بازیابی PS5 و Xbox Series X از Walmart و سایر خرده فروشان حاصل می شود


مایکروسافت Xbox Series X | خود را در اوایل این ماه به فروش رساند S و Sony اولین بار در پلی استیشن 5 ظاهر شدند. تنها مشکل: پیدا کردن یکی از 499 دلار موجود در کنسول.

در حالی که Cyber ​​Monday جذاب است ، یافتن دستگاه ها هنوز دشوار است. اما ممکن است امیدواری زیادی برای خریداران تعطیلات وجود داشته باشد: سونی قول داده است توییت کند که پیش از پایان سال خرده فروشی های بیشتری به خرده فروشان می رسد.

هنوز هم انتظار دارید که کنسول ها به عنوان یک ماده داغ باقی بمانند. تقاضا برای پلی استیشن 5 که از 12 نوامبر به فروش رسید بسیار زیاد بود ، به طوری که وب سایت Walmart را کند کرد و پیام های خطا را برای برخی از خریداران نشان داد. در همین حال ، Xbox Series X | مایکروسافت S را که در تاریخ 20 نوامبر منتشر شد ، “بزرگترین معرفی خود در تاریخ Xbox” دانست.

screen-shot-2020-11-13-at-1-02-36-pm.png
کنسول بازی جدید روز پنجشنبه به سرعت فروخته شد و باعث خشم مصرف کنندگان امیدوار به خرید محصول جدید سونی شد. برخی قبل از اینکه مصرف کنندگان عادی فرصتی برای خرید داشته باشند ، ربات ها را مقصر حمله و خرید کالا می دانند.

امی پیکی


در حالی که برخی از مصرف کنندگان برای خرید کنسول تلاش نکرده اند ، فروشندگان مشغول لیست کردن بازی های جدید در eBay بوده اند ، جایی که قیمت های فروش مجدد به 32000 دلار برای PlayStation 5 جدید و 8000 دلار برای Xbox Series X جدید افزایش یافته است. برای اطمینان ، بیشتر کنسول های ارائه شده برای فروش مجدد در محدوده 1000 تا 1500 دلار است – هنوز هم سود خوبی برای افرادی که سرعت کافی برای گرفتن آن را ندارند ، نیست.

اینکه مصرف کنندگان بیش از 60 برابر قیمت خرده فروشی PlayStation 5 پرداخت خواهند کرد ، باید منتظر ماند یا خیر ، اما قیمت های بیش از حد فروش مجدد نشانه عبور چندین روند از دوره همه گیری است: محبوبیت روزافزون بازی ها و انتقال به خرده فروشی آنلاین. زمان بحران

جوردن مینور ، تحلیلگر نرم افزار و بازی در PCMag ، گفت: “نسخه جدید این کنسول همیشه هیجان انگیز است – این فقط هر پنج تا هفت سال اتفاق می افتد.” اما ، وی افزود ، “راه اندازی آنها تا حدی گیج کننده بود ، اگرچه هر بار که کنسول جدیدی راه اندازی می شود ، بهم ریخته می شود.”

یکی از موضوعات وابستگی به فروش آنلاین هر دو محصول بود. جیسون کنت از Cequence Security در وب سایت ThreatPost گفت که پلی استیشن 5 به طور انحصاری از طریق سایت های خرده فروشی آنلاین مانند Walmart.com و BestBuy.com آغاز شد و به ربات ها امکان حمله و خرید میلی ثانیه قبل از کاربران واقعی انسان را داد.

کنت به این نشریه گفت: “از آنجا که بیشتر خرده فروشان محیط خود را برای انجام معاملات پر سرعت و با حجم زیاد ایجاد کرده اند ، ربات ها توسط محیطی که سعی در حفظ آنها دارد پشتیبانی می شوند.” “تلاش ها برای ایجاد یک فروشگاه خرده فروشی که مشتریان را به وجد بیاورد و امکان معاملات را فراهم کند ، در دست سازندگان ربات است.”

گیمرهای ناامید ، خرده فروشان و تولیدکنندگان را مسئول کمبود جدید کنسول می دانند.

“سال 2020 است Walmart، برای راه اندازی Xbox باید به ازای هر خانوار 1 نفر داشته باشید ، “یک کاربر در توییتر بیرون آمد.” نخیر ، هرچه می خواهید بخرید. چه شوخی 2020 و شما خرده فروشان هنوز نمی توانید دریابید که چگونه ربات ها و کلاهبرداران را متوقف کنید. “

والمارت گفت که در حال بهبود است و موجودی بیشتری را در طول تعطیلات منتشر خواهد کرد. سخنگویی در ایمیل گفت: “دیدن فعالیت ربات به ویژه در مورد موارد گرم مانند PS5 غیر معمول نیست. تیم های ما سخت تلاش می کنند تا از این امر جلوگیری کنند و به مشتریان ما امکان دسترسی به این موارد را می دهند.”

لیز همرن ، مدیر عامل مایکروسافت در بیانیه ای تأیید کرد که برخی از کاربران ناامید شده اند.

“ما می دانیم که همه قادر به دریافت Xbox Series X | فوری نبودند S و به طور خستگی ناپذیر با شرکای ما در سراسر جهان کار می کند تا هرچه بیشتر کنسول جدید را برای بیشتر شما به ارمغان بیاورد و شما را تشویق کند تا برای جزئیات بیشتر در مورد موجود بودن در خرده فروشان محلی خود ثبت نام کنید. بازار شما ، “هامرن گفت.

بازی های همه گیر

محبوبیت این بازی فقط پس از آن رخ داد که ویروس کرونا ویروس کرونا اقتصاد را در ماه مارس فلج کرد. با ماندن کاربران در خانه ، بسیاری از افراد برای فرار از ساعت ها به سمت بازی ها می روند.

به گفته گروه NPD ، مصرف کنندگان در سه ماهه سوم که از ژوئیه تا سپتامبر ادامه دارد ، 11.2 میلیارد دلار برای بازی های ویدیویی هزینه کرده اند که 24 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

PCMag’s Minor به خریداران دست خالی تسلیت می گوید: نگران از دست رفتن نسخه همان روز نباشید. اول ، کنسول های جدید در هنگام راه اندازی بازی های زیادی در دسترس نیستند و همچنین ممکن است مشکلاتی داشته باشند که در نهایت توسط سازندگان آنها برطرف خواهد شد.

وی گفت: “یک سال صبر کنید و این یک سال ارزش بازی ها را خواهد داشت.” “در حال حاضر ، شما ممکن است به پول خود برای کارهای بهتر نیاز داشته باشید.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*