatPost گفت که پلی استیشن 5 به طور انحصاری از طریق سایت های خرده فروشی آنلاین مانند Walmart.com و BestBuy.com آغاز شد و به ربات ها امکان حمله و خرید میلی ثانیه قبل از کاربران واقعی انسان را داد.

کنت به این نشریه گفت: “از آنجا که بیشتر خرده فروشان محیط خود را برای انجام معاملات پر سرعت و با حجم زیاد ایجاد کرده اند ، ربات ها توسط محیطی که سعی در حفظ آنها دارد پشتیبانی می شوند.” “تلاش ها برای ایجاد یک فروشگاه خرده فروشی که مشتریان را خوشحال کرده و معاملات را امکان پذیر کند ، در دست سازندگان ربات است.”

گیمرهای ناامید ، خرده فروشان و تولیدکنندگان را مسئول کمبود جدید کنسول می دانند.

“سال 2020 است Walmart، برای راه اندازی Xbox باید به ازای هر خانوار 1 نفر داشته باشید ، “یک کاربر در توییتر بیرون آمد.” نه ، هر چقدر می خواهی بخر. چه شوخی 2020 و شما خرده فروشان هنوز نمی توانید دریابید که چگونه ربات ها و کلاهبرداران را متوقف کنید. “

والمارت گفت که در حال بهبود است و در طول تعطیلات تجهیزات بیشتری را آزاد خواهد کرد. سخنگویی در ایمیل گفت: “دیدن فعالیت ربات ، به ویژه برای موارد گرم مانند PS5 غیر معمول نیست. تیم های ما سخت تلاش می کنند تا از این امر جلوگیری کنند و به مشتریان ما امکان دسترسی به این موارد را می دهند”

لیز هامرن ، مدیر عامل مایکروسافت در بیانیه ای تأیید کرد که برخی از کاربران ناامید شده اند.

“ما می دانیم که همه قادر به دریافت Xbox Series X | فوری نبودند S و به طور خستگی ناپذیر با شرکای ما در سراسر جهان کار می کند تا هرچه بیشتر کنسول جدید را برای بیشتر شما به ارمغان بیاورد و شما را تشویق کند تا برای جزئیات بیشتر در مورد موجود بودن در خرده فروشان محلی خود ثبت نام کنید. بازار شما ، “هامرن گفت.

بازی های همه گیر

محبوبیت این بازی تنها پس از آن رخ داد که ویروس کرونا ویروس کرونا اقتصاد را در ماه مارس فلج کرد. با ماندن کاربران در خانه ، بسیاری از افراد برای از دست دادن کلاس ها به سمت بازی ها می روند.

به گفته گروه NPD ، مصرف کنندگان در سه ماهه سوم که از ژوئیه تا سپتامبر ادامه دارد ، 11.2 میلیارد دلار برای بازی های ویدیویی هزینه کرده اند که 24 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

PCMag’s Minor برای خریداران دست خالی تسلیت می گوید: نگران از دست رفتن نسخه همان روز نباشید. اول اینکه ، کنسول های جدید هنگام عرضه بازی های زیادی ندارند و همچنین ممکن است مشکلاتی داشته باشند که در نهایت توسط سازندگان آنها برطرف خواهد شد.

وی گفت: “یک سال صبر کنید و این یک سال ارزش بازی ها را خواهد داشت.” “در حال حاضر ، شما ممکن است به پول خود برای کارهای بهتر نیاز داشته باشید.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*